Dana White: UFC straci pieniądze przy pierwszej emisji na FOX

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Dana-new-site2.jpg



• To jest inwestycja w firmę. W żadnym wypadku nie będziemy bliscy odzyskania naszych pieniędzy. Nie idziesz do darmowej telewizji ot tak i nie robisz tam pieniędzy. To zupełnie nie działa w ten sposób. Zostaniemy zmiażdżeni przy tej walce, ale jest to inwestycja w przyszłość naszego biznesu • Naszym celem od zawsze było to by wnieść do telewizji wielkie darmowe walki. Teraz kiedy mamy umowę z siecią, patrzymy na to tak że oczywiście stracimy nie robiąc tak wielkiej walki w PPV, ale myślimy w przód o przyszłości tego sportu, o uczynieniu go jeszcze większym. To dlatego to zrobimy i to dlatego będziemy to robić dalej. •




http://bjpenn.com/news/2011/11/09/according-to-white-ufc-loses-money-with-ufc-on-fox-1-broadcast-7609.html
 
Dzieki :) Troche to oczywista oczywistosc - a) ze teraz straca pieniadze, b) ze to strategiczne, a nie taktyczne zagranie.
 
Ja to zrozumiałem tak, że nie stracą na samym puszczeniu w darmowej telewizji, ale na tym, że gdyby to poszło na PPV zyskali by więcej pieniędzy z subskrypcji.



Przecież wpływy z samych bramek pokrywają większość kosztów, kiedy organizują to kilkunastotysięcznych halach.
 
No tak ale de facto to są stracone pieniądze, bo kasa jaka mogłaby wpłynąć z walki którą chce chyba każdy zobaczyć, nie równa się z kontraktem jaki UFC ma z FoX
 
tak, tak, uwaga bo nie beda mieli zyskow po gali..... panie Dana, nie z nami takie numery
 
Tytuł zachowałem oryginalny i faktycznie można odnieść nieco inne wrażenie na jego podstawie, ale z tekstu wynika jasno że chodzi o różnicę między puszczaniem walki w TV a robieniem jej w PPV tak więc o to chodzi :)
 
Back
Top