Dana White osmieszony przez własną matke [video]

June White od lat pracuje/pracowala w branzy medycznej, patrzac na jej dom tez nie powiedzialbym zeby glodowala wiec argument ze "robi to dla pieniedzy" jest troche malo prawdopodobny.


A co ma piernik do wiatraka? Wydaje Ci sie, ze tylko biedacy kieruja sie motywami finansowymi?
 
Hahahaha Jerry z matką Whitea! To mówi samo za siebie :P







Adams - Podniecasz się problemami z serii tata zrobił kloca do bidetu zamiast do kibla. Bo zdradzał żonę, bo Zuffa ma dochodzenie bo to bo tamto, nie sądzisz że to infantylne i małostkowe problemy w życiu Whitea?
 
próbował kokainy, ostro pił i miał pierwszy raz w wieku 14 lat






JA TEŻ! napiszesz o mnie książke???







poza tym...



@ADAMS! CZY TY JESTEŚ JAKIMŚ KURWA CZŁONKIEM KOMISJI ŚLEDCZEJ??? ZNASZ DANKĘ (jakąkolwiek) OSOBIŚCIE?? COŚ CI ON ZROBIŁ (prócz kilku zjebistych walk w tym roku)??? WTF? jesteś jakimś haterem? czy ostatnim sprawiedliwym człowiekiem na tej planecie i zacząłeś eliminację wszystkich grzeszników tego świata właśnie od Dany White'a i poprzez to forum?



co jest grane :-)
 
Zeby bylo usprawiedliwione to hejtowanie,to musialby Danka gwalcic i mordowac male dziewczynki.Wspolczuje mu matki i tyle.A calkiem mozliwe ze Danka to jest niezly ananasek-przynajmniej na takiego wyglada.
 
Tzn. posty Adamsa dawno już większość powinna brać przez palce, przynajmniej ja tak robię. A co do sytuacji, to uważam, że matka wylewając brudny na forum publiczne zniżyła się do bardzo niskiego poziomu.
 
Po chuj wy tak bronicie UFC i Dany ? To są TYLKO opinie, poparta takimi czy innymi faktami na temat CZEGOS NA CO NIE MAMY WPLYWU. Tak wiec mowiąc krótko - CZILL OUT!
 
@1987SWAD

Jakbym się tak miał czepiać, to "kilka zajebistych walk w tym roku" daje nam Joe Silva lub Sean Shelby.

"Wydaje Ci sie, ze tylko biedacy kieruja sie motywami finansowymi?"

Znam ludzi (niepełnoletnich), którzy dostają kasę z różnych źródeł, ponadto zarabiają na siebie,

a potrafią jeszcze zabierać rodzicom.
Pomijając fakt, że za kasę sprzedaliby własną matkę.
 
Fakty, które ujawnila jego matka, traktuje jako potwierdzenie tego czego mozna bylo sie domyslac. Przeciez, to takie oczywiste i normalne, ze Danka zdradza zone. Facet jest caly czas w rozjazdach. Ma swietna prace, ale i napewno bardzo stresujaca. Jest bardzo wplywowym czlowiekiem i nie dziwi mnie fakt, ze sypial z ring girls. Dziwi mnie jedynie fakt, ze Danka bral sterydy. Jest znacznie lepszy sposób na przybranie masy. Reasumujac to, Dana ma jebnieta matke. A Jerry Miller to jebany pajac:) Facet nie moze zniesc sukcesu, jaki odniosl Dana i UFC.
 
Back
Top