Damian Grabowski we Wro?

zonkzen

Oplot Challenge
Lightweight
Widzialem dzisiaj Grabowskiego we wroclawskiej Magnolii gdzie wcinal cos kolo KFC :)



Wie ktos co on porabia we Wroclawiu? Chodzi mi oczywiscie o jego ewentualne treningi a nie sylwka;P
 
Mogłeś z nim pogadać, może dowiedziałbyś się czegoś nowego. Warto próbować - przekonałem się o tym osobiście :P
 
Nie kumam chlopaki.



Normalne pytanie zadalem i zaden z was nie odpowiedzial - "czy Grabowski trenuje we Wroclawiu" - a spuszczacie sie jakbym dojebal cos faktycznie godne pudelka. Wyluzujcie dzieciaki, po prostu Grabowski mi sie z Wroclawiem nigdy dotad nie kojarzyl, EOT (dla co glupszych EndOfTopic).



Madzer - masz racje.
 
Podobno Jewtuszko kupowałdziś bułki i śmietane w jednym ze szczecińskich sklepów. Ale może to plotki, nie wiadomo czy była to smietana.
 
Ale to przecież było zwykłe pytanie, co on tam robi. Zmienia miejsce zamieszkania? Otwiera nowy klub? Czy tylko przejazdem?
 
zonkzen:



Na przyszlosc, trzeba bylo zapytac bezposrednio u zrodla (znaczy samego Damiana), pewnie by ci powiedzial i mialbys info z pierwszej reki, wtedy nie musialbys pytac na forum.
 
Damian proadzi swój klub w Opolu, z którego do Wrocławia jest rzut beretem. Może pojechał na zakupy, może w odwiedzinach, interesach. Co to kogo kurwa obchodzi ? Nie macie swojego życia ? Gdyby tam trenował, prędzej czy później na pewno byśmy się o tym dowiedzieli.







Rzekłem.
 
Noonan no widzisz, ja myslalem, ze on w Katowicach siedzi. Nie wiedzialem, ze ma klub w Opolu. A ze cos mi sie obilo o uszy, ze niedlugo bedzie mial jakies walki, to zapytalem myslac, ze moze zacznie cos we Wroclawiu. Tak jak Cinoj poparl - zwykle pytanie. WTF ?



Nie pasuje komus normalne pytanie na forum to niech nie odpowiada.
 
Spokojnie od dluższego czasu jest atak trolli na forum i ciężko odróżnić ,czy to normalne pytanie czy prowokacja ;)
 
Może mi się wydaje, ale zrobiła się taka maniera na forum. Jedna osoba wyszydzi innego użytkownika, a po chwili większość następnych próbuje "zabłysnąć" dowcipem nabijając się z tego użytkownika. Mam dystans do siebie i do wypowiedzi tutaj, ale pokazuje to jak bardzo niektórzy próbują pokazać się tutaj.



ZONZKEN może i sformułował nieforunnie pytanie, jednakże to chyba nie powód, aby - zamiast odpowiedzieć na nie - wpisać 30 postów prześcigając się w dowcipkowaniu z niego.
 
Lutadores są we Wrocławiu i to nie od dziś, na ul Bierutowskiej, w pobliżu Korony.
 
Ja kiedyś widziałem tego gościa co gra Boczka w Kiepskich, na stacji benzynowej we wsi u mojego wujka. Też się zdziwiłęm co tam robi;p (nie robie se jaj tylko serio mówie)



A na serio to pewnie coś musiał załatwić we Wro albo ma klub we worcku tak jak mówi Metaron. W sumie mogłeś zagadać do niego, że niby chcewsz autograf. Ja nigdy nie widziałęm na żywo żadnego zawodnika, ale sam też bym nie zagadał bo trochę tak mi głupio zaczepiać kogoś.
 
Już przestańcie uskuteczniać szyderę, koleżka dostał odpowiedź od Sebbeksa, temat do zamknięcia..
 
Back
Top