Dindu nuffin, blm, protesty, wojna rasowa w USA 2.0

No za hitlera i niewolnictwa były niższe podatki ponoć.
1623447111758.png
 
Zaś ci biali rasiści sami wchodzą pod kule :mjsmile: Rasizm do białych więc okoliczność łagodząca jest.
 
Zaś ci biali rasiści sami wchodzą pod kule :mjsmile: Rasizm do białych więc okoliczność łagodząca jest.


:zakręcony:Miałem dylemat gdzie to dać niby pasuje do wojny rasowej, ale jest tak śmieszne, że dam to tu:boystop: Za styl daje 10:juanlaugh:

Aahh, USA :antonio:

To będzie piękne widowisko :corn:
 
Zaś ci biali rasiści sami wchodzą pod kule :mjsmile: Rasizm do białych więc okoliczność łagodząca jest.
Zabrakło tam gen. świerczewskiego, on by się kulom nie kłaniał.
:juanlaugh:
 
Oto biedni ludzie zniszczeni przez niewolnictwo!!! To wszystko przez niewolnictwo!!! Białe amerykańskie diabły!!!




:mjsmile:

Ja pierdolę :cryme:
Post traumatic slave disorder
 
Oto biedni ludzie zniszczeni przez niewolnictwo!!! To wszystko przez niewolnictwo!!! Białe amerykańskie diabły!!!




:mjsmile:

Ja pierdolę :cryme:
Post traumatic slave disorder

Jak można być zdziwionym, że ktoś to widząc nazwie ich czarnuchami? Czarnuch to mentalność, nie (tylko) kolor skóry.
 
Oto biedni ludzie zniszczeni przez niewolnictwo!!! To wszystko przez niewolnictwo!!! Białe amerykańskie diabły!!!




:mjsmile:

Ja pierdolę :cryme:
Post traumatic slave disorder

żadne tam czarnuchy asfalty czy inne takie tam, to żaden tam kolor skóry,
niedojebanie umysłowe
po prostu MAŁPOLUDY
 
Oto biedni ludzie zniszczeni przez niewolnictwo!!! To wszystko przez niewolnictwo!!! Białe amerykańskie diabły!!!




:mjsmile:

Ja pierdolę :cryme:
Post traumatic slave disorder

Cream de la cream the true face of america:boystop:

ja pierdolę ale bydło :damjan:
 
Oto biedni ludzie zniszczeni przez niewolnictwo!!! To wszystko przez niewolnictwo!!! Białe amerykańskie diabły!!!




:mjsmile:

Ja pierdolę :cryme:
Post traumatic slave disorder

Kurwa z naszej perspektywy to jest niepojete. Co oni odpierdalaja? Po co? Kurwa abstrakcja.
 
Jak można być zdziwionym, że ktoś to widząc nazwie ich czarnuchami? Czarnuch to mentalność, nie (tylko) kolor skóry.

żadne tam czarnuchy asfalty czy inne takie tam, to żaden tam kolor skóry,
niedojebanie umysłowe
po prostu MAŁPOLUDY

Cream de la cream the true face of america:boystop:

ja pierdolę ale bydło :damjan:

Kurwa z naszej perspektywy to jest niepojete. Co oni odpierdalaja? Po co? Kurwa abstrakcja.
:putinlaugh:
 
Back
Top