Dobre zakłady wedługo mnie które warto rozważyć

Status
Not open for further replies.

Milionyzłotych

BAMMA
Flyweight
W najbliższym czasie
Donald Cerrone 1,33 - Alex Oliveira 3,15
Dos Anjos 2,20 - McGregor 1,67 - pojdzie pewnie w gore jeszcze jak z aldo
Mousasi 1,28 - Leites 3,50
Nurmagomedov 1,53 - Ferguson 2,40 - tu moze byc ciekawie jesli ta dluga przerwa i kontuzje nie beda mialy wplywu na Khabiba to mysle ze Tony wygra oceniajac po jego ostatnich wystepach jest w mega formie
Demian Maia 1,25 - Matt Brown 3,75


I jeden ciekawy Bedorf 1,10 - McSweeney 6,00 - moim zdaniem McSweeney ma szanse to wygrac i kurs kusi zeby zagrac

Kursy z unibetu
 
A jakies uzasadnienie? Bo nie kumam stawiania na Browna, Oliveiry czy Leitesa.
I nie, przeczucie się nie liczy
BTW od tego będą osobne tematy z kursami bukmacherskimi.
 
Moim zdaniem Cerrone jest mocno overrated Oliveira jest dobrym strikerem i ma dobre warunki fizyczne. Mysle ze tez zastosuje gameplan z kopami w tulow - bardzo slaba strone Cowboya bo cios na szczeke to potrafi przyjac.

Leites wedlug mnie z drugiej strony mocno niedoceniony potrafi silnie uderzyc mimo ze wiecej wygranych przez poddanie. Powinnien wygrac ta walke z Bispingiem ktory wlasnie unikal jego sily jak ognia. Grappling tez na bardzo wysokim poziomie watpie zeby Gegard powalił go jak Uriah Halla jesli bedzie go trzymal na dystans jak Latifiego to wygra jesli walka bedzie w pol dystansie to Leites ma duze szanse na wygrana.

Jeśli walka będzie w stójce to myślę ze Matt Brown ma sporą przewage i wygra to. Wątpie żeby Maia zdołał sprowadzić go na ziemie no ale jeśli mu się to uda to wiadomo jak się skończy. Mimo to wierze w Matta i jego skille.
 
A jakies uzasadnienie? Bo nie kumam stawiania na Browna, Oliveiry czy Leitesa.
I nie, przeczucie się nie liczy
BTW od tego będą osobne tematy z kursami bukmacherskimi.
browna nie kumam, ale leites i oliveira? czemu nie, cerrone na bank nie bedzie schodzil do parteru, a oliveira w stpjce pykal sobie wielka nadzieje burnsa przez dwie rundy, z wzieciem walki na krociotko przed terminem. z hallmannem tez pokazal czym ma przyjebac, a kja tez odprawil bez problemow. jak trafi cerrone, ktory juz nie ma takiej glowy twardej po tych wszystkich przyjetych ciosach. a leites moze rownie dobrze wygrac jak i przegrac, przeciez ta walka to jest 50 na 50, a wtedy wiadomo na jaki kurs sie stawia.
 
ktory juz nie ma takiej glowy twardej po tych wszystkich przyjetych ciosach
Oceniasz to na podstawie tego że ubił go RDA który znokautował Bensona (!!!)? No ja bym jednak stwierdził inaczej. To nie jest w walka w której będziemy się zastanawiac w której rundzie cerrone zniszczy ale szanse 70-30 Amerykański Cowboy.
a leites moze rownie dobrze wygrac jak i przegrac, przeciez ta walka to jest 50 na 50
Mousasi jest wszechstronniejszy. Tutaj no-bet bo Moussasiemu się czasami nie chce. Jedna jaskółka w postaci bisping-leites nie udowadnia, że Thales ma coś więcej niż parter na mousasiego.
Ale to z kolei tylko moje zdanie.
I piłem raczej do tego, jak niepotrzebny jest to temat. Gdyby napisał chłop jakieś poważne analizy to ok, bym się nie czepił, ale napisał "Bo tak" w pierwszym poście.
Wezwałbym moda, ale w sumie nie chce mi się
 
Wątpie żeby Maia zdołał sprowadzić go na ziemie no ale jeśli mu się to uda to wiadomo jak się skończy. Mimo to wierze w Matta i jego skille.

A kto ostatnio obronił obalenia Mai? Według mnie łatwa walka dla Demiana.
Osobiście propsuję jedynie Fergusona, ale to jedynie z uwagi na kontuzje i długą przerwę Nurmy. Chabib w formie = 25 minut naleśnika o smaku Fergusonowym.
Conor wiadomo, że może trafić, ale RDA jest cholernie niewygodny stylistycznie i spodziewam się brazylijskiej rzezi.

Pozdrawiam,
ekspert, który dodaje sobie wymyślone zakłady po gali (ale mało sprytnie, bo czasami pisze, że jest na minusie).
 
Oceniasz to na podstawie tego że ubił go RDA który znokautował Bensona (!!!)? No ja bym jednak stwierdził inaczej. To nie jest w walka w której będziemy się zastanawiac w której rundzie cerrone zniszczy ale szanse 70-30 Amerykański Cowboy.

Mousasi jest wszechstronniejszy. Tutaj no-bet bo Moussasiemu się czasami nie chce. Jedna jaskółka w postaci bisping-leites nie udowadnia, że Thales ma coś więcej niż parter na mousasiego.
Ale to z kolei tylko moje zdanie.
I piłem raczej do tego, jak niepotrzebny jest to temat. Gdyby napisał chłop jakieś poważne analizy to ok, bym się nie czepił, ale napisał "Bo tak" w pierwszym poście.
Wezwałbym moda, ale w sumie nie chce mi się
Tutaj zawsze się przyczepią cokolwiek byś nie napisał. Niepotrzebny? To co chcialbys do usranej smierci milion takich samych tematow? Nigdzie nie widziałem żeby były jakies zelazne zasady co do zakladania tematow. Zalozylem od tak bo leze chory i mi sie nudzilo liczylem na jakies za i przeciw i uzasadnilem krotko moje wybory bo nie lubie sie rozpisywac. Zawolaj tego swojego moderatora i jeszcze popros kolegow zeby ci zalajkowali posta chlopcze.
 
Tutaj zawsze się przyczepią cokolwiek byś nie napisał. Niepotrzebny? To co chcialbys do usranej smierci milion takich samych tematow? Nigdzie nie widziałem żeby były jakies zelazne zasady co do zakladania tematow. Zalozylem od tak bo leze chory i mi sie nudzilo liczylem na jakies za i przeciw i uzasadnilem krotko moje wybory bo nie lubie sie rozpisywac. Zawolaj tego swojego moderatora i jeszcze popros kolegow zeby ci zalajkowali posta chlopcze.
Napisałeś "Dobre zakłady wedługo mnie które warto rozważyć" a nie "Co sądzicie o takich kursach". To jest jednak znacząca różnica. Jak chciałeś się dopytać to masz tematy dla poszczególnych gal:
http://cohones.mmarocks.pl/threads/ufc-fight-night-83-londyn-zakłady-bukmacherskie.27359/ - dla leites vs mousasihttp://cohones.mmarocks.pl/threads/ufc-fight-night-83-londyn-zakłady-bukmacherskie.27359/
http://cohones.mmarocks.pl/threads/ufc-fight-night-82-cerrone-vs-means-zakłady-bukmacherskie.27514/ - dla cerrone vs oliveira
http://cohones.mmarocks.pl/threads/ufc-196-dos-anjos-vs-mcgregor-zakłady-bukmacherskie.27566/ - dla dos anjos vs Conor
http://cohones.mmarocks.pl/threads/ufc-fight-night-belfort-vs-souza-zakłady-bukmacherskie.27950/ - dla browne vs maia
http://cohones.mmarocks.pl/threads/...-vs-nurmagomedov-zakłady-bukmacherskie.27948/ - khabib vs ferguson

Gdyby każdy robił tematy na temat swoich kursów, zrobiłby się bałagan na forum.
Pozdrawiam
 
Last edited:
A kto ostatnio obronił obalenia Mai? Według mnie łatwa walka dla Demiana.
Osobiście propsuję jedynie Fergusona, ale to jedynie z uwagi na kontuzje i długą przerwę Nurmy. Chabib w formie = 25 minut naleśnika o smaku Fergusonowym.
Conor wiadomo, że może trafić, ale RDA jest cholernie niewygodny stylistycznie i spodziewam się brazylijskiej rzezi.

Pozdrawiam,
ekspert, który dodaje sobie wymyślone zakłady po gali (ale mało sprytnie, bo czasami pisze, że jest na minusie).
Rory obronił przez warunki fizyczne i sparringi z Gsp. Maia wygladał dobrze z walce z LaFlarem ktory ma mocny wrestling ale wygazowal pod koniec. Matt tez ma niczego sobie takedown defence z tego co pamietam jedynie hendricksowi udalo sie go powalic a sam sprowadzil do parteru Wonderboya ktory ma podobne warunki fizyczne jak Maia.

No albo bedzie 25 minut przytulania sie do Fergusona albo znowu jak dzikus bedzie napierał i złamie Khabiba bardzo ciekawa walka o mam nadzieje nastepny title shot bo jak dadza to Alvarezowi to bedzie porazka totalna.

Rda ma najwieksze szanse z dotychczasowych rywali Conora mimo to uwazam ze bedzie to za malo zeby go pokonac. Dwa scenariusze przychodza na mysl albo 5 rundowa wojna albo Conor znokautuje go w 1-2 rundzie lewa reka z piekla.
 
Oceniasz to na podstawie tego że ubił go RDA który znokautował Bensona (!!!)? No ja bym jednak stwierdził inaczej. To nie jest w walka w której będziemy się zastanawiac w której rundzie cerrone zniszczy ale szanse 70-30 Amerykański Cowboy.

Mousasi jest wszechstronniejszy. Tutaj no-bet bo Moussasiemu się czasami nie chce. Jedna jaskółka w postaci bisping-leites nie udowadnia, że Thales ma coś więcej niż parter na mousasiego.
Ale to z kolei tylko moje zdanie.
I piłem raczej do tego, jak niepotrzebny jest to temat. Gdyby napisał chłop jakieś poważne analizy to ok, bym się nie czepił, ale napisał "Bo tak" w pierwszym poście.
Wezwałbym moda, ale w sumie nie chce mi się
nie, oceniam jego glowe na podstawie przyjetych ciosow, ktorych dostal juz multum, a oliveira bije bardzo mocno. i raczej watpie, ze bedzie odstawal w stojce od cerrone. a leitesa ocenim po caloksztalcie jego powrotu do ufc, gdzie na 5 wgranych ma 2 nokauty i w kazdej walce radzil sobie bardzo dobrze w stojce. z bispingiem tez moglo pojsc rownie dobrze w jeo strone, a teraz temu bispingowi od chuja osob daje duze szanse w walce z silva (ja nie)
 
nie, oceniam jego glowe na podstawie przyjetych ciosow, ktorych dostal juz multum, a oliveira bije bardzo mocno. i raczej watpie, ze bedzie odstawal w stojce od cerrone. a leitesa ocenim po caloksztalcie jego powrotu do ufc, gdzie na 5 wgranych ma 2 nokauty i w kazdej walce radzil sobie bardzo dobrze w stojce. z bispingiem tez moglo pojsc rownie dobrze w jeo strone, a teraz temu bispingowi od chuja osob daje duze szanse w walce z silva (ja nie)
Oliveira - Może i masz racje ale ja jakoś nie umiem się przekonać do Oliviery. Po prostu to jest ten typ zawodnika, któremu ciągle będę dawał poprzeczke wyżej, bo coś i w nim nie pasuje i nie wiem co :sad:
Leites - ok świetnie sobie radzi, ale znowu, uważam że Mousasi jest lepszy. Gdyby zamienić ich motywacje nie mam żadnych wątpliwości, kto by wygrał. To jest dla mnie jedyna zagowozdka - motywacja Gegarda.
Silva-Bisping.... kurde z jednej strony nie widzę, jak Michael miałby to wygrac a z drugiej... Kurde czuje w kościach, że może go wypunktować z dobrym gameplanem. Ale raczej KO do 3 rundy.
 
a wiadomo tez, ze Leites>Hall wszedzie
wiec przy kursie 4 warto zaryzykowac
 
Ja przerwę mam, ale na best fight odds z bellatora:
Vasell 2,10- Newton 1,77 warte rozważenia oba kursy
Shamrock 1,65- Gracie 2,35
Picket imo ma niemałe szanse z Riverą
Conor vs RDA obaj warci rozważenia
Fergusson wart rozważenia
Shogun może, bo Evans też nie zachwyca
 
Tutaj zawsze się przyczepią cokolwiek byś nie napisał. Niepotrzebny? To co chcialbys do usranej smierci milion takich samych tematow? Nigdzie nie widziałem żeby były jakies zelazne zasady co do zakladania tematow. Zalozylem od tak bo leze chory i mi sie nudzilo liczylem na jakies za i przeciw i uzasadnilem krotko moje wybory bo nie lubie sie rozpisywac. Zawolaj tego swojego moderatora i jeszcze popros kolegow zeby ci zalajkowali posta chlopcze.
Człowiek chce dobrze, chce żeby coś tu się działo, a nienawistnicy z cohones zawsze kłody pod nogi. Nie poddawaj się.
 
McSweeney kurs fajny, ale dla mnie Bedorf jest słabym zawodnikiem, ten high kick z Kitą uratował mu pas
Oprócz Kity nie widziałem jakiegoś sensownego zawodnika, w zestawieniach, Graham miał chyba największą szanse z nim wygrać
Anglik wypalony, tak i jak Różal wypalony, Karol to wygra, ale nie zdziwię się jak to będzie nudnea walka na pełnym dystansie leżąc na Angliku
 
McSweeney kurs fajny, ale dla mnie Bedorf jest słabym zawodnikiem, ten high kick z Kitą uratował mu pas
Oprócz Kity nie widziałem jakiegoś sensownego zawodnika, w zestawieniach, Graham miał chyba największą szanse z nim wygrać
Anglik wypalony, tak i jak Różal wypalony, Karol to wygra, ale nie zdziwię się jak to będzie nudnea walka na pełnym dystansie leżąc na Angliku
No właśnie, Bedorf to wygra w podobny sposób co z Grahamem. Mcsweeney może mieć raz swój moment, imo jest trudniejszym rywalem niż Graham, kurs na Bedorfa powinien być nieco wyższy
 
taktycznie będzie powtórka z walki przeciwko Grahamowi - połóż,dołóż i nie daj wstać za cholere ;)

@kiras Nie lubię cofać się do historii ale widziałeś w 2014 walkę Gracie - McSweeney na ONE FC :) ?
Jeśli drewniany Roger utrzymywał walkę w stójce przez 3 rundy i nieszczególnie szedł do parteru, chyba 2x spróbował niemrawo sprowadzić, ale spokojnie James odpychał go
A to że potem James kopnął źle i naruszyłkostkę to dzieła zniszczenia dokończył Brazuka

Jeśli specjalista od BJJ, który jest drewnem w footworku i stójce dla mnie , nie boi się Jamesa, a wyłapywał nieźle, to nie ma co sie oszukiwać - 35 lat wypalenie i jak to mówi Różal , walczenie do póki będzie mógł się bić jak zdrowie pozwoli..

ale Karol się umęczy mimo wszystko :D
 
Kiras co myslisz o RDA vs McGregor ?
Troche za dużo nie wiadomych bo jak RDA postawi na zapasy i bomby z góry to raczej McGregor nie wstanie łatwo natomiast jeśli RDA będzie sie bawił w stójeczke to dostanie wpierdol i jestem tego pewien. Conor walki wygrywa w początkowych rundach i sądze,że czas będzie działał na jego niekorzyść (oczywiście nie zarzucam,że opierdala sie na treningach) bo zazwyczaj zawodnicy którzy szybko kończą pojedynki nie są już takimi przechujami w drugiej połowie pojedynku choć Conor to jest fkn crazy guy i normalnie sie nie zdziwie już niczym nawet jak podda dos Anjosa.Pojebana waleczka i tyle,generalnie mma ostatnio jest jakieś takie głupawe jak wiara koksy odstawiła.
 
Po co rozmieniać dyskusje na kilka frontów? Gdybyś napisał te typy, każdy w odpowiednim temacie, to również ta sama ilość użytkowników by je przeczytała i się do nich odniosła. Temat do zamknięcia.
 
Po co rozmieniać dyskusje na kilka frontów? Gdybyś napisał te typy, każdy w odpowiednim temacie, to również ta sama ilość użytkowników by je przeczytała i się do nich odniosła. Temat do zamknięcia.
to zamykaj, po co tyle postow daliscie nabic?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top