Dlaczego tym razem nie kupię PPV KSW

szekera

Oplot Challenge
Middleweight
Chciałbym tym wątkiem ułatwić Panom K&L ułatwić zrozumienie kibiców mma którzy "kradną" stream z gali w PPV zamiast go kupić. Niech każdy napisze o swoich powodach. Zacznę od siebie gali KSW 24 nie kupiłem bo interesowały mnie tylko 3 walki Gamrot, Anzor i Bedorf wiec 40 zl za 3 walki to dużo wiec poszedłem do baru. kupiłbym to PPV gdyby Michał i Borys mieli godnego przeciwnika. Reszta walk i tak mnie nie interesowała. Oczywiście w przeszłości kupowałem juz PPV KSW jak i byłem na gali która miała fajną kartę (KSW 23). Uważam ,że tak rozpiska był przeznaczona dla januszy wiec niech włodarze KSW nie dziwią się ,że nie-janusz zrezugnował z kupna. Wybiegając z przyszłość za walka Mamed- Okami zapłaciłbym i 50 zł za PPV bo nawet pojechałbym na gale choć mam jakieś 500 km.
 
Nie kupiłem PPV, bo mam inne wydatki, nie oglądałem streama, bo nie zapłaciłem za galę.
 
969638-cool_story__bro_super.jpg
 
zaplacisz 50 zl jak wiesz ze 80 procent tej kwoty nie idze do ksw(na wyplaty jackiewicza pudziana rozala guzowskiej) tylko na szwajcarskie konta pana zygmunta solorza.
 
temat bezsensu, nie chcesz nie kupuj. I nie wiem czemu w czasie przyszłym temat skoro jest po gali
 
Nie kupię PPV, bo gala staje się widowiskiem dla "januszy", niedzielnych fanów MMA. Rozpiski tej imprezy w 70% nie mają nic wspólnego z emocjonującym widowiskiem sportowym. A freak fighty szczerze pierdolę. Okradnę za to włodarzy KSW i Polsat, kupując legalnie streama za 3.99zł. Pozdrawiam.
 
Bardzo dobrze, że tak uważasz, dobrze, że nie zarządzasz KSW, bo pewnie niebawem zostałoby nam do oglądania PLMMA.
 
errorek a co byś powiedział na PPV przy takiej rozpisce http://img849.imageshack.us/img849/4264/hbyr.jpg ?
 
Nie zapłaciłem za bombonierke, bo tylko 3 z 8 czekoladek mi smakowały,



za to podpierdoliłem bombonierke i zeżarłem wszystkie czekoladki...







fucked up logic...







edit: Ale doceniam, że ktoś jest w stanie wydać więcej na wyjście do baru - jedynie, żeby dojebać K&L :)
 
rapahelius nie ma co dyskutowac z gimbusami, bo trzeba by bylo tlumaczyc wszystko od podstaw łacznie z tym że to firma prywatna, że musi zarobić na siebie a nie przynosic straty i że pod tym kontem jest zarzadzana itd.



Jestem ciekawy czy maniak mma pan errorek kupił bilet na najlepsza rozpiske ever MMA Attach 4 skoro tak go intteresuja tylko sportowe pojedynki ;d
 
Back
Top