"Diablo" Włodarczyk na Narodowy? Dla Narkuna a może Rodriguesa?

vipowski

Shark Fights
Featherweight
Tak sobie myślę, z kim trzeba by zestawić Narkuna żeby jego walka była bombą medialną i jednocześnie nie cyrkiem. Jego walka z Fernando jest bez sensu, walka mistrzów ma sens jeśli ci panują w swoich kategoriach już długo i są rozpoznawalni. Z Wójcikiem dobra jest tylko sportowo.

Dlaczego więc nie.. mistrz MMA vs mistrz boksu? Diablo wraca do topu, w przyszłym roku podobno znów ma walczyć o pas, ale w listopadzie powiedział że już więcej oferty walki w MMA (pewnie KSW) by nie odrzucił ze względu na finanse.

Narkun vs Diablo byłoby hitem, który łatwo można wypromować i przyciągnąć na stadion i przed TV kolejną rzeszę ludzi. Dla Tomka to potężna trampolina i duża szansa na wygraną.

Ewentualnie można by Diablo zestawić z Rodriguesem a ciężcy KSW niech się jeszcze powybijają między sobą (Pudz vs Bedorf i Różal vs Kita).
 
Tak sobie myślę, z kim trzeba by zestawić Narkuna żeby jego walka była bombą medialną i jednocześnie nie cyrkiem. Jego walka z Fernando jest bez sensu, walka mistrzów ma sens jeśli ci panują w swoich kategoriach już długo i są rozpoznawalni. Z Wójcikiem dobra jest tylko sportowo.

Dlaczego więc nie.. mistrz MMA vs mistrz boksu? Diablo wraca do topu, w przyszłym roku podobno znów ma walczyć o pas, ale w listopadzie powiedział że już więcej oferty walki w MMA (pewnie KSW) by nie odrzucił ze względu na finanse.

Narkun vs Diablo byłoby hitem, który łatwo można wypromować i przyciągnąć na stadion i przed TV kolejną rzeszę ludzi. Dla Tomka to potężna trampolina i duża szansa na wygraną.

Ewentualnie można by Diablo zestawić z Rodriguesem a ciężcy KSW niech się jeszcze powybijają między sobą (Pudz vs Bedorf i Różal vs Kita).

Po pierwsze Krzychu nie walczy w wadze ciezkiej a po drugie szykuje do eliminatora o pas (takie chodza plotki)
 
zreszta temat kompletnie z dupy, bo Diablo teraz skupiny jest na odzyskaniu mistrzowskiego pasa a mma to dalsza perspektywa. Dorobic sobie na nazwisku, jak to i wielu. Juz predzej z bokserow Wacha bym widzial, z Popkiem albo dla Pudziao do obicia :)
 
Z diablo to i ja mogę walczyć, wejscie w nogi - obalenie i leżanka. Na narodowy jak znalazł.
 
Nie chce żadnego boksera w mma. Druga sprawa KSW powinno robić fight cardy z samych zawodników mma bo dyscyplina jest coraz popularniejsza w Polsce i wygląda to coraz lepiej.Jeśli ktoś chce całkowicie zmienić sport jak to robi Damian Janikowski to nie ma sprawy ale jak jakiś bokserzyna chce powalczyć tylko po to żeby dobrze zarobić to jestem zdecydowanie na nie.Pokopie troche na trailerach w worek i powie, że kocha mma?
 
Back
Top