Dokumenty "Best of WEC i PRIDE" na Extreme Sport Channel!

midern

KSW
Heavyweight
fomkqurftvvsicqrtfxrehwloysprjzqvojpbsdptuioksoklgenlmwyrawsbbojvfwttbqachyjzhbvjhdkemejrkxawkorfytf


Extreme Sport Channel poważnie się wzięło za promocję MMA - po powtórkach dwóch gal numerowanych (wczoraj oraz przedwczoraj), dzisiaj rozpoczyna się cykl programów "Best of WEC" oraz "Best of Pride". Każdy z programów trwa godzinę i będą w nich pokazywane najlepsze walki tych organizacji. Emisja programów w każdy czwartek od godziny 22:00.

Jest to coś na wzór tego, co kiedyś oferowało nam Orange Sport o PRIDE. Jeżeli jesteście w stanie wytrzymać polski komentarz, to na pewno warto obejrzeć. Ja będę oglądał :)
 
Bede sie powtarzal, ale wlasnie komentarz moze okazac sie glownym problemem. Wiekszosc juz przekonanych ma FP i powtorki moze ogladac do woli. Nowych fanow ciezko bedzie zdobyc obrzydzajac calkiem niezle walki utyskiwaniem na to, ze sa slabe. I naprawde chce sie w tym wzgledzie mylic.
 
Bede sie powtarzal, ale wlasnie komentarz moze okazac sie glownym problemem. Wiekszosc juz przekonanych ma FP i powtorki moze ogladac do woli. Nowych fanow ciezko bedzie zdobyc obrzydzajac calkiem niezle walki utyskiwaniem na to, ze sa slabe. I naprawde chce sie w tym wzgledzie mylic.
Myślę, że jak pierwszy lepszy Janusz będzie leciał po liście kanałów i trafi na extreme sport, to nie będzie mu przeszkadzał komentarz.
Przecie nie będzie on takim koneserem jak My :) Albo mu się spodoba, albo nie
 
Właśnie zaczęło się PRIDE i walka Silva - Jackson. Na razie od komentatorow usłyszałem "większa większość".

Też już nie raz powtarzalem że dla mnie ten komentarz jest trochę ciężki do zniesienia. Jest okazja, to zobaczę. Jak długo wytrzymam, nie wiem.

Popieram kolegę wyżej, zwykły Janusz aż tak wybrzydzac nie będzie. Więc zapraszać kolegów do oglądania :D
 
Przesadzacie z tą krytyka komentatorów, dają radę a na pewno mają potencjał, J&J są najlepsi ale nie o komentarz tu przecież chodzi, tylko o dobra walkę , może tutaj jest ostatnio gorzej w ufc .pzdr
 
Też chwilę oglądałem te materiały, komentarz ciężki - to prawda. No ale cóż. Przynajmniej coś leci!
 
Za tydzień w czwartek ponownie przypomnę o transmisji w tym temacie, może ktoś jeszcze się skusi na oglądanie :)
 
Ja się powtórzę, bo na czacie dnia wczorajszego też już także o tym wspominałem, że to wspaniała inicjatywa. Oglądałbym bardzo chętnie, ale w ofercie nie mam Esc.
 
mateusz1919t: 1028571 said:
Ja się powtórzę, bo na czacie dnia wczorajszego też już także o tym wspominałem, że to wspaniała inicjatywa. Oglądałbym bardzo chętnie, ale w ofercie nie mam Esc.
A kto Ci dostarcza telewizje?
 
Jeżeli ktoś nie ma ESP w swojej kablówce, to ja w zeszły czwartek znalazłem sobie stream w Internecie, gdy przez 5 minut miałem zajęty telewizor. Chwila czasu na szukanie i macie :) POtem się już normalnie na TV przesiadłem.
 
PRZYPOMINAM!
Ja już też żem zapomniał i się nieco spóźniłem :) Leci końcówka "Best of WEC", a za 15 minut rozpoczynamy godiznę z "Best of PRIDE".

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam przez Extreme Sport Channel.
 
dzisiaj kolejne części serii best of WEC, best of PRIDE. ESC godzina 22 i 23.
 
Dokładnie tak! Skłamałbym pisząc, że chciałem za kilka minut o tym przypomnieć :D
 
niezła była ta pacyfikacja Pulvera przez Garcię. Akurat nigdy nie oglądałem tej walki. Faber też wtedy niezłą bombę przyjął przez własną głupotę. I Brown win.
 
Już dzisiaj od godziny 22:00 dwa odcinki programu The Ultimate Fighter, a następnie gala EFC Africa!
 
Back
Top