Damian Grabowski w Plebiscycie Przegladu Sportowego

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
ab1e402e-e9f6-48d0-a463-7551ab681980.file




Uzytkownik pool1892 przypomnial mi o tegorocznym Plebiscycie PS. Mozna polemizowac, spierac sie, przytaczac rozne argumenty, wymieniac inne kandydatury. Mozna tez po prostu zaglosowac na Damiana Grabowskiego w 79 Plebiscycie Przegladu Sportowego majacym poza 10 najlepszych polskich sportowcow wylonic rowniez najpopularniejszego. Ten temat jest dla tych, ktorzy sa podobnego zdania. Jesli macie jakies pomysly badz sugestie w jaki sposob zebrac powazna liczbe glosow dla przedstawiciela NASZEJ DYSCYPLINY piszcie. Rejestracja i glosowanie zajmuja raptem kilka minut i po wyborze 10 z 25 nominowanych mozemy oddac glos na dowolnego zawodnika w glosowaniu na najpopularniejszego sportowca 2013 roku. Tam wpisujemy nazwisko Damian Grabowski. Goraco zachecam do poswiecenia tych kilku minut i oddania swojego glosu. Ponizej link do glosowania i facebookowy profil zachecajacy do glosowania na Damiana. Glosujcie, likujcie, udostepniajcie :)



http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/plebiscyt/rejestracja.asp



https://www.facebook.com/damiangrabowski.plebiscytps
 
Niby można, ale to zwyczajnie zła propozycja. Jeżeli mamy głosować symbolicznie - dla zaznaczenia obecności MMA wśród dyscyplin sportowych - to najrozsądniej byłoby głosować na "Khalidova".
 
GLF taka byla tez moja pierwsza mysl. Jednak ostatecznie doszedlem do wniosku, ze to byloby nie w porzadku nie tylko w stosunku do Damiana, ale i wobec wszystkich innych zawodnikow podejmujacych prawdziwe wyzwania.
 
Równie dobrze można stwierdzić, że to nie fair wobec innych fajterów głosować na Grabowskiego po rozczarowującej dyspozycji w starciach z Rimkeviciusem i zwłaszcza Economou.

Jak mamy być w porządku to nie ma co się umawiać na jedno nazwisko, a głosować wg własnego uznania. Sprawa z góry przegrana.

PS
Nie fair jest, że Joasia Jędrzejczyk od lat będąc wybitną kopaczką mt wciąż nie została zauważona. Tak to już jest w tej strefie, gdzie sport przecina się z "entertainment" / "mainstream".
 
Gdy wypełniasz puste pole z najpopularniejszym sportowcem to po wpisaniu "Mam" już wyskakuje czeczen więc jeśli mamy zaznaczyć obecność MMA to tylko jednomyślnie i tylko w ten sposób. W zakładce "Sporty Walki" na stronie PS 3/4 wpisów dotyczy właśnie Mameda więc w/g mnie to jedyna droga aby cokolwiek ugrać w tej materii.
 
Chce zeby mnie dobrze zrozumiec. Wazne aby w tym polu znaazl sie zawodnik MMA. Zasugerowalem abysmy wszyscy postawili a jednego tak by zaznaczyl swoja obecnosc mocnym akcentem. Dlaczego moja propzycja to Khalidov? Dlatego iz jest najbardziej rozpoznawalnym przez Polakow zawodnikiem MMA i jednoczensie to grupa fanow nie zwiazanych blizej z MMA moze oddac na niego glos co moze dac niezly wynik. Dlaczego jest to wazne? Dlatego ze w takim przypadku okaze sie iz MMA jest popularne a zawodnicy sa stawiani obok pilkarzy tenisistow czy skoczkow.
 
w temacie ktory zawodnik ma to byc po porstu oddajmy glos na zawodnika MMA bo w tej kwesti zawsze beda rozbieznosci
 
Oczywiście najlepiej wszystko i wszystkich krytykować. Nie lubisz Mameda, głosuj na Damiana, nie lubisz Damiana głosuj na Materlę, nie lubisz Materli głosuj na Hallmanna, obojętnie. Ważne, co kilka razy podkreślali pool i VaeVictis jest zaznaczenie popularności MMA.
 
Licząc tylko nasze głosy, Damian nie miał by szans. Mameda zna prawie cały kraj (walki, reklamy, programy tv), więc janusze by na niego oddali swój głos. Jedno jest pewne, trzeba coś robić by każda osoba w tym kraju wiedziała o istnieniu, i o tym czym jest MMA.
 
Głosowanie na Mameda to nieporozumienie, z całym szacunkiem do niego. Takiego plebiscytu nie wygrywają goście zajmujący 10 czy 15 miejsce.
 
Back
Top