Doping muzyką - Jak muzyka wpływa na naszą motywację?

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks


Trenujesz sporty walki? Fitness? CrossFit? Biegasz? Pomyśl o muzycznym dopingu! Na Sklepie MMARocks mamy dla Was ciekawy artykuł o poprawianiu osiągów sportowych przez odpowiednio dobraną muzykę!


Muzykę wykorzystują też olimpijczycy. Najbardziej znanym i prostym przykładem zastosowania muzyki w sporcie jest przypadek Michaela Phelpsa, który przed startami słuchał agresywnego hip-hopu. Bardziej specyficzną pracę z muzyką wykonywali bobsleiści, którzy przed Igrzyskami Olimpijskimi w Nagano, 1998 trenowali słuchając Whitney Houston...​


Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł!
http://www.mmarocks.pl/sklep-mmarocks/doping-muzyka-muzyka-wplywa-nasza-motywacje
 


Trenujesz sporty walki? Fitness? CrossFit? Biegasz? Pomyśl o muzycznym dopingu! Na Sklepie MMARocks mamy dla Was ciekawy artykuł o poprawianiu osiągów sportowych przez odpowiednio dobraną muzykę!


Muzykę wykorzystują też olimpijczycy. Najbardziej znanym i prostym przykładem zastosowania muzyki w sporcie jest przypadek Michaela Phelpsa, który przed startami słuchał agresywnego hip-hopu. Bardziej specyficzną pracę z muzyką wykonywali bobsleiści, którzy przed Igrzyskami Olimpijskimi w Nagano, 1998 trenowali słuchając Whitney Houston...​


Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł!
A siatkarze zdobyli MŚ słuchając disco polo :mamed:
 
Już myślałem, że jest promocja na muzykę motywacyjną...

Ps. @Cloud muszę przyznać, że ten Wasz agresywny marketing w sklepie MmaMuscleCohonesRocks (czyt. 2 maile dziennie z promocją + jeszcze SMS jakbym przypadkiem kurwa nie przeczytał maila) jest tak wkurwiający i irytujący, że nawet jakbym się zdecydował to nie i chuj bo już mnie to tak denerwuje.

Jakbym tylko w tym tygodniu zakupił kreatynę w ilości odebranego spamu to mógłbym spokojnie pisać do @Dzihados o zmianę nicka na KKKreatynowicz.
 
Już myślałem, że jest promocja na muzykę motywacyjną...

Ps. @Cloud muszę przyznać, że ten Wasz agresywny marketing w sklepie MmaMuscleCohonesRocks (czyt. 2 maile dziennie z promocją + jeszcze SMS jakbym przypadkiem kurwa nie przeczytał maila) jest tak wkurwiający i irytujący, że nawet jakbym się zdecydował to nie i chuj bo już mnie to tak denerwuje.

Jakbym tylko w tym tygodniu zakupił kreatynę w ilości odebranego spamu to mógłbym spokojnie pisać do @Dzihados o zmianę nicka na KKKreatynowicz.
Kiedyś Cloud pisał ciekawe artykuły, dodawał interesujące materiały oraz często wchodził w dyskusję, dorzucając zazwyczaj ciekawy punkt widzenia. Obecnie:
upload_2017-9-22_14-52-1.png
Ostatnie 20 postów, na czerwono zaznaczone te niezwiązane ze sklepem, w liczbie 3 (powinienem tak naprawdę zaznaczyć 2 bo jeden to news o konferencji żywieniowej ale niech już podbije mu statystyke w górę). Szkoda, bo kiedyś fajnie się go czytało:
http://www.mmarocks.pl/artykuly/panorama-po-ufc-155
 
dla mnie nie ma treningu bez muzyki. Praktycznie wszystkie kawalki co wrzucam w temacie "muzyka" slucham podczas treningu. Wszystkie synthwave'y grane sa przy kardio, dodaja mi mocy i to doslownie. Mysle, ze muzyka mocno pomaga w wysilku fizycznym ludziom, ktorzy sa na nia bardzo wrazliwi, to ci co czesto maja tzw goosebumbs na calym ciele.( wiem, ze nie kazdy tak ma) Czlowiek moze byc niewiadomo jak zmeczony gdy w sluchawkach poleci, w moim przypadku nawet jakis kilku sekundowy uklad dzwiekow dostaje momentalnego "pierdolca" i sam sie siebie zaczynam bac a przeciez jeszcze przed chwila bylem zajechany jak piety Jezusa :wink:. Okreslam to mianem "adrenaline rush" tudziez "endorphine boost", taki strzal w banie, ktory ciezko opisac i az dziw czlowieka bierze, ze osiagalny bez zadnych chemicznych wspomagaczy. Wlasnie zaczynam konsumowac ohydna, sucha kasze jaglana, z troszke mniej ohydna piersia z kurczaka z piekarnika, szukajac nowych synthwavewowych kompilacji na moja kolejna rowerowa rutyne. Nastepnie szybki, odswiezajacy prysznic, 200mg kofeiny, ubieram sie i wypierdalam krecic a wlasciwie to muzyki sluchac, krecac. COMBAT READY, skuhwysyny! Chuj, ze pada, wieje i za cieplo nie jest, wyjebane, nic mnie powstrzyma bo to kocham. Kocham tak jak kiedys zajazdy w Sopocie, imrezowanie, cpanie, chlanie, zgrywanie plytek po imprezach, ruchanie turystek po kiblach, wracanie na chate po 5 dniach gdy sie poszlo tylko wyrzucic smieci w laczkach plus reszte imprezowych ekscesow. Tamtego Scurvola juz nie ma, umarl smiercia naturalna, bez zadnych zali czy lez. Czas ludzi zmienia...
oczywiscie wiem, ze #nikogo i za dlugie nie czytaliscie :dance:
TAK KUHWA!!!!1!1!!!!!!1 :star wars::star wars::star wars:




i sluchawki se chujki spawcie odpowiednie bo to podstawa, kurwa egzystencji!
 
Już myślałem, że jest promocja na muzykę motywacyjną...

Ps. @Cloud muszę przyznać, że ten Wasz agresywny marketing w sklepie MmaMuscleCohonesRocks (czyt. 2 maile dziennie z promocją + jeszcze SMS jakbym przypadkiem kurwa nie przeczytał maila) jest tak wkurwiający i irytujący, że nawet jakbym się zdecydował to nie i chuj bo już mnie to tak denerwuje.

Jakbym tylko w tym tygodniu zakupił kreatynę w ilości odebranego spamu to mógłbym spokojnie pisać do @Dzihados o zmianę nicka na KKKreatynowicz.
Ja ja ja odpowiem za clouda!! Nie podoba Ci się to załóż drugiego meila, zmień nr telefonu, a w ogóle to wydupiaj na lowkinga. Nie ma za co:tiphatb:
 
Ja ja ja odpowiem za clouda!! Nie podoba Ci się to załóż drugiego meila, zmień nr telefonu, a w ogóle to wydupiaj na lowkinga. Nie ma za co:tiphatb:

Dogadalem sie z MMAklowiczem, ogolnie to nie my mu spamujemy :) My wysylamy jedynie dwa newslettery tygodniowo. Kupowal wczesniej w sklepie Muscle Power i tam go zarejestrowali, a nie u nas.
 
A to w ogole ktos trenuje bez muzy?
Do biegania deep house a na wycisk rage against the machine albo rap
 
Też kupowałem tylko koszulkę. Mnie maile tak nie drażnią, bo podałem jakiś adres zdupy, ale smsy? Poważnie? Jak dostaje smsy z promocją na jakieś odżywki to pierwsze co myślę to nie jest "ooo ale promo kupię sobie", tylko "WYPIERDALAĆ z tym spamem!". I to zanim jeszcze doczytam szczegóły.
@MMAkłowicz niczym detektyw kaczka na tropie!
 
Juz niedlugo USADA wprowadzi liste zakazanych piosnek. Oczywiscie z podzilem na te podczas zawodow i po za zawodami.
 
Uwaga! Oświadczenie!
Nie wiem o co chodzi w tej zabawie w "sklep" ale stwierdzenie, że to sklep Muscle Power wysyła mi spam jest dziwne, w szczególności, że sami zachęcaliście użytkowników Cohones do zakupu Waszych koszulek w w/w sklepie.
Jedyny produkt jaki zakupiłem był poprzez akcję reedycji koszulek MMARocks/Cohones , a dokładnie z tego tematu :
http://cohones.mmarocks.pl/threads/koszulki-mmarocks-i-cohones-sprawdź-naszą-ofertę.32374/

Niestety nie masz racji. Ale niestety też to Twoje słowa zostaną zapamiętane, zamiast sprostowanie, które jest bardzo banalne i logiczne. Jakbyś przeczytał regulamin Sklepu MMARocks, to dowiedziałbyś się, że sklep Rocksów obsługuje firma Muscle Power, stąd ten sam adres. Dodatkowo zakupy robiłeś w 2016 roku, kiedy nasz sklep jeszcze nie istniał i koszulki sprzedawaliśmy przez Muscle Power. Bazy klientów są różne. To był warunek współpracy.

@rash to samo z Tobą -> też kupiłeś w sklepie MP, a nie sklepie MMARocks. Żaden klient sklepu MMARocks nie dostaje niechcianego spamu.
 
Last edited:
Uwaga! Oświadczenie!
Nie wiem o co chodzi w tej zabawie w "sklep" ale stwierdzenie, że to sklep Muscle Power wysyła mi spam jest dziwne, w szczególności, że sami zachęcaliście użytkowników Cohones do zakupu Waszych koszulek w w/w sklepie.
Jedyny produkt jaki zakupiłem był poprzez akcję reedycji koszulek MMARocks/Cohones , a dokładnie z tego tematu :
http://cohones.mmarocks.pl/threads/koszulki-mmarocks-i-cohones-sprawdź-naszą-ofertę.32374/
zemc7.png
 
Last edited by a moderator:
Niestety nie masz racji. Ale niestety też to Twoje słowa zostaną zapamiętane, zamiast sprostowanie, które jest bardzo banalne i logiczne. Jakbyś przeczytał regulamin Sklepu MMARocks, to dowiedziałbyś się, że sklep Rocksów obsługuje firma Muscle Power, stąd ten sam adres. Dodatkowo zakupy robiłeś w 2016 roku, kiedy nasz sklep jeszcze nie istniał i koszulki sprzedawaliśmy przez Muscle Power. Bazy klientów są różne. To był warunek współpracy. Czy odwołasz więc to co napisałeś wyżej tak by inni nie sugerowali się Twoimi domysłami? :)

@rash to samo z Tobą -> też kupiłeś w sklepie MP, a nie sklepie MMARocks. Żaden klient sklepu MMARocks nie dostaje niechcianego spamu.
To ja mam wyjaśniać, że współpracujecie z jakąś firmą i w zasadzie Wasz sklep nie jest Wasz? Wystarczyło napisać "Panowie w rzeczywistości nie mamy swojego sklepu tylko współpracujemy z Muscle Power ale chcemy proponować Wam różne produkty pod szyldem MMARocks"
Taką sytuację jak przedstawiłem wyżej rozumiem, a nie, że muszę robić domysły "Wasz sklep?, MMARocks sklep? , Cohones sklep? , Muscle Power sklep?"
 
@MMAkłowicz -> W temacie wpisu nie było napisane, że to nasz sklep. Napisałem wyraźnie "Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej kolekcji koszulek MMARocks.".

Taką sytuację jak przedstawiłem wyżej rozumiem

NIGDY nie wysyłaliśmy spamu smsem czy mailem do klientów, którzy sami nie zapisali się do newslettera i nigdy tego nie będziemy robić. Zrobiłeś zakupy 2016-11-26 o 18:13 na sklepie, na którym po prostu sprzedawaliśmy koszulki, ale który nie był nasz i o którym też nigdy nie pisaliśmy, że jest nasz.
 
Last edited:
Dobra, już się zaczyna usuwanie postów. Idę na trening i jak tylko wrócę to pierwsze co zakupię kreatynę.

Serdecznie pozdrawiam,
Robert M.
 
Dobra, już się zaczyna usuwanie postów. Idę na trening i jak tylko wrócę to pierwsze co zakupię kreatynę.

Serdecznie pozdrawiam,
Robert M.

Prawda jest taka, że w 2016 roku nasz Sklep jeszcze nie istniał, dlatego sprzedawaliśmy koszulki na sklepie partnerskim.
 
Last edited:
Prawda jest taka, że w 2016 roku nasz Sklep jeszcze nie istniał

Ja tam go rozumiem, sytuacja rzeczywiście była trochę zagmatwana ale teraz idziemy do przodu już z tematami. Dzięki @MMAkłowicz za dotychczasowe wsparcie i zakupy, damy ci znać zaraz z Tomkiem jak się wypisać z tych powiadomień SMS.
 
Ja tam go rozumiem, sytuacja rzeczywiście była trochę zagmatwana ale teraz idziemy do przodu już z tematami. Dzięki @MMAkłowicz za dotychczasowe wsparcie i zakupy, damy ci znać zaraz z Tomkiem jak się wypisać z tych powiadomień SMS.

Poprosiłem o wypisanie go już kilka godzin temu do tej drugiej firmy i tak o 14:00 już go w bazie nie było. Mogę jedynie przeprosić, że niedostatecznie informowaliśmy w przeszłości, że koszulki sprzedawane nie są na naszym sklepie, ale na innych sklepach, a my po prostu reklamujemy nasz produkt :) w chwili obecnej wszystko co nasze jest u nas, więc żaden spam nigdy nie wyjdzie do użytkowników. Też mnie to niemiłosiernie irytuje.
 
Back
Top