Czy Gang Albanii groził Pudzianowi? ?

Kurwa no nie mogę :rofl: . " Jest dobrze " / " Wiedzcie, że jest dobrze " / " Tak, taaaaak... Jest dobrze " . Końcówka też typowa dla Mario. Ogólnie to zmalał mega, pamiętam jak go widziałem chociażby w grudniu 2014 podczas walki, a ostatnio w Zielonej Górze gdzie przechodził dosłownie obok mnie to i tak widziałem różnicę. Dawaj Mario, pas może być jeszcze Twój :lol: .
 
Okrutnie zmalał, na ostatnim kuśka się wędzi zrobiłem z mario zdjęcie, ja do potworów nie należę, wzrost ~177 jeno masa koło 100 i taki jakiś niewielki się wydawał.
 
Okrutnie zmalał, na ostatnim kuśka się wędzi zrobiłem z mario zdjęcie, ja do potworów nie należę, wzrost ~177 jeno masa koło 100 i taki jakiś niewielki się wydawał.


A mógłbyś jakoś pokazać to zdjęcie ? Bo tyle samo mam wzrostu co ty , i jestem ciekaw jak przy Mario wyglądasz :beer:
 
Trochę niewyraźne bo noc i po gali na szybko ale zawsze ;)

1_1.jpg
 
Trochę niewyraźne bo noc i po gali na szybko ale zawsze ;)

1_1.jpg

A to zamazane to co to jest o.O Brat Puziana? Czy ktoś od Ciebie, bo słaba jakość zdjęcia ://
Ale nawet spory jesteś gość, albo Puzian chudy XDDDD
 
To zamazane to moja żona ;)
Dla porównania gabarytów pudziana wrzucam zdjęcie z kornikiem, co prawda miał półbuty z ładnym obcasem, ja natomiast na płaskim.

DSC_0059.JPG
 
Last edited:
Back
Top