Dodatkowe rangi za staż na forum

Nie takie jak buk?Bo mówię,że nie o to się rozchodzi.Nie powiedziałem nigdy o co
O matme i biole na horyzoncie?

Tak na poważnie z ziomkami z cohones możesz pogadać. Dziewczyna Cie rzuciła? No powiedz, nie będziemy się śmieli.
Cartoon-Character-Mutley-Laughing.gif
 
Last edited:
Jeszcze nie dawno tęskniłem za szkołą, ale odkąd jestem na l4(październik, listopad, grudzień, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień)to mi przeszło :D
 
Słuchajcie jakim cudem redakcja ma pasy wyższe od reszty? Czy specjalnie zwlekano z wprowadzeniem cohones dla użytkowników aby wyrobili sobie nieuczciwą przewagę w stażu? :D
1. Przyłączam się do propozycji powiększenia symboli pasów.
2. Proszę pokazać zdjęcie siostry tsubasy.
x3
 
A właśnie, mając brązowy pas cohones mogę sobie taki kupić i go legalnie nosić? Pytam bo się nie znam. :confused:
 
Proponuję, żeby oficjalnie można było nosić pas przyznawany przez zlot cohones trzeba było zdać egzamin.
Szarak-wypić piwo na gali mma w barze.
biały-postawić komuś z cohones piwo na gali oglądanej w barze.
brązowy- trzeba być na ksw
Czarny-spać na dworcu po gali mma:cool:
 
A właśnie nie dawno rozmyślałem o czymś takim, jak "dodatek za staż" na forum, a tu proszę :lol: Świetna rzecz + plus purpura zdobyta :cool:
 
Świetny pomysł z tymi pasami, czarno-czerwony zobowiązuje mnie do większej aktywności na forum.
 
Jest biało czerwony pas (w bjj) w ogóle ;)
Powinien być czerwono - czarny , a nie czarno czerwony imo ;)

Ps.Ma ktoś w Polsce real czerwono- czarny pas w ogóle?
 
Jest biało czerwony pas (w bjj) w ogóle ;)
Powinien być czerwono - czarny , a nie czarno czerwony imo ;)

Ps.Ma ktoś w Polsce real czerwono- czarny pas w ogóle?

Dzięki poprawione.

Info brałem z wiki więc chyba jest

White / Red belt[edit]

The IBJJF requires a practitioner remain a white & red belt for a minimum of 10 years.[14]
The International Brazilian jiu-jitsu Federation recently[when?] amended the graduation guidelines with respect to the transition between seventh degree and eighth degree black belt. The transition is specifically noted on page 6 of the IBJJF General System of Graduation, Section 1.3.4. In short, a practitioner who has achieved the rank of 8th degree black belt will wear a red and white belt.[2
 
:applause: ja i cohones. W realu czarnego pasa nie dostałbym nawet za pierdzenie w stołek a tu proszę. Jednak rację miała moja nauczycielka z biolfy, gdy w pedałówie dostałem czwórkę z klajby - "Widzisz Dziekan, jak chcesz to potrafisz!"
 
No to trochę mi się teraz humor poprawił, ale dalej TRYB NOCNY jest priorytetem. Połechtane ego przetrwa najdalej do kolejnego wieczora na forum...
 
Taki kontrolny komentarz, bo chciałem podziwiać mój czarno-czerwony pas. Nie ma to jak 5lat na forum i 700 komentarzy;p

Nie przejmuj się, ja wchodzę na stronę od 2008, zarejestrowany od 2010 r., prawie zawsze codziennie jestem i spłodziłem 50 pare postów, z czego może ze dwa merytoryczne :) jak mowa jest srebrem, to ja statuetkę "Złote usta milczenia" zgarniam od strzała :)
 
Nie przejmuj się, ja wchodzę na stronę od 2008, zarejestrowany od 2010 r., prawie zawsze codziennie jestem i spłodziłem 50 pare postów, z czego może ze dwa merytoryczne :) jak mowa jest srebrem, to ja statuetkę "Złote usta milczenia" zgarniam od strzała :)
Po prostu wychodze z założenia że jak nie wnoszę nic do dyskusji to nie warto komentować. Bo często jest tak ze dany temat jest już przeanalizowany przez "Cohonosewiczów" na każdy możliwy sposób, a nie lubię powielać czyichś myśli lub pisać #Rorystyle
 
Po prostu wychodze z założenia że jak nie wnoszę nic do dyskusji to nie warto komentować. Bo często jest tak ze dany temat jest już przeanalizowany przez "Cohonosewiczów" na każdy możliwy sposób, a nie lubię powielać czyichś myśli lub pisać #Rorystyle
bardzo dobry komentarz #rorystyle
 
Back
Top