Diaz vs Penn - highlight

Puczi

Dobry człowiek
Siema, chciałem wam pokazać highlight własnej roboty z walki Diaza i Penna. Tak ostatnio za mną chodził pomysł, żeby samemu coś spróbować zrobić :-). Efekt moich wypocin nie jest jakiś świetny, jakość też nie powala, ale uważam, że znośnie to wyszło i chciałem wam dać do ocenienia. W pewnych momentach występują minimalne przerwy w dźwięku, ale załatanie tego na razie przewyższa moje umiejętności. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że zrobiłem go w parę godzin od ściągnięcia programu (dzięki mrfreakz za polecenie go).



Tak więc proszę oglądać i krytykować. :-)



 
sciezka dzwiekowa jest beznadziejna, sprawia, ze czuje sie znudzony ogladajac to



highlight, gdzie najpierw mamy fragment obrazu z rundy 2, potem z rundy 3, zeby nastepnie wrocic do rundy 1? cos tu nie gra. i generalnie to wszystko jest jakies zbyt powolne, zaczalem normalnie ziewac, a ogladajac walke na zywo czy w powtorce, mialem gesia skorke :)
 
Właśnie nie chciałem robić tego chronologicznie, tylko starałem się dopasować do muzyki, która mi się osobiście bardzo podoba.



Ale dzięki, wezmę pod uwagę, żeby tempo było szybsze.
 
Powiem szczerze. Muzyka do wyrzucenia, za wolna, za monotonna. Ogólnie zrób coś dynamiczniejszego, szybszego, a będzie dobrze. :-)



Wejdź na mój kanał na youtube i zobacz pierwszy film, jakie gówno (robione w dodatku w Movie Makerze) :-) hehe nie poddawaj się i rób HL i Trailery i będzie dobrze. Trzymaj się :-)
 
No na pewno się nie poddam, ale chyba za bardzo się ucieszyłem, że skończyłem, żeby pomyśleć, że to zbyt słabe, żeby wrzucać do neta :D. A muzyka nie jest mojego autorstwa, tylko po prostu często mnie wkurzało, jak usłyszałem muzyke i nie wiedziałem co to jest :)
 
brakuje strumieni deszczu na ekranie i kolorystyka powinna byc pojechana jakis ogolnie dostepnym filtrem;-D
 
"próba ratowania honoru" :P przypominam, że od 3 dni się tym bawię, więc miejcie to na uwadze.. I broń Boże nie patrzcie na to po obejrzeniu twórczości mrfreakza, czy innego nickatheface'a :D I podawajcie przykłady, co was konkretnie razi, to będę wiedział na co zwracać szczególną uwagę.







@uefo yappe?
 
Tym razem lepsza nuta. Popędzałeś tempo momentami? Zwolnienia są dla mnie jak najbardziej potrzebne ale zszybszaniue mija się z celem, bo nie widać akcji dokładnie.
 
Tak, parę razy przyspieszyłem akcję, ale chyba faktycznie nie było to potrzebne w paru przypadkach.
 
Ten jest niezły chodz faktycznie te przyśpieszenia troszke rażą na ten pierwszy już się nie załapałem. Swoją drogą sam kiedyś robiłem highlight Fedora w Sony Vegasie zrobiłem do połowy robiłem to długo (starałem się) ale w ostateczności mi się znudziło i nie skończyłem ale może dokończe go kiedyś :D
 
Tak jak obiecałem wcześniej, oceniam :-)



Jest dużo lepiej niż w pierwszym filmie. Muzyka lepsza, ogólnie ok. Ale niepotrzebne te przyspieszenia momentami :-) Używasz Vegasa, tak?
 
Nie, to videopad. Z przyspieszeniami faktycznie zwaliłem. I o ile w sytuacji obustronnego brawlu jest fajne, o tyle w czasie "spokojnych" wymian nie. Dzięki wszystkim za podpowiedzi i opinie :-)
 
Back
Top