Doping...

tak czy nie dla USADA?


  • Total voters
    41
  • Poll closed .
Jebać usade tylko sterydy:irish:
Ubereem, Pico Jones, TRT Vitor i ta kurwa Snejk to pokrzywdzeniu przez tą zjebaną organizację:jon:
 
Co by nie gadać o usadzie to jednak lepiej, że zawodnicy się nie szprycują końskimi dawkami jak wcześniej. Jedyny minus to, że trzeba się pilnować nawet jakie leki antygoraczkowe brać, bo w tych dostępnych w Europie są zakazane przez usade substancje(Michał Olejsiejczuk przez to wpadł na początku kariery w UFC)
 
  • Like
Reactions: J.K
Jebać usade tylko sterydy:irish:
Ubereem, Pico Jones, TRT Vitor i ta kurwa Snejk to pokrzywdzeniu przez tą zjebaną organizację:jon:
i tak biora w innej formie, maja od tego magikow odpowiednich.
Co by nie gadać o usadzie to jednak lepiej, że zawodnicy się nie szprycują końskimi dawkami jak wcześniej. Jedyny minus to, że trzeba się pilnować nawet jakie leki antygoraczkowe brać, bo w tych dostępnych w Europie są zakazane przez usade substancje(Michał Olejsiejczuk przez to wpadł na początku kariery w UFC)
Opinie ekspertów jak zwykle podzielone :mamed:
 
USADA i tak chuja daje bo niektórym wolno jako gwiazdom. Poza tym w tym sporcie każdy kuje dupę i sprawiedliwiej by było, że nie USADA tylko albo wprowadzamy jednolite zasady na całym świecie sankcjonowane przez WADA, albo niech USADA wypierdala.
 
Co by nie gadać o usadzie to jednak lepiej, że zawodnicy się nie szprycują końskimi dawkami jak wcześniej. Jedyny minus to, że trzeba się pilnować nawet jakie leki antygoraczkowe brać, bo w tych dostępnych w Europie są zakazane przez usade substancje(Michał Olejsiejczuk przez to wpadł na początku kariery w UFC)
Co ty pierdolisz? Clomid to lek antygoraczkowy czy moze Michal mial problemy z zajsciem w ciaze :D jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz.
 
Ja pierdole jaki temat, chlopie idz zbadaj sobie testa bo na bank jest w dolinie.
 
Co ty pierdolisz? Clomid to lek antygoraczkowy czy moze Michal mial problemy z zajsciem w ciaze :D jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz.
No dobra. Jeden czy drugi lek dostępny w aptece jeden pies. Mam na myśli, że trzeba uważać co się bierze, bo nawet w legalnych w Europie lekach są substancje, które są na liście usada.
 
No dobra. Jeden czy drugi lek dostępny w aptece jeden pies. Mam na myśli, że trzeba uważać co się bierze, bo nawet w legalnych w Europie lekach są substancje, które są na liście usada.
No to akurat całkowicie normalnie, większość ? jak nie wszystkie sterydy/anaboliki to LEKI
 
No dobra. Jeden czy drugi lek dostępny w aptece jeden pies. Mam na myśli, że trzeba uważać co się bierze, bo nawet w legalnych w Europie lekach są substancje, które są na liście usada.
testosteron tez jest legalny w europie jak i usa i co? :D No kurwa tak, Michal bral clomid bo kurwa co nie mogl zajsc w ciaze? co ty pierdolisz wogole czleniu
 
  • Bones
Reactions: PIR
testosteron tez jest legalny w europie jak i usa i co? :D No kurwa tak, Michal bral clomid bo kurwa co nie mogl zajsc w ciaze? co ty pierdolisz wogole czleniu
Testosteron jest na receptę tak samo jak leki na astmę poprawiające wydolność. To co innego. Mam na myśli takie leki bez recepty.
 
Ankieta dobiegła końca :irish:
Na 41 ekspertów 15 jest za USADA i czystym sportem, 12 za tym by zawodnicy robili ze swoim organizmem co tylko zechcą a 14 jest to obojętne :fjedzia:
Dziękuję tym co wzięli udział w ankiecie :conorsalute:
Szczerze myślałem że drugą opcję wybierze od 75 do 80 procent glosujących :awesome:
Jestem pozytywnie zaskoczony :shy:
 
Co by nie gadać o usadzie to jednak lepiej, że zawodnicy się nie szprycują końskimi dawkami jak wcześniej. Jedyny minus to, że trzeba się pilnować nawet jakie leki antygoraczkowe brać, bo w tych dostępnych w Europie są zakazane przez usade substancje(Michał Olejsiejczuk przez to wpadł na początku kariery w UFC)
Przecież Clomid to lek na odblok. Biorą go żeby po cyklu, nie mieć piersi jak u baby ale też aby gospodarka hormonalna wróciła do normalnych wartości, bo jak zejdzie się z bomby to organizm sam z siebie nie wyprodukuje ci teścia.
 
Back
Top