Dieta IF

marcinos

Bellator
Middleweight
hej, jak w temacie, ktos stosowal? planuje zaczac od maja, sporo dobrego o niej czytalem.
 
Ja stosowałem jeden dzień. Nie zjadłem śniadania, musiałem zostać dłużej w pracy i wieczorem zjadłem połowę zawartości lodówki. Nie polecam bo potem za długo na tronie schodzi. :no no:
 
Ja robilem miesiac (troche za krotko) ale bylo ok. Sam okres postu nie byl dla mnie ciezki bo zawsze eoda pomagala a po kilku dniach sie przyzwyczailem. Dla mnie gorsze bylo wpierdalanie kcal w 8 godzin.
 
Ja robilem miesiac (troche za krotko) ale bylo ok. Sam okres postu nie byl dla mnie ciezki bo zawsze eoda pomagala a po kilku dniach sie przyzwyczailem. Dla mnie gorsze bylo wpierdalanie kcal w 8 godzin.
no ja wlasnie chce wariant 18-6 wyprobowac, w tym 3 posilki, zdrowe, ale normalne, z ujemnym balansem kalorycznym.
 
Ja osobiście testowałem 20/4. Ni huya nie dawałem rady jeść w 4h 3000 dobrych kalorii wiec albo zjadałem połowę albo uzupełniałem syfami. Po za tym jeżeli coś mi wypadało w godzinach okna to już tragedia z czasem żeby coś zjeść, a co dopiero zdążyć przygotować. Ale spróbować zawsze warto :D
 
I jak? Testowałeś?
testowalem, troche kilo poszlo w dol, ale rowniez przy cardio i silce, pozniej przeszedlem na normalna diete z deficytem kalorycznym i 5 posilkami dziennie i tez szlo w dol, nie zauwazylem wiekszych roznic. Ale tez nie stawialem sobie duzych celow, 3 kilo na miesiac jak szlo to mnie cieszylo.
 
Ja stosowalem kilka miesięcy. Czulem sie dobrze, efekty tez zajebiste. Tyle, ze wtedy duzo trenowalem i ciezko powiedziec co dalo efekty, ale ogolnie spoko
 
Back
Top