Dragon Ball

Nawet Kurilin w formie

15276657_1685695278388034_1305807995153678336_n.jpg
 
Dla mnie to był najbardziej emocjonalny moment, ale miałem z 10-11 lat jak to oglądałem

 
Turniej się zaczął. Mega rozróba, pierdyliard wojowników i co ważne - bardzo dobra kreska.

zzzz.png
 
Turniej się zaczął. Mega rozróba, pierdyliard wojowników i co ważne - bardzo dobra kreska.

zzzz.png
Jest też w necie porównanie walki Goku z Bergamo z openingu i z najbliższego odcinka. Widać, że kreska o wiele ładniejsza.
 
Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości czy oglądać.
Niektóre sceny walk z pierwszego odcinka turnieju w jednym widoku:

 
Mimo, że oglądam to uważam, że walki są chujowe, nie ten klimat :D

Tak samo jak to duszenie na goku. . . Zmienić się w Blue, żeby wyjsc :matt:
 
Ja również oglądam. Mało tego, zainteresowałem nawet tym swojego ojca :o o:

Wiem, że to rozpierdalające, żeby gościu z przedziału wiekowego 55-60 lat coś takiego oglądał, ale jednak. :crazy: Spodobało mu się i zapierdziela ostro. W parę miesięcy cały 1. sezon przerobiony, czyli jakieś 152 odcinki, teraz leci Dragon Ball Z, który ma coś ok. 290 odcinków, no a później zapodam mu Super...

:DC:

Ale żeby jeszcze bardziej Was rozbroić, dodam, iż ojciec w pracy rozmawia z paroma ludzmi na ten temat, którzy też oglądają DB. :irish: :DC:
 
Ja również oglądam. Mało tego, zainteresowałem nawet tym swojego ojca :o o:

Wiem, że to rozpierdalające, żeby gościu z przedziału wiekowego 55-60 lat coś takiego oglądał, ale jednak. :crazy: Spodobało mu się i zapierdziela ostro. W parę miesięcy cały 1. sezon przerobiony, czyli jakieś 152 odcinki, teraz leci Dragon Ball Z, który ma coś ok. 290 odcinków, no a później zapodam mu Super...

:DC:

Ale żeby jeszcze bardziej Was rozbroić, dodam, iż ojciec w pracy rozmawia z paroma ludzmi na ten temat, którzy też oglądają DB. :irish: :DC:
Piękna sprawa :)
Ja rocznik 92, więc łatwo obliczyć ile miałem lat jak DB leciał na RTL. Wychowałem się na tej anime. Za Super miałem się wziąć, ale jakoś nie mogę się zabrać :D
 
Kurwa..... w życiu tego nie oglądałem. Wszyscy znajomi o 15 lecieli do domu oglądać Dragon Ball a ja jak ta pizda siedziałem sam, bo nie miałem w domu RTL czy na jakim to kanale leciało.
Przegrane dzieciństwo :jon:
 
Kurwa..... w życiu tego nie oglądałem. Wszyscy znajomi o 15 lecieli do domu oglądać Dragon Ball a ja jak ta pizda siedziałem sam, bo nie miałem w domu RTL czy na jakim to kanale leciało.
Przegrane dzieciństwo :jon:

dokladnie punkt 15 i kazdy lecial do swojego domu ogladac DBZ a potem wszyscy spowrotem wracali na podworko :crazy:
a zaraz po dragon ballu lecialy rycerze zodiaku na tym samym kanale, tez mega bajka!
 
Dobrze piszecie - to leciało na RTL. Ja również nie miałem wtedy tego kanału, bo trzeba było wybierać pomiędzy nim a Polsatem. :DC: No i rodzice postanowili, że wybierają POlsat.

Tak więc , można napisać iż teraz nadrabiam zaległości z dzieciństwa hah.
 
Myślałem że tylko ja jeszcze jestem takim pojebem że dalej ogląda i się jara. Ale na szczęście nie jestem sam. :jon:
 
Back
Top