Dan Hardy dla Independent: Joanna Jędrzejczyk wstrząsnęła dywizją oraz UFC zmierza do Polski

Prosimy o małe streszczenie. :)

"reklamuje polskie MMA" :-P Just kidding Szady.

PS: Z 2/3 dni temu w 1 z 10 grał gość o nazwisku Szady...Rodzina? Mocny zawodnik był, choć nie wygrał :-) Odpowiadał na pytania ponad to co musiał odpowiadać :D
 
Ogólnie podoba mi się rola Hardego.Teraz sobie podróżuje po Polskich klubach żeby poznać troche skille Polskich zawodników/zawodniczek.Generalnie Dan wygląda na spoko typa i go lubie.
 
"Knowing how dangerous his British counterpart can be, he has surrounded himself with some monstrous training partners, all of whom dwarf Jimi in both size and strength. "

Fajne:)
 
@Born2kill
Moje nazwisko masz pod każdym wpisem na głównej. :) Szady to ksywa jeszcze z czasów liceum. A 1 z 10 to fajny program, chociaż nie mam czasu go oglądać ostatnio. :)
 
Prosimy o małe streszczenie. :)

Chciałem napisać, że tekst można puścić przez Google Translate, ale z ciekawości to zrobiłem i niezły syf wyszedł jako wynik :D

- To był wielki tydzień dla europejskiego MMA, ponieważ po wielu latach oczekiwań ktoś znowu przywiózł pas UFC na Stary Kontynent.
- Opis walki z Esparzą.
- Joanna wysłała informacje swoim potencjalnym przeciwniczkom, że będą musiały zrobić coś bardzo wyjątkowego żeby odebrać jej koronę.
- Dan oglądał walkę w warszawskim hotelu poprzez Fight Pass.
- Polska ma silną społeczność MMA a zawodnicy trenują na bardzo wysokim poziomie.
- Mimo że Jan Błachowicz jest znany jedynie hardcorowym fanom na świecie, to w Polsce jest wielką gwiazdą. Ewentualna wygrana nad Manuwą da mu znacznie większą rozpoznawalność.
- Jan trenuje obecnie z gigantycznymi sparingpartnerami, którzy przewyższają zdecydowanie Manuwę siłą i rozmiarami.
- Jeśli wygra i zademonstruję swoją "Legendary Polish Power" (jak ma napisane na koszulkach treningowych) to fani poczują, że Polska na prawdę zaczęła się liczyć na scenie MMA.
- Karta, na której jest Jan, Izabela Badurek oraz Marcin Bandel (specjalista od dźwigni na nogę), pokarze światu co Polska ma do zaoferowania.
- Ludzie żyjący w Polsce są twardzi i jeśli się to połączy z dobrym szkoleniem oraz ciężką pracą, to ten kraj może stać się jednym z głównych graczy na międzynarodowej scenie MMA.
- UFC inwestuje w Europę i to się opłaca, ponieważ jest tu duża liczba talentów.
- MMA w Polsce ma tendencję wzrostową i jak już udowodniła Joanna, należy spodziewać się następnych zawodników z tego regionu, którzy mogą sięgnąć po tytuł UFC.
 
Chciałem napisać, że tekst można puścić przez Google Translate
Angielski akurat ogarniam dość dobrze, ale widziałem, że wcześniej robiłeś już fajne streszczenia, więc lektura dla tych, którzy mieli niemiecki w szkole w sam raz na wieczór. Dzięki. :)
 
Back
Top