#DobraZmiana na MmaRocks?

Status
Not open for further replies.

Arlovski

UFC
Heavyweight
Zachęcony wpisami fanów mma zakładam nowy temat a jako, że nie chce mi się dwa razy pisać tego samego to skopiuję tu mój wpis z Hyde Parku:

Ostatnio same dziwne rzeczy dzieją się na cohones. Wpisy moderatora @Szady jak i byłego redaktora naczelnego @Jakub Bijan są usuwane chociaż za grosz tam hejtu nie było. Teraz po walce naszego rodaka w UFC nie ma odpowiedniego tematu (O.o). Pytanie brzmi, czy to tak ma wyglądać ta #LepszaZmiana? @Marcin Jabłoński @duubertowa @baju @defthomas

Zapraszam do dyskusji. Tylko poważne komentarze. Quo Vadis Cohones?
 
Zachęcony wpisami fanów mma zakładam nowy temat a jako, że nie chce mi się dwa razy pisać tego samego to skopiuję tu mój wpis z Hyde Parku:

Ostatnio same dziwne rzeczy dzieją się na cohones. Wpisy moderatora @Szady jak i byłego redaktora naczelnego @Jakub Bijan są usuwane chociaż za grosz tam hejtu nie było. Teraz po walce naszego rodaka w UFC nie ma odpowiedniego tematu (O.o). Pytanie brzmi, czy to tak ma wyglądać ta #LepszaZmiana? @Marcin Jabłoński @duubertowa @baju @defthomas

Zapraszam do dyskusji. Tylko poważne komentarze. Quo Vadis Cohones?
zaraz znikniesz
 
Dziwne. Ostatnio zauwazam wiele zmian na plus, i to duzych. Lecz brak tematu o Danielu serio kijowe.

Co do usuwania postow: nic nie widzialem wiec sie nie wypowiem.
 
zaraz znikniesz
bazelak.jpg
 
Co mogę powiedzieć. Przemyślenia jakie przychodzą mi do glowy nie skłaniają mnie do optymizmu. Zycie stawia przed nami ciągle nowe wybory. Egzystencja ludzka od zarania dziejów owiana jest tajemnica i mistycyzmem. Planeta ziemia ginie na naszych oczach, ludzkość doprowadzi sie do samozagłady. Upadek moralności i problemy glutenu, topnienie lodowców i nierówności chodników to chleb powszedni obecnej zepsutej cywilizacji. Bóg przegrywa walkę o swoje owieczki. Lecz nigdy nie jest za późno by przejrzeć na oczy.

Konor Krul.
 
aparat terroru ukierunkowany na zwalczanie realnych i domniemanych przeciwników KSW oraz zastraszenie userów
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top