Do admina

Nestoor

BAMMA
Middleweight
Chciałbym się zapytać co się dzieje z moimi postami. Żaden mój komentarz do news na tej stronie się nie pojawia - dawałem wpisy już kilkukrotnie do różnych tematów. Nie jest to też przciążenie serwera bo inne wpisy się ukazują a moje nie bardzo. Ja mam tylko ten problem czy ktoś jeszcze to zgłaszał?
 

Saiyan_warrior

Brutaal
Bantamweight
Kurcze wlasnie tez chcialem wrzucic cos ciekawego i mi nie dodalo watku, byl wlasnie link w poscie o co kaman jakis anty-spam ?
 

Nestoor

BAMMA
Middleweight
Nie , nie dawałem żadnych linków - sam tekst. Nawet dziś dodałem komentarz rano i też się nie pojawił.W tym temacie : Marcin Naruszczka ponownie mistrzem Respect FC
 

Yagiel

UFC
Featherweight
Kurcze wlasnie tez chcialem wrzucic cos ciekawego i mi nie dodalo watku, byl wlasnie link w poscie o co kaman jakis anty-spam ?


chyba coś w ten deseń. często tak jest, że posty z linkami idą do spamu. Jak Ci nie wchodzi, to ewentualnie możesz napisać źródło które chciałbyś wstawić i jak ktoś będzie chciał, to sobie wygoogluje :)
 

Nestoor

BAMMA
Middleweight
Teraz dałem tam wpis "test" a potem ponownie i dostalem komunikat że taki wpis już istnieje :D mimo że go nie widać
 

Cactus

Moderator
Cohones
Albo piszesz komentarz z obojętnie jakim tekstem, a potem od razu edytujesz i wstawiasz link.
 

Cactus

Moderator
Cohones
Wiem, pisałem do Saiyan_warriora i Yagiela.Mi też się czasami zdarza, że w żadnym temacie nie pokazują się moje wysłane. Zazwycaj następnego dnia już wszystko działa :P
 

rogadam

Brutaal
Featherweight
Na forum jest taki błąd że często nie pojawiają się posty po kliknięciu w wyślij. Mam na to patent. Trzeba chwilę odczekać a następnie napisać posta bardzo bardzo krótkiego, najlepiej z jedną literką. Jak się pojawi to szybko go edytować i zapisać.Fajnie jakby to ktoś naprawił.
 

ironical man

Legacy FC
Welterweight
Też kilka razy padłem "ofiarą" tego błędu, że rozpisałem się jak mało kiedy, a tu nic. Obecnie już żadne zaskoczenie, ale pierwszych kilka razy było to bardzo irytujące.PS: Jak już jest taki temat "Do admina" to może by szanowny Defthomas podzielił się z nami jakimiś nowymi wiadomościami odnośnie modernizacji forum... Rzecz jasna jeśli takie w ogóle istnieją hehe...
 

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Błędy tego typu są monitorowane i Defthomas wraz z Dżihadosem działają w kwestii ich wyeliminowania. Modernizacja też na ile to jest możliwe, wdrażana jest w silnik.
 
Top