Darmowy dostęp do zasobów UFC.tv przez trzy miesiące

.Originator

Jungle Fight
Light Heavyweight
Wejdź na stronę http://www.facebook.com/UFC



Kliknij link UFC Valentines Day, znajdujący się po lewej stronie.



Postępuj zgodnie z instrukcją.
 
Podałem e-mail do którego - jak się przed chwilą okazało - nie pamiętam hasła, a zostało tam wysłane potwierdzenie. Są w tym potwierdzeniu jakieś linki aktywujące?
 
Kurcze zrobiłem chyba wszystko o co mnie prosili, a nie mogę jak wchodzę na ufc.tv to nie mogę oglądać za free. Po dodaniu tego na tablicę coś jeszcze trzeba zrobić?



Pomóżcie, bo fb mam tylko dla prelims'ów i w ogóle się na nim nie znam !!!



EDIT: kid future, gdzie jest ta opcja reedem codes, bo nie mogę znaleźć- najlepiej byłoby jakbyś podał linka jeśli możesz :-)
 
od razu jak dostaniesz kod to pod nim masz dwie opcje , email ( to opcja do przekazania kodu) i reedem codes, jesli juz z tego wyszedles to wejdz na swoj profil, w aplikacjach masz Valentine's Day, wyskoczy Ci powtornie znane juz okno z kodem, skopiuj go i kliknij reedem codes, przeniesie Cie wtedy do ufc.tv a tam juz sobie poradzisz. Mam nadzieje ze nic nie pomylilem bo juz u mnie to zniklo.
 
A ja CC vs. JDS:-) ciekawy pojedynek był. Ze strikerem JDS nie jest już taki megamocny, ale to temat na oddzielną dyskusję:-)
 
Z maila którego otrzymałem (nie wiem czy dobrze zrozumiałem) wynika, że przez te trzy miesiące można oglądać eventy UFC live za darmo? Wybaczcie troszkę śpiący jestem i nie wiem czy mi już się coś pieprzy ale aż mi się wierzyć nie chce ;p
 
Musiałem założyć konto na tym jebanym fejsie, ale czego się nie robi dla 3 miesięcznego dostepu!!! DZIĘKI ZA INFO!!!
 
Kurde. nie wiem gdzie wklepać ten kodzik. wchodze na ufc.com i co dalej? mam kono ale jest tam informacja zebym podał paypala... zawsze ja.
 
Głupio ze nie ma żadnych walk Tomka Drwala ale za to jest Branch - Palhares ;) Fajna plecam jeśli ktos nie widzial ;)
 
wszedłem w aplikację valentines day. kliknąłem claim, ale neistety nie ma tam reedem codes :(



domator89 - nie
 
Back
Top