Dan Hardy pozostanie w UFC

norolim

Brutaal
Lightweight
20090208035431_danjardy.jpg




Mimo że podczas wczorajszej gali UFC Live 5 musiał po raz czwarty z rzędu uznać wyższość swojego przeciwnika, wydaje się, że Dan Hardy nie rozstanie się czołową organizacją MMA. Niejeden zawodnik przekonal się już, że seria porażek może skutkować zwolnieniem z UFC. Jak się jednak okazuje, w niektórych przypadkach seria ta bywa dłuższa niż w innych. Szefowie UFC cenią sobie bowiem zawodników, którzy walczą z zaangażowaniem i tworzą emocjonujące widowiska w oktagonie. Reguła ta potwierdziła się również w przypadku Dana Hardy'ego, gdy sam Lorenzo Feritta napisał na swoim twitterze: @danhardymma nie zostanie zwolniony. Lubię gości, którzy WALCZĄ!!!.



Niejako potwierdzając słowa Feritty, Dana White przyznał Chrisowi Lytle i Danowi Hady'emu nagrodę za najlepszą walkę wieczoru. Zwycięzca otrzymał dodatkowo bonus za najlepsze poddanie i nowiutkiego Harley'a.
 
I to się nazywa zdrowe podejście do sprawy. Emocjonujące walki pchają ten sport do przodu. Gratulacje dla Dan'a.:-)
 
Nie mogę się zgodzić z nagrodą Fight of the Night, tylko i wyłącznie Henderson - Miller!!!
 
haha zostaje dlatego ze dostaje emocjonujacy wpierdol. To nie była nawet druga walka tej gali ;]
 
No, Dollaway - Hamman tez była o wiele bardziej emocjonująca od ME.
Ewidentnie dali mu taki prezent na zakończenie kariery, poza tym było im to bardzo na rękę, żeby Lytle - Hardy było FotN tez z tego powodu żeby Dan został w UFC jako 'zawodnik dający dobre walki'...polityka.
 
panowie walka Hendersona z Millerem byla zbyt jednostronna zeby dostac Fight of the night a w walce wieczoru caly czas nie bylo wiadomo kto to wygra i walka byla naprawde dobra wiec dla mnie jak najbardziej prawidlowo...
 
Kiler, typowa roznica parter, a stojka...W walce Hendersona Jim w kazdej chwili mogl zalozyc jedna konczaca walke dzwignie i tez byloby jasne. W boksie nie ma nikogo z topu i bottomu, wiec jest niby bardziej wyrownanie, ale popatrz na ciosy jakie obyrwal Dan a jakie Chris, Porownanie GnP vs Submissions tez jest ciezkie, najwazniejsze - gdzie wiecej widzielismy MMA?



W walce wieczoru sam boks i chwilka parteru i akurat tam poddanie...to byla juz megajednostronna sytuacja. W Walce Jima z Lil' Hendo byl i boks i megaparter.
 
Bardzo lubie goscia. Chociaz prawda, ze ta walke ewidentnie przegral. Hardy zawsze daje dobre show, a ten jego usmiech jak cepy Lytle przelatywaly kolo jego twarzy, bezcenne :D
 
Gdyby Dana miał zwalniać za 3 przegrane z rzędu + dorzucić swoje psychotyczne "he will no longer be in the UFC" dla tych których nie trawi z jakiegoś wymyslonego sobie powodu to w UFC w HW został by Lesnar z Mirem, co chwila organizujący walki rewanżowe a mistrzem był by Matt Mitrione



Dana za bardzo kocha $, aby wywalać kogoś kto przyciąga wiekszą cześc brytyjskiego rynku, podobnie będzie z Bispingiem.



Gdyby pomyślał z tego samego względu mogł by zostawić zawodników z innych czesci europy - jest jednak na to za głupi.
 
Mysle, ze po takiej walce jaka dali dzis na ranem obaj zawodnicy, nikt inny rowniez nie zostalby zwolniony. Ale oczywiscie glupi bracia Feritta, White, Lewanowski i Kawulski nie dorastaja ci do piet.
 
Oj Madman nie zgadzam sie. W pełni zasłużona nagroda. To była prawdziwa walka a nie jednostronny wpierdol :)
 
zostwic Hardy'ego teraz na jakas gale w UK, niech odpocznie troche, przemysli sprawy i zawalczy przed swoimi
 
Powinn być więcej zawodników, którzy nie boją się walki.



Dobrze, że GSP dostał Nick'a. Powinna być fajna walka. Bo Diaz nie będzie się p... i zmusi GSP do prawdziwej walki.:-)
 
kurcze...ja mam nadzieje ,ze Dan jeszcze cos pokaze:D bo walki z nim moze i emocjonujące, ale ile to mozna zbierac baty? to troche tez nie fair wobec innych zawodników...
 
Goście, którzy zawsze dają dobre walki nie powinni być zwalniani, chyba że to grozi ich zdrowiu (seria KO). Tacy zawodnicy jak Dan Hardy, Chris Leben, Akiyama powinni walczyc mimo porażek. Bardzo dobra strategia. Myślę, że powinna taka strategia panować już wcześniej. Nie zwalniałbym Sokodjou na podstawie tej samej przesłanki.
 
Liczę na rywala na odbudowanie i wygraną Hardy'ego. Szkoda, ze się tak walka potoczyła. Na UFC 138 w Anglii na pewno nie wystąpi...
 
rozumiem dobre daje walki ale przegral juz 4 raz pod rzad,niemozna tego ciagnac w nieskaczonosc.Niedlugo bedzie mial ujemny bilans:D
 
panowie trzeba pamietac pod jaka presja Dan walczyl, a te obalenie tragiczne i gilotyna Chrisa to co to bylo?? taktyka?? nie, wlasnie presja o wynik... kazdy kto uprawia sport zawodowo wie co to znaczy walczyc pod duza presja
 
Lubie Hardy'ego za charakter i osobowosc, ale juz nie za styl walki. Dla mnie Dan walczy w bardzo przewidywalny sposób. Porusza sie jak robot, zadajac te same kombinacje. Hardy jest zazwyczaj bardziej agresywny na wazeniu i w czasie gdy Buffer go przedstawia w klatce. Kiedy zaczyna sie walka, Hardy od razu robi sie spokojniejszy. Wydaje mi sie, ze powinno byc odwrotnie. Po prostu w czasie walki nie jest agresywny. On pozostaje w UFC, poniewaz zdobyl sympatie szefów (Dana traktuje go jak syna), jego osobowosc dodaje kolorytu. Fedor daje duzo bardziej emocjonujace walki:) Fedor idzie zabic. Nie blokuje sie. Nick Diaz tez. Paul Daley. Hardy natomiast wydaje sie zblokowany w czasie walki, nie potrafi pojsc na calosc. Lytle obnazyl go wczoraj i lamal psychicznie. Przed trzecia runda Dan nie wygladal mi na goscia, który chce zrobic wszystko zeby uniknac 4 porazki. Dla mnie walka wieczoru byla zdecydowanie Miller vs Henderson. Wspaniala walka. Poddanie dalbym Hermanowi. Podobala mi sie ta skretówka, tym bardziej ze caly czas atakowal poddaniami.
 
Ostatnio walką wieczoru była walka, gdzie jeden gość 8 minut dostawał wpier... i miał jedną próbę poddania. Więc argument co do jednostronności walki Miller- Henderson wydaje się być chybionym. :) :)
 
Dana za bardzo kocha $, aby wywalać kogoś kto przyciąga wiekszą cześc brytyjskiego rynku, podobnie będzie z Bispingiem.



Gdyby pomyślał z tego samego względu mogł by zostawić zawodników z innych czesci europy - jest jednak na to za głupi.


PiorunPL jesteś mądrzejszy od Dany. Tylko, że On jest współwłaścicielem UFC a Ty PIK-u.



PIK - Piorunujące idiotyzmem komentarze.
 
E tam Shogun. AKurat co do tej UK - zgadzamsię z Piorunochronem. Tzn ,że Hardy daje kibiców z UK. Dla mnie w ostatniej walce nie zasłużył na bonus za walkę wieczoru.



Co do reszty wywodu Pioruna - to już mniej się z tym zgadzam:-)







Edit - jebany, (Shogun) edytował :-):-)
 
Sorki kaczka za edycję ale za bardzo się na początku rozpisałem i stwierdziłem, że można to samo ująć znacznie zwięźlej. Dopiszę powyżej to co było wcześniej - mniej więcej oczywiście :)



Edit: albo nie dopiszę bo mi się nie chce. Chodziło mi o to ogólnie, że to co napisał Piorun o HW to bzdury i na tej zasadzie Dana wziąłby Najmana z Pudzianem z Polski.
 
Back
Top