Czy faszysci powinni zostać wykluczeni z KSW?

to moze nalzezy zapytac Fina czy zabijanie w imie wojny rasowej bylo ok? nie ktore osoby nie potrafia rozrozniac pewnych spraw widze...
 
Po KSW 16 widziałem ,że wielu robiło sobie fotki z Niką!!!



Jebani faszyści:-)











Serio : jego poglady - jego sprawa!
 
@Shooocker


Popieram Twój pomysł ogólnie, co powiedziałem już wcześniej


A ty kokos już mnie wk.... , szukasz sensacji gdzie się da oraz zakładasz byle nowe tematy, żeby wzbudzić zbędne zainteresowanie...
 
Najbardziej szkodzi temu sportowi pierdolenie farmazonów wśród osób które nie mają bladego pojęcia o tym co się w okół niego dzieje a które wyłapią kilka elementów kontrowersyjnych i sieją ferment.
 
Dokladnie, a ton p. Werner jak mowila o tym w TVN to juz byla przesada.



A najbardziej na tym ucierpi Niko, bo teraz juz na pewno nie obejdzie sie bez spotkania czy jakiegos calodobowego nadzoru ze strony ABW czy innego CBS. Niczego nieswiadomy przyjedzie, a tu na lotnisku zamiast przedstawiciela klubu, beda czekac funkcjonariusze...



jesli chodzi o wystepy Finow na KSW, to tak jak juz ktos slusznie zauwazyl powrot Valtonena nie ma juz wiekszego sensu, natomiat gdyby przekreslic Puhakke to by byla jedna z gorszych decyzji - osobiscie uwielbiam jego styl, jedynym problemem moze byc znalezienie przeciwnika, niewiadomo czy Bellator(Held) pogodzi sie z KSW, o Irokezie na razie nic nie wiemy, ale pewnie bedzie walczyl w SF czy UFC, Sajewski tez ma wlaczyc w SF jak wyzdrowieje, zostaje Sowinski, ale dla niego chyba jeszcze za wczesnie na Puhakke, a i Abramiuk, ale nie wiem czy oni sie lubia z K&L.
 
czyli jesli Niko uwaza, ze mordy na polakach podczs 2 WŚ byly ok, to nic nie znaczy... ma prawo, i KSW niech mu placi jeszcze.
 
Idąc tym debilnym tropem zbanujmy piłkę nożną która statystycznie ma znacznie więcej wspólnego z nazizmem niż mma. Przykład? Kibole którzy chcąc nie chcąc są częścią tego sportu i również wystawiają mu opinię.







Ci polacy na trybunach identyfikujący się z owymi ideologiami już nie stanowią dla Ciebie problemu kokos? Przecież tak samo można przypuszczać że zgadzają się z wyżej wymienionymi przez Ciebie poglądami.
 
Nie rozumiem czemu KSW miałoby nie zapraszać gościa, który jest jedynm z najbardziej cenionych lekkich w europie i do tego bardzo fajnie walczy.







Ostatnio była jakaś konferencja ABW i jakaś dziennikarka, pytała się czemu jest organizowany obóz i że to faszyści i żeby oni coś z tym zrobili. Na szczęście "ktoś" z ABW dobrze odpowiedział. Powiedział, że skoro nie ma powodu by jakoś specjalnie nie można byłoby go wpuścić do kraju to nie będą tego robić, a na obozie na którym ma być Puhakka, on nie będzie rozpowszechniał "swoich" ideologii tylko uczył MMA.



Ja osobiście bardzo cenie zawodnika za to jaki poziom sportowy reprezentuje. I to powinno być najważniejsze.
 
swoją drogą jestem pełen podziwu dla wyobraźni dziennikarskiej. Chcąc zrobić aferę do czegoś co jest na czasie wynajdują zawodnika MMA którego zna 0,01% ludzi w tym kraju a związek z ostatnimi wydarzeniami jest żaden. A potem juz jest afera ogólnopolska i wszystkie media o tym mówią
 
Kokos puknij się w łeb, co do materiałów z różnych stacji są na bardzo słabym poziomie, a wypowiedzi hipokrytów którzy sami śmigają w koszulkach z Che jest nie na miejscu.
 
Poglądy można mieć różne. To osobista sprawa każdego człowieka. Nie zapominajcie tylko, że jesteśmy wszyscy Polakami. Było miło jak Janek tak pięknie obił ten faszystowski ryj.



A Ty kokos80 to widzę, że koniecznie kawałek Onetu chcesz powielić na MMARocks.



PS.



Śmieszą mnie już te wasze komentarze kogo trzeba usunąć a kogo nie. Jak wam tematy kokosa80 nie pasują to po co się pod nimi wypowiadacie. Zlejcie je i "umrą śmiercią naturalną".
 
Obóz i przyjazd Fina odwołany...







http://wiadomosci.onet.pl/kraj/oboz-z-neonazista-odwolany,1,4806533,wiadomosc.html


Włączcie sobie filmik pod newsem ;]
 
Zjebane :/


Chcieli sobie chłopacy potrenować pod okiem świetnego zawodnika, a przez te medialne szczury obóz został odwołany.


Dzięki
 
@Seban28

Obaj błysneliście inteligencją


Seban z całym szacunkiem do Ciebie albo się czepiasz albo nie rozumiesz o co chodzi. Ale dobra kończmy już bo miał być żart a zacznie się ciężki temat.
 
Znając życie, jakby Nikko miał wydziarany sierp i młot/CCCP/ryj Che czy Stalina mógł by walczyć bez rusha, powiedzieli by, że to wojownik - rewolucjonista jeszcze... A tak to be, morderca, pozabija nas wszystkich i przekona pół Polski do nazizmu.

CHWDGW
CHWDTVN
 
Po faszystach przyjdzie czas na narodowcow, szeroko rozumianych patriotow i juz poleci. Ostatecznie kazdy chcacy walczyc na powaznych galach w Polsce, bedzie musial byc euroentuzjasta i brac corocznie udzial w paradzie rownosci. :-)
 
Dokładnie, niedługo jak sobie wytatułujesz orła w koronie to będziesz faszystą i ochydnym antysemitą, rasistą , eurosceptykiem
 
Back
Top