Dana White o UFC w Polsce.

Też mi potwierdzenie...



Aha, materiał już wcześniej pojawił się w odp. temacie: http://cohones.mmarocks.pl/topic/polska-na-radarze-ufc/page/5#post-244549
 
"Będziemy tam niebawem" jak to nie jest potwierdzenie to nie wiem co to. Oczywiście może się okazać, że lipa z tego wyjdzie, ale na razie zapowiada się fajnie
 
To jest gadka do klipu, a nie żadne potwierdzenie.



EDIT: Aha, jest to wycinek z materiału opublikowanego w październiku 2011.
 
@GLF - pojawił się kilka minut wcześniej więc mogliśmy się minąć to raz. Dwa - nie każdy czyta komentarze. No i trzy - jak prezydent UFC, który nie rzuca słów na wiatr, mówi "będziemy tam niebawem", a dla ciebie nie jest to potwierdzenie, to sam nie wiem jak ktoś ma cię przekonac.
 
Hehe, akurat o Danie można powiedzieć wiele ale na pewno nie to, że nie rzuca słów na wiatr ;)
 
Od tak o Polsce by nie mówił :D Mam nadzieje że będzie to w miare blisko mnie, Katowice ... noo Warszawa :D
 
W sumie jak to materiał z października, a teraz planują 3-4 gale w europie, to bardzo możliwy jest debiut UFC.
 
nie każdy czyta komentarze




Nie trzeba czytać, wystarczy wrzucać stuff w odp. temat (nie wierzę, że przeoczyłeś "Polska na radarze UFC"), a nie zakładać nowy rozbijając jedną dyskusję na kilka tematów.




prezydent UFC, który nie rzuca słów na wiat


Haha, dobre sobie. Nadaje się do best of...



Potwierdzeniem jest oficjalna informacja z podaniem przybliżonego terminu. Może to być notka na oficjalnej stronie UFC, wypowiedź na konferencji prasowej, albo wpis na tweeterze Dany. Ale na pewno nie jest to gadka w korytarzu, gdy proszą go o pozdrowienie kibiców z Polski. Wczoraj, czy nawet kilka dni temu, Zelaznik powiedział, że sondują nowe możliwości w tym wschodnią Europę podając jako przykład Polskę. Teraz ktoś wyciął pozdrowienia Dany z października i dla Was jest to potwierdzenie. Otrzeźwijcie.
 
Tykersky, moje dawno zostały zmiażdżone to dlaczego inni mają mieć lepiej?

A poważnie... Uważam, że UFC w Polsce jest bardzo prawdopodobne, choć wątpię by miało ono się odbyć przed końcem Euro 2012 (nie wierzę, że nawet w tym roku). Zainteresowanie MMA w Polsce rośnie, powstają nowoczesne obiekty sportowe, mamy dobrą w skali europejskiej infrastrukturę lotniczą. Warszawa, Gdańsk czy Wrocław zdecydowanie podołałby takiemu przedsięwzięciu.

Jedyne co staram się tu powiedzieć to to, że ten klip nie jest żadnym dowodem na to, że UFC zmierza do Polski. Prawdopodobnie White nawet nie zna szczegółów pracy Zelaznika bo ma na głowie mnóstwo innych spraw.
Jeżeli ktoś przywiązuje jakąkolwiek uwagę do tych dwóch zdań wypowiedzianych przez White'a to oznacza, że czym prędzej powinien odespać galę z Rio.
 
Back
Top