Czy żelaznydzban vel.alibaba ma wypierdalać?

  • Thread starter Deleted member 17503
  • Start date

Czy żelaznydzban vel. alibaba ma wypierdalać?


  • Total voters
    55
  • Poll closed .
A co do mojego zdania - dzisiaj otrzymał słuszną kartkę i... a brak słów na to co tam się wyrabia. Zauważcie, że 3 najbardziej jechanych po spaleniu serwerów za całokształt twórczości to:
-Picks
-Żelazny
-Ziomeq
O ile z Ziomqiem się da dyskutować normalnie tam gdzie nie ma tematów o jego idolach/Khabibie/Poirierze. Picks mimo iż irytował to potrafił dyskutować, niekiedy miewał przejawy normalności. To żelazny używa forum na którym poblokował niemal każdego, robi z siebie pierwszego eksperta, a nie wie podstawowych rzeczy, być na forum MMA i nie wiedzieć, że Antek Chmielewski siedział... no ludzie, ostatnio nawet w tych freakowych tematach pisze, że ogląda tylko konferencje i jakieś wrzutki z dupy zwane shotami. Absolutnym zaś hitem jest jak wjeżdża w tematy sportowe i wypisuje bzdety w nich - o tym jak to freaki zniszczą UFC, a creme de la creme jest pisanie jak to boks zdechł na podstawie tweetów Leszka Dudka (który jest ostatnim ekspertem) i gal Wasyla w najlepszym od 25 lat momencie dla zawodowców. No i te wrzutki o męskości które mnie żenują, teksty, że zawodowcy to chuj nie sportowcy bo nie dymią, a pominę jego drugie konto chyba które zrobiło ostatnio temat które freaki mogłyby być mistrzami UFC i to, że przez rok na tym forum wisiał najbardziej obrzydliwy temat świata w którym typ jarał się skurwielem który wykorzystuje do zarobku bezdomnych i się nad nimi znęca. Za to wszystko, a zwłaszcza za ten Ełk gościa na tym forum być nie powinno.
W pewnym sensie ja jestem odpowiedzialny za ten Ełk, gdyż ja ten temat założyłem, ale totalnie dla beki, przekonany, że umrze wraz z narodzinami. Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Sam śledzę ten temat, gdyż autentycznie zjawisko patologii i bezdomności w pewnym sensie mnie interesuje, sam wywodzę się z miejsc dalekich od "normy", i obserwuje ten socjologiczny obszar z zaciekawieniem. Jako człowiek związany pasją z psychologia postrzegam ten temat wielowymiarowo i zdaje sobie sprawę, że wielu userow może mojej perspektywy nie rozumieć. I szanuje to. Nie ma to nic wspólnego z szyderstwem czy też karmieniem się nieudolnoscia innych. Koniec końców uważam, że dobrze, że ten temat poleciał, ponieważ stał się siedliskiem toksyczności. Bezdomność pozostaje dla mnie zjawiskiem ciekawym socjologicznie, tylko tyle, i aż tyle. Po prostu, po ludzku.

Co do tego, że nagrywający wykorzystuje etc - pełna zgoda, i nie wspieram tego w żaden sposób, takie zachowania trzeba wskazywać i przeciwdziałać w sposób konstruktywny. Niemniej, to kwestia czasu, zanim skończy się ten proceder. Jestem zdecydowanie przeciwny takim rzeczom. 100%
 
A co do mojego zdania - dzisiaj otrzymał słuszną kartkę i... a brak słów na to co tam się wyrabia. Zauważcie, że 3 najbardziej jechanych po spaleniu serwerów za całokształt twórczości to:
-Picks
-Żelazny
-Ziomeq
O ile z Ziomqiem się da dyskutować normalnie tam gdzie nie ma tematów o jego idolach/Khabibie/Poirierze. Picks mimo iż irytował to potrafił dyskutować, niekiedy miewał przejawy normalności. To żelazny używa forum na którym poblokował niemal każdego, robi z siebie pierwszego eksperta, a nie wie podstawowych rzeczy, być na forum MMA i nie wiedzieć, że Antek Chmielewski siedział... no ludzie, ostatnio nawet w tych freakowych tematach pisze, że ogląda tylko konferencje i jakieś wrzutki z dupy zwane shotami. Absolutnym zaś hitem jest jak wjeżdża w tematy sportowe i wypisuje bzdety w nich - o tym jak to freaki zniszczą UFC, a creme de la creme jest pisanie jak to boks zdechł na podstawie tweetów Leszka Dudka (który jest ostatnim ekspertem) i gal Wasyla w najlepszym od 25 lat momencie dla zawodowców. No i te wrzutki o męskości które mnie żenują, teksty, że zawodowcy to chuj nie sportowcy bo nie dymią, a pominę jego drugie konto chyba które zrobiło ostatnio temat które freaki mogłyby być mistrzami UFC i to, że przez rok na tym forum wisiał najbardziej obrzydliwy temat świata w którym typ jarał się skurwielem który wykorzystuje do zarobku bezdomnych i się nad nimi znęca. Za to wszystko, a zwłaszcza za ten Ełk gościa na tym forum być nie powinno.
No dobrze ale kto jest według Ciebie najlepszy konfowo? :muttley:
 
Ok, jako pocieszenie po chujowej gali mamy wyniki: miażdżące zwycięstwo 49:6, nadal tego dzbana nie widać, oby tak dalej. :antonio:
 
No niestety, klątwa po gali trwa i ten debil również wrócił...
 
@Grzechu ponawiamy naszą prośbę o rozpatrzenie bana dla tego zjeba, poczytaj sobie jeszcze ostatnie 3 strony w temacie o federacji FAME MMA, zwracam się do Ciebie bo chyba tylko Ty jesteś ogarnięty z tej moderki, reszta miała wywalone i tak ten temat o bezdomnych nabił 41 stron...
 
@Grzechu ponawiamy naszą prośbę o rozpatrzenie bana dla tego zjeba, poczytaj sobie jeszcze ostatnie 3 strony w temacie o federacji FAME MMA, zwracam się do Ciebie bo chyba tylko Ty jesteś ogarnięty z tej moderki, reszta miała wywalone i tak ten temat o bezdomnych nabił 41 stron...
Wiem, chyba pół forum zgłasza tego osobnika, nie mam czasu póki co czytać jego wypocin.
Nie możecie dać mu po prostu ignore? :)
 
Wiem, chyba pół forum zgłasza tego osobnika, nie mam czasu póki co czytać jego wypocin.
Nie możecie dać mu po prostu ignore? :)

Możemy, ale używanie tej funkcji wypacza treść dyskusji, dlaczego on jest tak wyjątkowy że go trzymacie tutaj?
 
Możemy, ale używanie tej funkcji wypacza treść dyskusji, dlaczego on jest tak wyjątkowy że go trzymacie tutaj?
Bo jeszcze nie trafiłem na jego post gdzie by zasługiwał na bana. Jak trafię to dostanie bana. Tak to działa. Nie siedzę tu 24/7 bo bym na łeb przy Was dostał.
 
  • Haha
Reactions: osk
Bo jeszcze nie trafiłem na jego post gdzie by zasługiwał na bana. Jak trafię to dostanie bana. Tak to działa. Nie siedzę tu 24/7 bo bym na łeb przy Was dostał.

Ok, jeżeli koniecznie znowu musi spamować to poczekamy...
 
Ta pała to powinna bana dostać bana już dawno temu...Jak normalny człowiek może zadawać pytania w stylu ."czy chcielibyście walki pitbull vs człowiek" :siara:
 
Nie śledzę wszystkiego. Trzeba zgłaszać. Tak z marszu to na podstawie takich zgłoszeń to mógłbym pól forum zbanować.
Chodzi o to, że typ jest mega odklejony i tutaj najzwyczajniej w świecie wszystkich wkurwia.
Twierdzi, że boks już dawno umarł, a przyszłością MMA są frikfajty, bo tam są zawodnicy którzy nie idą od razu po obalenie (xD) i robią DYMY. W kilku tematach jak np. Piłka nożna czy Seriale chłop pisze praktycznie sam ze sobą, bo poblokował 3/4 forum. :crazy:
 
Chodzi o to, że typ jest mega odklejony i tutaj najzwyczajniej w świecie wszystkich wkurwia.
Twierdzi, że boks już dawno umarł, a przyszłością MMA są frikfajty, bo tam są zawodnicy którzy nie idą od razu po obalenie (xD) i robią DYMY. W kilku tematach jak np. Piłka nożna czy Seriale chłop pisze praktycznie sam ze sobą, bo poblokował 3/4 forum. :crazy:
Znaczy jakiś dzieciak.
 
Znaczy jakiś dzieciak.
Też tak kiedyś myślałem, bo nikt w miarę dorosły nie podniecałby się takimi żałosnymi tematami rodem z pudelka tylko we świecie 15-letnich jutuberów.
To jest ten gość: https://www.youtube.com/c/Hejka39
Zgłaszałem temat tego dziadka już z 10 razy, ale reszta zarządu forum ma do w dupie, olewa prośby starych członków cohones, przez co się nie udzielają. Śmiało można powiedzieć, że zanikł klimat starego dobrego cohones. Może u Ciebie uda się coś wskórać? Społeczność na prawdę ma go już dość. Sam fakt, że on zablokował 90% użytkowników i piszę sam ze sobą daje sporo do myślenia..
 
Back
Top