Czy Jose Aldo wyczyści kategorię piórkową w UFC?

Anonymous

NoLife FC
jose_aldo_head.png




(Photo: by ufc.com)











Aldo był jednym z gości na Brasil Sport Show w Sao Paulo. Udzielił krótkiego wywiadu dla Yahoo! • s Casca-Grossa.



Mowiono, że nie możesz rozmawiac z prasą aż do walki z Florianem. Czy uważasz, że źle się stało, że zostało to rozdmuchane przez media?



Aldo: Wszystko dlatego, że Andre Pederneiras nie chce abym opuszczał sali aby podróżować i robić podobne rzeczy. Ludzie muszą zrozumieć, że bycie zawodowcem • to robota jak każda inna. Nie można brać często wolnego. W gymie jestem codziennie od 9 rano do 9 wieczór, oprócz weekendów.



Ale każdego dziennikarza , który będzie planował się spotkać, by pogadać w Nova union gym • przyjmę z zadowoleniem. Myślę ,że to wspaniale, że otwarci zawodnicy podbijają prasę ostatnimi czasy. To wielka rzecz dla tego sportu. Nie wolno mi opuszczać domu i moich codziennych treningów.



Na czym się skupiacie w czasie treningów przed walką z Florianem?



Aldo: Razem z moim zespołem zaczęliśmy rozpracowywać jego walki. Florian jest doświadczonym zawodnikiem, który walczył w różnych kategoriach wagowych. Do tej pory analizujemy najlepsze opcje w obronie i ataku. Walka z Florianem, to kolejna ważna w mojej karierze potyczka.



Walczysz z Florianem, a Chad Mendes czeka w kolejce po pas. Jeśli pokonasz ich obu, sądzisz ,że wyczyściłeś już całą kategorię piórkową?



Aldo: Obaj to pretendenci z najwyższej półki. Nie wierzę, że będą ostatnimi z którymi zawalczę w tej kategorii. Piórkowa • to najbardziej pogmatwana i trudna kategoria w UFC. Codziennie pojawiają się wspaniali zawodnicy, nie wiem skąd się tacy biorą (śmiech).



Mówiąc o pretendentach, walka z Hominick • iem wydawała się być bardziej wymagająca dla ciebie i skutkująca rozcięciami itp. Byłeś mało ostrożny?



Aldo: Miałem problemy ze zrobieniem wagi, ale to akurat nie jest nic niezwykłego. Miałem infekcję stóp z powodu rozcięć • to był właśnie problem. Jedna rzecz prowadzi do drugiej i po walce byłem solidnie naruszony. Było wiele rzeczy które się składały na to wszystko: to był mój debiut w UFC, nie mogłem stracić koncentracji. To była świetna walka, perfekcyjny debiut w UFC.



Problem ze stopami zmusił Cię do zmiany gameplanu przez co zaskoczyłeś Hominick • a obaleniami i całą nową strategią. Możemy przypuszczać ,że zrobisz coś podobnego w starciu z Florianem?



Aldo: To faktycznie wpłynęło na gameplan, aczkolwiek nowa strategia była już przygotowana, dlatego mogłem przystopować Hominicka. Dobry zawodnik zawsze ma ze sobą pare niespodzianek dla rywala. Trzeba umieć się się znaleźć w każdej sytuacji i zawsze być w stanie improwizować. Mogę wam powiedzieć, że jest więcej niespodzianek. Walka z Florianem będzie dużo mniej traumatyczna w wielu aspektach. Wiem jak to jest walczyć w finale ..i chcę więcej.







Żródło : tu
 
Aldo powiedział ,że chce jeszcze 2 razy bronic pasu UFC a w 2012 wyskoczy do lekkiej.



Pewnie lepiej by się czuł w lekkiej bo w piórkowej mogą byc problemy z wagą.
 
Jak dla mnie spokojnie wygra z Florianem i Mendesem. Co do zmiany kategorii...? Nie wiem jak będzie...Może zmieni, a może Ci nowi nadciągną :-)
 
Sorry. Ale ten avatar tak strasznie do Ciebie nie pasuje.:-)



OKI. To nie moja sprawa kończe temat.:-) Sorrki
 
Właśnie ten avatar jak najbardziej do mnie pasuje xDDD







Ale pokaż swoje propozycje może coś wybiorę ^^
 
Jesli juz to stawialbym na Melendeza. Florian czuje ze po raz kolejny dostanie lupnia w waznej walce
 
Floriana szansę widzę w tym, że może być potencjalnie cięższym zawodnikiem w dniu walki. W stójce nie da rady, a do parteru raczej Aldo nie będzie się z nim wybierał.
 
A Chadowi szans nie dajecie ;)?



Jak będzie tak będzie, niech wygra lepszy, ale czekam na to starcie niecierpliwie :)
 
Jose Aldo jeśli wygra z KenFlo to także poradzi sobie z Mendesem . To jest znakomity zawodnik tak jak Dominick Cruz i nie mają godnych rywali w swoich kategoriach wagowych . Walka Cruz vs Aldo - marzenie :-). Obydwoje są bardzo niebezpieczni we wszystkich płaszczyznach walki , a do tego obydwaj mają taki swój "styl" szczególnie Cruz :-)
 
Aldo Ci się podoba? :D







A co do walki to nie wiem co ten biedny Florianek może zaoferować przeciwko Aldo. Jakoś w najbliższym czasie nie widze nikogo kto może mu zagrozić, ale że w takich prognozach bywam zawodny jak francuzkie samochody to pewnie Florian da radę :D
 
Back
Top