Drabinka w KSW?

chudykuba

BAMMA
Middleweight
Czy powinna powstać czytelna drabinka pretendentów do pasa Ksw I ranking KSW......? KSW niby uważa się za najlepszą federację w Europie......ale liczba gal I zawodników jest niesamocie mała ....dam przykład kategoria piórkowa to koike wrzosek wolan parnasse szymański rajewski nowy kopera sowiński odchodzi do lekkiej.........wrzosek po jednym wymęczonym zwyciestwie ma teraz znowu walczyc o pas.....normalnie wszyscy cały czas walczą ze sobą to niepoważne
 
Czy powinna powstać czytelna drabinka pretendentów do pasa Ksw I ranking KSW......? KSW niby uważa się za najlepszą federację w Europie......ale liczba gal I zawodników jest niesamocie mała ....dam przykład kategoria piórkowa to koike wrzosek wolan parnasse szymański rajewski nowy kopera sowiński odchodzi do lekkiej.........wrzosek po jednym wymęczonym zwyciestwie ma teraz znowu walczyc o pas.....normalnie wszyscy cały czas walczą ze sobą to niepoważne

Po chuj, jak wszyscy uciekają do DSF.
 
Czy powinna powstać czytelna drabinka pretendentów do pasa Ksw I ranking KSW......? KSW niby uważa się za najlepszą federację w Europie......ale liczba gal I zawodników jest niesamocie mała ....dam przykład kategoria piórkowa to koike wrzosek wolan parnasse szymański rajewski nowy kopera sowiński odchodzi do lekkiej.........wrzosek po jednym wymęczonym zwyciestwie ma teraz znowu walczyc o pas.....normalnie wszyscy cały czas walczą ze sobą to niepoważne

A czy w jakiejkolwiek federacji MMA jest czytelna drabinka? I co wogóle oznacza czytelna drabinka?
 
Przecież tam jest drabinka, wygląda mniej więcej tak:
drabina_grunge_web.jpg
 
Ciężko zrobić............drabinkę.......gdyż zawodników mało...........!!Poza tym po co to komu..........?
Kiedyś myślałem że tego typu posty............. to trolle............ale później dowiedziałem się ........... że Mahonek jest prawdziwy....... dziś nie wiem w co wierzyć .... !!
Wracając do drabinek i rankingów...........to ma to plusy i minusy........ dużo osób narzeka że fox naciskało na rankingi w Ufc......... bo dziś zawodnicy nie chcą tak.......... chętnie walczyć z niżej sklasyfikowanymi .......zawodnikami !!! i pojawia się kalkulacja .............
 
Back
Top