Czołowy polski armwrestler wkracza do MMA

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
artur%2Btrener.jpg




Jeden z najlepszych polskich armwrestlerów, Artur Głowiński z klubu Złoty Orzeł Choszczno, planuje w najbliższej przyszłości wystartować w MMA:

W tym roku zamierzam przygotowywać się do walki MMA, oczywiście drużynę (Złotego Orła) będę szykował do walki na Mistrzostwa Polski. I jeśli CHDEK (Choszczeński Dom Kultury) dotrzyma umowy i pomoże z wyjazdem całej drużyny to wygramy te Mistrzostwa Polski.




Głowiński treningi rozpocznie w choszczeńskiej filii Berserkers Team:

Klub, w którym będę trenował nazywa BERSERKERS TEAM CHOSZCZNO. Prowadzą go chłopaki z którymi się wychowałem w Choszcznie, są bardzo dobrzy w tym co robią, a klub chociaż jest założony od niedawna to już ma niezłe sukcesy. Ja mam nadzieję, że zdrowie pozwoli by się odpowiednio przygotować i zawalczyć na amatorskiej gali w tym roku.


Jakie są powody tej zmiany?




To już planowałem od dawna, ponieważ Walka To Moje Życie!!!!!!!! Na stałe w MMA nie będę, a tym bardziej w takim stopniu jak Pudzian, ale amatorsko chciałbym zawalczyć. Chcę tylko sobie zawalczyć dla samego siebie, aby moja dusza spełniła się jako prawdziwego wojownika, wtedy będę szczęśliwy.






Od siebie dodam, że znany wszystkim Gary Goodridge swoją sportową karierę również rozpoczynał od armwrestlingu. Oby Polak choć w pewnym stopniu dorównał swojemu koledze po fachu.



http://armwrestling24h.blogspot.com/2011/01/artur-gowinski-to-juz-planowaem-od.html
 
Pamiętam tego gościa. Oglądałem na Eurosporcie go. Przynajmniej dobrze gada i nie chce zostać mistrzem świata od razu xD Życzę mu powodzenia.
 
Back
Top