Dindu nuffin, blm, protesty, wojna rasowa w USA 2.0


Dindurferiusz myślał, że rozpracował Dindtrix, agenci jednak okazali się za mocni i Muffiny są zgubieni, bo już nie odnajdzie Negro, by ich wyzwoli spod białej supremacji:juanlaugh:
 

Dindurferiusz myślał, że rozpracował Dindtrix, agenci jednak okazali się za mocni i Muffiny są zgubieni, bo już nie odnajdzie Negro, by ich wyzwoli spod białej supremacji:juanlaugh:

Myślał że jest szybszy od kulki? Że z nożem na strzelaninę to dobry pomysł?
 

Dindurferiusz myślał, że rozpracował Dindtrix, agenci jednak okazali się za mocni i Muffiny są zgubieni, bo już nie odnajdzie Negro, by ich wyzwoli spod białej supremacji:juanlaugh:

Ktoś widział jakie ten gość miał ogromne łapska? Łapy jak bochny chleba dosłownie. Mógłby w tych łapach wodę na pole nosić zamiast wiader, jebany.
 
a przeżył
Zmarł.
To zakuwanie w kajdanki konającego było idiotyczne.
Pomijając, że amerykuńska milicja miała do czynienia z dzikusem, to ich działania są identyczne jak działanie usraelskich wojsk na świecie.
 
Zostałem gwałcicielem. Aby udoskonalić technikę i metody działania, zacząłem praktykować na czarnych dziewczynach z getta. Mroczne i okrutne czyny nie wydają się tam aberracją ani odchyleniem od normy, lecz częścią Zła codzienności. Gdy nabrałem wprawy, przekroczyłem tory i zaczaiłem się na białą zdobycz. Zrobiłem to z premedytacją, celowo, stanowczo i metodycznie. (…) Gwałt był dla mnie aktem buntu. Cieszyło mnie, że łamałem i deptałem prawo białego człowieka, jego system wartości i że kalałem jego kobiety. (…) Czułem, że dokonuję historycznej zemsty.

~ Eldridge Cleaver, lider Partii Czarnych Panter
 
Back
Top