Dana White przeciwny TRT!

M10B11

Jungle Fight
Bantamweight
• TRT has become a way for people to cheat. If this is what your normal level should be and then you have guys training at huge levels (of testosterone) for their whole camp then tapering down to get to normal levels before the fucking fight, that • s cheating, and I don • t like it anymore. •



• There are plenty of guys in the UFC that are naturally gifted and talented fighters. If you • re testosterone levels are too low then you • re probably too old to be fighting, stop fighting! •



• We can test everybody. I • m telling you right now, if you are using testosterone replacement therapy, get ready motherfuckers because we • re going to test the shit out of you. •



• Some things recently have lead me to believe that people are fucking cheaters, people are taking good things and turning it into a bad thing and if you want to play those games then guess what, we • ll play! •



• There • s so much shit out there. Right now there • s banned substances and and we follow the regulations and we • re going after the banned substances, TRT was never one of them and they would be tested leading up to the fight to make sure the levels are good. If you • re on TRT now, you • re going to wish you weren • t. We • re going to test the living shit out of you. •



• You have guys that go in there 100% natural with his talent and natural ability, against someone on TRT, basically someone thats on steroids. I • m absolutely 100 percent against TRT and now I • m going to start fighting it 100 percent with the athletic commissions and I want nothing to do with it. •
 
Bardzo slusznie bo zauwazylem ze TRT powoli zaczyna przypominac mi sytuacje w biegach narciarskich,z zawodniczkami z astma.Skonczy sie kombinowanie z tesciem i zalatwianie sobie "papierow" na "zalegalizowanie" kuracji bo mam wrazenie,ze w niekotrych przypadkach tak jest.Natury nie oszukasz,zgadzam sie z Danka jesli testosteron spada to chyba znak,ze sie starzejesz,jesli przeszkadza ci to w treningach czy tez w rywalizacji to chyba czas konczyc kariere...
 
Wreszcie... Chyba dana się wkurwił, że taki weteran jak Vitor może przykoksować i wspinać się ciągle na szczyt i choć uważa się za championa jest nim teraz głównie dzieki wspomaganiu.
 
kurcze Dana ma jednak jaja nie od parady. Jeśli chce testować zawodników ponadprogramowo z własnej inicjatywy to jest to super sprawa dla sportu. Przecież dla niego to jest nieopłacalne, bo ma szanse odstrzelić kilka bardzo dużych gwiazd sprzedających dużo PPV. Na prawdę zaimponował mi.
Sam, muszę to przyznać, mam dwuznaczne do tego podejście, bo z jednej strony jestem za czystym sportem, a z drugiej strasznie się cieszę, że jest jakiś sposób na przedłużenie kariery Belforta, czy Griffina, nowy etap w karierze Sonnena też mnie bardzo cieszył ;]
Ciężka sprawa to TRT.
Proszę niech to nie będzie kolejny wątek pt. I TAK WSZYSCY BIORĄ....
 
Jedyne co mogę powiedzieć to...'are you fucking shitting me?!' :) Mam w tym temacie podobne zdanie co Bisping, czy Dana właśnie.
 
Dla mnie to dziwne jakies. Danka ktory zrobi wszystko zeby ZUFFA jak najwiecej kasy trzepala jedzie z takim tekstem? Nie rozumiem OCB ???
 
Tak trudno wprowadzić klauzulę do kontraktu - wpadniesz 2 razy na koksie nie dostajesz wypłaty za walkę + wylatujesz ? Gdyby chcieli z tym walczyć to by to szybko uregulowali. Tylko walki byłyby tragiczne dla widza.
 
Nie jestem jakoś specjalnie negatywnie nastawiony do dopingu w sporcie, ale legalne uzupełnianie testosteronu nie powinno mieć miejsca, niech chłopaki kombinują. Sam doping bez talentu i cięzkiej pracy działa na krótką metę. Ostatnio czytałem gdzieś artykuł w którym pewien gość badający doping mówił o tym, że przed igrzyskami w Atlancie lub Sydney (dokładnie nie pamiętam) amerykańscy koszykarze odmówili przyjazdu na IO w obawie przed kontrolami antydopingowymi, więc MKOL w obawie przed niskimi zyskami z turnieju koszykówki zgodził się na ominięcie kontroli, a cała sprawa zostałą zamieciona pod dywan. BIZNES:-)
 
Na IO w Barcelonie Jordan i spolka zagrozili natychmiastowym wyjazdem w razie kontroli antydopingowych i MKOL tez sie ugieła.
 
• We can test everybody. I • m telling you right now, if you are using testosterone replacement therapy, get ready motherfuckers because we • re going to test the shit out of you. •


jak tu go nie kochać hehe
 
"kurcze Dana ma jednak jaja nie od parady. "--->parodoksalnie sam jest na jakis sterydowych srodkach,ze wzgledu na ta swoja chorobe.Wyglasza ostatnio dosyc radyklane poglady,mysle,ze te specyfiki maja jakistam wplyw na ich tresc.( pojazd po Randym,wkurwki na dziennikarzy itp,itd)
 
Taka śmieszna uwaga: Kilka lat wstecz na stronie (zwłaszcza po wchłonięciu PRIDE i długo po tym) Dana był złem wcielonym. Wpisy o Danie bez obraźliwych określeń były naprawdę rzadkością. Cieszy to, że nastąpiła tak wielka zmiana w mentalności fanów.
 
Ja tam go nie lubię i chuj ;) Mowi co innego, robi co innego. Jego ostatnie decyzje były koszmarne i wzbudziły we mnie spory niepokoj. Jednak trzeba przyznać za to co do tej pory zrobił należy mu się pomnik.
 
Ja tam go lubie :-)



(ale to byc moze ze wzgledu na to, ze nie interesowalem sie mma za czasow pride itd)



btw. Dobry vlog lysego wczoraj wyszedl, czemu jeszcze nie ma newsa :-)
 
Jakby rzeczywiście robił wszystko to, co mówi, że zrobi to wątpie czy na forum znalazłby się ktoś, kto go nie lubi :). Niestety tak nie jest i nie ma co się podpalać po każdej wypowiedzi Dany, coraz bardziej robi się z niego polityk (pokrzyczy, poprzeklina dla picu, a na koniec i tak zostawi sprawę).
 
Mam nadzieje, ze Dana tym razem nie rzuca slow na wiatr, bo chcialbym zeby Luke nie musial walczyc z Belfortem majacym w sobie kilku mezczyzn ;)
 
Brawo Dana, oby faktycznie zaczęli "faktycznie" walczyć ;]



Logan "Tylko walki byłyby tragiczne dla widza." przesadasz strasznie :)
 
Ja też nie byłem nigdy wielkim fanem White'a ale tą wypowiedzią pokazuje, że bardziej mu zależy na sporcie niż na pieniądzach... Dla mnie bardzo zapunktował.
@Bronson
Medyczne wykorzystanie takich środków chyba nie powinno budzić kontrowerji. Po to są. Zresztą cały czas mowa o tym co mogą a czego nie czynni sportowcy, żeby nie psuć sportu. A jak jesteś zwykłym śmiertelnikiem to tylko Twoja sprawa co bnierzesz czemu i po co.
 
Back
Top