DanielMagical

Status
Not open for further replies.

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Zapraszam do dyskusji o najlepszym polskim serialu.
https://www.youtube.com/channel/UCNArdo_iHMiRBbFvFk_e--w
comment_sCzhEioahSwWaVuk1nJLmPZcFOZhGnUq.jpg
 
Jest tylko jeden, prawilny i szanowany kanał ma polskim YouTube:




Inne kanały to patologia, degeneracja, zboczenie i dewiacja.

Dziękuję i dobranoc (po walce Wykałaczki z Kownackim).
 
przychylam się do słów damskiego boksera ! wypi@dal@j z tym rakiem
 
Powiem Wam, że autentycznie mi się smutno robi jak widzę jakie rzeczy robią furorę dzisiaj w Polsce. Kiedy zaglądam na YouTuba i wyświetla mi się co jest na czasie to dosłownie płaczę w środku. Jakieś daniele, rafapusy czy inne medusy, mahony. Zresztą podobny poziom intelektualny prezentuje od zajebania tzw. gamerów. Patolnia pełną parą, totalne spierdolenie umysłowe. I wiecie co jest w tym najsmutniejsze? Nie to, że Ci ludzie istnieją, bo takich osobników zapewne każdy miał na swoim osiedlu czy na wsi. Tyle, że kiedyś ich egzystencję pomijało się milczeniem i gardzono nimi. Najgorsze jest to, że istnieją tysiące ludzi, których dzisiaj oni bawią i im imponują. Mało tego, oni jeszcze płacą tym błaznom! Nie wiem, z czego to wynika. Z jakiejś zjebanej potrzeby poczucia się właścicielem jakiejś małpki, której się płaci za upodlanie się na wizji? Przecież jest tyle innych, o wiele bardziej pożytecznych sposobów na zagospodarowanie swoich pieniędzy (odpal sobie stronę jakiejś fundacji i przelewaj do woli!). Ba, lepiej wypierdol te pieniądze do kibla, a nie płać tej patolni! Gardzę każdym umysłowym śmieciem, który wydał choćby złotówkę na internetowego błazna.
 
Składam oficjalny wniosek o dopisanie do regulaminu punktu, w którym będzie informacja o tym, że zamieszczanie wszelkich materiałów związanych z polskim youtubem będzie karane dożywotnim banem.
Prośbę swoją motywuje tym, że ta cała rosnąca popularność internetowych celebrytów odpierdalających patologie za donejty odzwierciedla narastające spierdolenie społeczeństwa. Polski youtube powinien być stawiany w tym samym rzędzie co weganizm, trenerzy osobiści oraz postępowy feminizm.
Niech Cohones zostanie jednym z ostatnich bastionów normalności. Wszystkich podzielających moja opinie proszę o wsparcie wniosku w postaci lajka.
 
Nie rozumiem fenomenu tego badziewia . Czyzby wiekszosc malolatow w dzisiejszych czasach byla debilami ?
 
Tego naszego mahonka tez pare fimikow obejrzalem i taka sama tragedia . Koles belkocze ,ma trzy takie same teksty,ktore powtarza do kazdego a dzieciarnia przy nim szczytuje ::clintdis::
 
Proszę o zamknięcie tego tematu, kompletnie nic nie wnosi. Męczenie buły jak to mówi @Jakub Bijan
P.S lepiej żeby Cohones nie było kojarzone z ekstremalną patologią
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top