Deja vu?

Czy według Ciebie FEN to kopia KSW?

  • tak

  • nie


Results are only viewable after voting.
Ankieta miała na celu sprawdzenie opini użytkowników. Nie obrażanie organizacji czy jej szefów
w takim razie temat mozna zamknąć
 
"Nawiazania" sa widoczne, ale przeciez mamy az nadto przykladow, ze w Polsce poki co nie istnieje inna droga, przynajmniej w skali makro.
 
Tak krytykujecie ,że Oplot coś napisał i założył temat....
Toż to forum dyskusyjne!
Jeśli sugerujemy się organizacjami i dajmy na to Ci z mniejszych/niższych nie mogliby zakładać tematów, to przeca tylko ja bym tu miał takowe i dyskutował sam z sobą ;)
Choć akurat , tak właśnie często bywa ;)
Ale wracając do tematu , choć skoro Logan pisze, że to konto %% to trochę mnie sie nie chce rozwodzić, ale mam takie jedno przemyślenie:

KSW i FEN ogląda Janusz.
W/w Janusz jest pijany.
Pijany - i to często gęsto nie lekko
Skoro pijany - to do domu!
A że jest w domu, to nie ma daleko.
Więc nie traci czas na dojazd
Tak w jedną, jak i druga stronę
Ma dużo czasu...
czasu, by się najebać.
Co robi..
tak przy okazji FEN
jak i podczas KSW
A mówiąc dokładniej - przed
.....dużo przed.
Pijany Janusz słabo widzi.
Pijany Janusz ...słabo słyszy.
Janusz ma wyjebane , czy to KSW, czy FEN
Janusz nie rozróżnia.
FEN celuje głównie w Januszy.
Ci nadal myśla,że KSW leci
Stąd to podobieństwo w wielu kwestiach.
Początek gali, zapowiedź zawodników, etc.
Janusz oglądając FEN, zastanawia się tylko czasem nad jednym:

Ale Kasta schudł, jebany!
 
Bez przesady..
Na FEN ogląda się MMA i K1 a na KSW ogląda się KSW
więc to już różnica..
z drugiej strony nie wymagajcie aby zawodnicy spadali z dachu hali, żeby nie kopiować KSW..
 
na KSW ogląda się KSW
Gadanie że KSW to nie jest poważne MMA to zwykle oderwanie od rzeczywistość. KSW skupia najlepszych sportowo zawodników w Polsce i myśle że większość zawodników MMA z FENu jeżeli by dostała propozycje ani chwili by się nie zastanawiali, oczywiście póki są w FENie nikt takiej deklaracji publicznie nie złoży. To że KSW potrafi przyciągnąć widza nie koniecznie znającego się na rzeczy to już czysty marketing który jest podstawą w sporcie. 'Nię bądźcie bardziej uliczni od ulicy.'
Dla mnie FEN w tym aspekcie idzie złą drogą ponieważ nie ma tam ludzi z pomysłem którzy potrafią stworzyć coś swojego i na swój sposób przyciągnąć Janusza. Walczyk to nie Kasta.
 
Gadanie że KSW to nie jest poważne MMA to zwykle oderwanie od rzeczywistość. KSW skupia najlepszych sportowo zawodników w Polsce i myśle że większość zawodników MMA z FENu jeżeli by dostała propozycje ani chwili by się nie zastanawiali, oczywiście póki są w FENie nikt takiej deklaracji publicznie nie złoży. To że KSW potrafi przyciągnąć widza nie koniecznie znającego się na rzeczy to już czysty marketing który jest podstawą w sporcie. 'Nię bądźcie bardziej uliczni od ulicy.'
Dla mnie FEN w tym aspekcie idzie złą drogą ponieważ nie ma tam ludzi z pomysłem którzy potrafią stworzyć coś swojego i na swój sposób przyciągnąć Janusza. Walczyk to nie Kasta.

Dążę do tego, że pomimo wacków na FEN, to właśnie wrocławska organizacja tworzy ciekawsze sportowo pojedynki młodych gniewnych.
 
KSW skupia najlepszych sportowo zawodników w Polsce i myśle że większość zawodników MMA z FENu jeżeli by dostała propozycje ani chwili by się nie zastanawiali, oczywiście póki są w FENie nikt takiej deklaracji publicznie nie złoży.
Przypadkiem KSW nie bylo zainteresowane Haratykiem czy Szymanskim? Mysle, ze zawodnicy z ambicjami na UFC nie beda sie zastanawiac i wybiora FEN. Po co pakowac sie w restrykcyjny kontrakt z KSW? FEN jest swietna alternatywa do rozwoju i z kazda gala roznice miedzy tymi organizacjami beda malaly.
Dla mnie FEN w tym aspekcie idzie złą drogą ponieważ nie ma tam ludzi z pomysłem którzy potrafią stworzyć coś swojego i na swój sposób przyciągnąć Janusza. Walczyk to nie Kasta.
Mi sie podoba to, ze PRowiec KSW ma swoj pomysl i stworzyl McKornika. Zawsze mi sie wydawalo, ze Artur jest skromny i poza klatka byl jednym z najnudniejszy zawodnikow w calym polskim mma, a teraz nagle wielka przemiana. Mistrz niby drugiej organizacji na swiecie i najwiekszej w Europie, a wcale nie bylbym pewien jego wygranej z Kotwica czy Kopera. Taki Mirzaev czy Khamanaev by sie po nim przejechali, ale wiadomo, ze promocja w KSW jest na najwyzszym poziomie.
 
Przypadkiem KSW nie bylo zainteresowane Haratykiem czy Szymanskim? Mysle, ze zawodnicy z ambicjami na UFC nie beda sie zastanawiac i wybiora FEN. Po co pakowac sie w restrykcyjny kontrakt z KSW? FEN jest swietna alternatywa do rozwoju i z kazda gala roznice miedzy tymi organizacjami beda malaly.

Mi sie podoba to, ze PRowiec KSW ma swoj pomysl i stworzyl McKornika. Zawsze mi sie wydawalo, ze Artur jest skromny i poza klatka byl jednym z najnudniejszy zawodnikow w calym polskim mma, a teraz nagle wielka przemiana. Mistrz niby drugiej organizacji na swiecie i najwiekszej w Europie, a wcale nie bylbym pewien jego wygranej z Kotwica czy Kopera. Taki Mirzaev czy Khamanaev by sie po nim przejechali, ale wiadomo, ze promocja w KSW jest na najwyzszym poziomie.
I co FEN będzie miał z Szymańskiego jak pojdzie do UFC ? Chłopak się wybije a organizacja wróci do punktu wyjścia i będzie musiała budować kogoś od początku. Kontrakty wyłącznościowe są kluczem do budowy solidnego parku zawodniczego. Póki zawodnicy się ze sobą nie skonfrontują nie warto mówić że ktoś by się po kimś przejechał, uwiez. Jesteś tak mocny jak twoja ostatnia walka.
 
Back
Top