Czy punchdown padnie przez sytuację z Walusiem?

Wiem, wiem dlatego pytam :)
.
tak nawet Logan Paul wstawiał filmiki z tego na swojego tik toka.
To że Logan Paul jest pazerny to wiadomo, ale że Arnold chce ryzykować całym swoim wizerunkiem -to jestem zdziwiony...

,,Nie będziemy się wstydzić pokazywania niczego co pozwoli nam zarabiać" - to chyba wisi w centrali google...
1646647681300.png


Jestem ciekawy jak to zabezpieczą prawnie w USA aby nie skończyć z wypłacaniem wielomilionowych odszkodowań dla ofiar...
 
Last edited:
Jeszcze co do PD, to smuci mnie że w podziemiu kilkadziesiąt lat siedzą zbijak/2 ognie/ które opakowane w milony byłoby zajebiste do oglądania, a jakieś liście w policzki idzie kasa.

Niesprawiedliwe.
 
Waluś to ziomek z mojego miasta niemalże z mojego osiedla, więc mam uraz do tej federacji. Jak chodziłem na balety do klubu to zawsze go mijałem, bo był bramkarzem xD nawet mam znajomych z jego dalszej rodziny.

Pamiętam ten zaciesz na mordzie jak walczył w Fame czy jak walczył w lokalnej organizacji Slugfest od Łukasza Bosackiego i Krzyśka Skrzypka

Albo kurde jego pocieszne występy na palhajs gdzie prezentował się jako fajny ziomek.
 
@ZELAZNAREKA dostałeś kiedyś w ryja? Nie, nie nie grożę ci. Chodzi mi o to czy kiedyś dostałeś w twarz? Nawet nie w bójce, ale przypadkiem, np. Ktoś otwierał drzwi, ty szedłeś i wpadłeś na skrzydło. Albo piłką podczas gry?

Czy widziałeś jak ktoś inny na żywo dostał? Niekoniecznie w bójce. Też przypadkiem.

Jarało cie to?
 
Back
Top