Dawid Ozdoba do Burneiki: Teraz bym Cię naj***ł w pierwszej rundzie

Szady

MMARocks
Cohones
burneika-ozdoba.jpg



Wygląda na to, że Dawid Ozdoba jest zainteresowany rewanżową walką z "Hardkorowym Koksem".


Minęły już ponad cztery lata od potyczki Ozdoby z Robertem Burneiką, która miała miejsce na gali MMA Attack 3. Starcie, zakończone dyskwalifikacją Dawida, wywołało ogromne kontrowersje. Niektórzy do dziś wspominają tę walkę, a temat wraca, gdyż "Koksu" ponownie wkracza do MMA na gali KSW Colosseum.


Burneika już niedługo zmierzy się z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem, ale w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że jest otwarty na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Na te słowa w prześmiewczy sposób zareagował właśnie Ozdoba. Poniżej pełna treść jego wpisu, opublikowanego na Facebooku (pisownia oryginalna):



Czas to powiedziec... Koksowi ostatnio sie udało bo dalem ciała i się z nim bawiłem... sedzia uratował mu dupe. Lubie Koksa ale mam dosc gadki ze uciekalem. Ucieka sie tylem !!! Mam wage 77 zaledwie a jestem pewny ze dzis bym to zakonczyl w 1 rundzie . Gadac to moze sobie bzdury o Najmanie a nie o mnie. Popek go przeciez rozszarpie . A to ze chce walczyc z Mariusz Zbigniew Pudzianowski Koksu to rozbawilo mnie do łez. Przeciez to by byla egzekucja !!! Pozdro #bekazhejta !!!!


Dawid dołączył także kilka krótkich filmików. Na jednym z nich stwierdził, że dziś "naje***by" Burneikę w pierwszej rundzie.




Gala KSW Colossem, na której "Hardkorowy Koksu" zmierzy się z "Popkiem" odbędzie się 27 maja na PGE Stadionie Narodowym.
http://www.mmarocks.pl/dawid-ozdoba/dawid-ozdoba-burneiki-teraz-bym-cie-najl-pierwszej-rundzie
 
:DC:bitch please:DC:

Jakaś petycja na temat zakazania newsow o tym wesołku by się przydała
 
Koksowi ostatnio sie udało bo dalem ciała i się z nim bawiłem... sedzia uratował mu dupe.
Wiadomo, jeden strzał = jedna rodzina w żałobie. Pozdro Dawid i z fartem, rozpierdolisz Popka jak on rozjebie Burneike, wierzę!
 
a kogo obchodzi co ta meska dziwka ma do powiedzenia? " dal ciala" no kurwa wiadomka, nic nowego :lol:
 
Serio temat do wyjebania. Dziwie sie, że @Szady akurat to zarzucił. Po otrzymaniu czerwonej kartki za spierdalanie nazwisko tego typa nie powinno pojawiać sie w środowisku mma.
Myśli, że wrzuci kilka filmików, powypisuje kilka bzdur i ktoś da mu walke? Woda na młyn i mega to żałosne robienie z siebie wielkiego turbo gladiatora.
Personalnie nic nie mam do człowieka ale niech sie nie wpierdala między wódke a zakąskę, miał szanse sie pokazać to sie pokazał.
 
Myśli, że wrzuci kilka filmików, powypisuje kilka bzdur i ktoś da mu walke?
to jest pierdolony pozer, pozniej na plakatach reklamujacych jego krecenie dupskiem napisze sobie "bad boy" i bedzie kurwa zgrywal przed zgraja zidiocialych pustakow wielkiego twardziela/gladiatora, o to mu glownie chodzi. Juz tak robi a laski lykaja kit jak mlode pelikany na wiosne. Podejrzewam, ze jedna porzadna bomba na buzke i biegnie do lustra zaplakany, znam ten typ "twardnikow"
 
MMAROCKS dla mnie to od zawsze portal numer 1 i tylko na tym forum sie udzielam ale ten news to nie porozumienie. Co wam on da? Kilka kliknięć więcej? Warto ? Po co robicie z tak porządnego miejsca przestrzeń dla jakiegoś samozwańczego wojownika? Ja już wole po 100 tematów dziennie z Conorem bo gość chociaż jest ze środowiska i prezentuje jakieś umiejętności. Wielki minus ode mnie dla portalu.
 
nic tak nie podbija wyswietlen plus komentarzy jak mozliwosc pocisniecia jakiemus paziowi co to zgrywa wielkiego twardnika. :lol: Mark my words!
#tojeszczeniekoniec #thisistheworldwelivein
 
MMAROCKS dla mnie to od zawsze portal numer 1 i tylko na tym forum sie udzielam ale ten news to nie porozumienie. Co wam on da? Kilka kliknięć więcej? Warto ? Po co robicie z tak porządnego miejsca przestrzeń dla jakiegoś samozwańczego wojownika? Ja już wole po 100 tematów dziennie z Conorem bo gość chociaż jest ze środowiska i prezentuje jakieś umiejętności. Wielki minus ode mnie dla portalu.

Ale... Why so serious? Przecież ten news to jest kpina, żart, coś na rozluźnienie atmosfery po całym dniu. Tu nawet nie chodzi o kliknięcia, ponieważ NIKT nie zna Dawida Ozdoby. Przecież taki temat to potencjalna kopalnia beki, gdyby tylko nie podchodzić do tego na takiej spince. Zamiast się oburzać, lepiej napisać coś złośliwego i inteligentnego (tak jak zazwyczaj się pisze na tym forum) i wszyscy będziemy mogli się pośmiać.
 
Ale... Why so serious? Przecież ten news to jest kpina, żart, coś na rozluźnienie atmosfery po całym dniu. Tu nawet nie chodzi o kliknięcia, ponieważ NIKT nie zna Dawida Ozdoby. Przecież taki temat to potencjalna kopalnia beki, gdyby tylko nie podchodzić do tego na takiej spince. Zamiast się oburzać, lepiej napisać coś złośliwego i inteligentnego (tak jak zazwyczaj się pisze na tym forum) i wszyscy będziemy mogli się pośmiać.
Kpina? Żart? Nabijanie wyświetleń i nic więcej. Nikt nie zna wyżej wymienionego Pana? To po co portal robi mu promocje na fan page i tutaj?
Kopalnie beki to mogą sobie robić inne pseudo portale a nie najbardziej rzetelny i numer jeden w Polsce od zawsze. Dla mnie to żenada taki post i tyle. Nie jestem pospinany ale no jakoś nie śmieszy mnie to tylko żenuje.
 
Kpina? Żart? Nabijanie wyświetleń i nic więcej. Nikt nie zna wyżej wymienionego Pana? To po co portal robi mu promocje na fan page i tutaj?
Kopalnie beki to mogą sobie robić inne pseudo portale a nie najbardziej rzetelny i numer jeden w Polsce od zawsze. Dla mnie to żenada taki post i tyle. Nie jestem pospinany ale no jakoś nie śmieszy mnie to tylko żenuje.

Nie wiem dlaczego bycie rzetelnym miałoby wykluczać wstawianie bzdur od czasu do czasu. Przez cały dzień pojawiają się normalne informacje zarówno z polskiego jak i światowego MMA, newsy tego typu są totalną rzadkością, powiedzmy 1/100 jest w tym stylu. I to naprawdę jest problem? Przypominam też, że jest to portal o MMA, a nie o "problemach tego świata", naprawdę nie widzę powodu, dla którego tu miałoby być poważnie. Wręcz wolałbym, żeby było jeszcze śmieszniej, to wciąż tylko rozrywka.
 
Back
Top