Dla fanów Gry o Tron - Margaery Tyrell w Womens Health

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
HO8Sikd.jpg


GyiH1St.jpg


q4bI7eO.jpg



d3eYJav.jpg


mr3N4lQ.jpg


4lX5U9L.jpg


UZtXO5d.jpg


nsuRT1R.jpg
 
Płaski tył trochę, ale Margaery daje radę. Po bardziej pikantne scenki zapraszam do samego serialu :D
 
Zależy czy ktoś lubi laski spędzające pół dnia na siłowniach i podchodzące do tematu ćwiczeń niemal jak kolega czyli facet itp. czy jednak po prostu dbające o sylwetkę ;) Dla mnie ważne by dbała, a jako kobieta powinna więcej czasu w bardziej kobiecy sposób spędzać.

Aktorka z tematu jest spoko, choć łydki śmiesznie wyglądają przynajmniej w tych ujęciach powyżej ;)
 
Zależy czy ktoś lubi laski spędzające pół dnia na siłowniach i podchodzące do tematu ćwiczeń niemal jak kolega czyli facet itp. czy jednak po prostu dbające o sylwetkę ;) Dla mnie ważne by dbała, a jako kobieta powinna więcej czasu w bardziej kobiecy sposób spędzać.


Czyli jak? Szydełkując, zaplatając warkocze i rozmawiając o wymarzonym ślubie? Moja żona spędzała dawniej ze mną na siłce i dwie godziny i niestety woli to od zaplatania warkoczy. Jest mi przykro, że jest taka męska. Ale co zrobię, rozwód drogi :ashamed:
 
Czyli jak? Szydełkując, zaplatając warkocze i rozmawiając o wymarzonym ślubie? Moja żona spędzała dawniej ze mną na siłce i dwie godziny i niestety woli to od zaplatania warkoczy. Jest mi przykro, że jest taka męska. Ale co zrobię, rozwód drogi :ashamed:
No nie chodziło mi o to by popadać w skrajności od razu ;) Codzienna siłownia to jeszcze spoko, gorzej jak dbanie o wygląd staje się jedyną istotną rzeczą w życiu kobiety ;)

Poza tym ja tylko mówiłem co ja wolę. Nikomu nie każę myśleć podobnie i się rozwodzić :D Osobiście wolę, gdy widać, że laska dba o sylwetkę, ale też bez przesady jak właśnie niektóre fitnesski z tematu. Tylko do tego się odnosiłem :)
 
Back
Top