Czemu na głównej stronie MMARocks wyskakuje stop SOAP

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
Czemu na głównej stronie MMARocks w prawym górnym rogu wyskakuje "stop SOAP"
 
stop SOPA,raczej nie są przeciwnikami mydła :D.Bo nie popierają cenzury w internecie,proste.Osobiście bym dodał ACTA bo zbliza się nieuchronnie 26 stycznia
 
SOPA jak już, bo soap to mydło :P i nawet mi nie mów, ze nie wiesz, co się dzieje w internecie...
 
2a68ti1.png
 
W Polsce i UE nie ma czegoś takiego jak SOPA, ale jest zgoda rządu na ratyfikację ACTA 26 grudnia tego roku w Tokio.



Po wejściu przepisów związanych z ACTA nawet MMAROCKS.pl jest zagrożone.
 
Już "zlokalizowałem" protest co byście nie myśleli że mam coś przeciwko legendarnemu szaremu jeleniowi :)



Ale Dyrma ma rację, nie wiem czy pamiętacie jakieś 6-8 miesięcy UFC wywierało naciski na rząd amerykański podając niesamowitą liczbę stron które udostępniają materiały UFC za darmo na swoich stronach łamiąc tym samym prawo i jednocześnie chcieli by Google zablokowało listę stron którą UFC im przedstawiło. Na tej liście była podstrona Cohones ponieważ 1 user dał kiedyś tam 1 komentarz z linkami Rapidshare do gali UFC. Więc dla nich to była podstawa do próby zablokowania całej strony i skasowania naszej 5 letniej pracy. Tak to wygląda w krainie marzeń zwanej ameryką :)
 
Masakra-jakby takie prawo weszlo to kazda strona w UE musialaby moderowac na biezaco przed dodaniem cala aktywnosc userow!!!



Faktycznie Nostradamus z tym koncem swiata w 2012 mial racje!!!



Edit:A konkurencja od razu zaczelaby wrzucac jakies zgnile jaja!!! Jeden dziennikarz ostatnio powiedzial,ze ochrona interesow wielkich wytworni jest dla rzadow duuuuzo wazniejsza sprawa niz sciganie zbrodniarzy!!!
 
Też jestem przeciwko tym ustawom, jednak ciekawi mnie ilu z was czytało treść tych ustaw (SOPA, PIPA) oraz umowy (ACTA), a ilu jest bandą kolejnych krzykaczy i pieniaczy którzy zasłyszeli coś w necie, ale nie bardzo wiedzą co i jak, ważniejsze żeby spobie pokrzyczeć.
 
zapewne wiekszosc z nas to "krzykacze",i co w zwiazku z tym?stawia nas to w innej sytuacji niz w tych informacjach zamieszczanych w necie?
 
Żebyś wiedział że przeczytałem zapisy umowy ACTA. Jestem jej przeciwny, ja nie stwierdzam faktu że ktoś tutaj jest krzykaczem, raczej mnie zastanawia, ile ludzi jest naprawde świadomych swego sprzeciwu, a ile to tylko stado lemingów podążających "bo to jest teraz modne/cool/bo tak robi większość".
 
Żebyś wiedział że przeczytałem zapisy umowy ACTA. Jestem jej przeciwny, ja nie stwierdzam faktu że ktoś tutaj jest krzykaczem, raczej mnie zastanawia, ile ludzi jest naprawde świadomych swego sprzeciwu, a ile to tylko stado lemingów podążających "bo to jest teraz modne/cool/bo tak robi większość".


Nie ma to większego teraz znaczenia bo za nie długo już się pożegnamy z wolnością w necie i wszystko szlak trafi.
 
Noonan-to ty jestes krzykaczem i trolem,ktory na sile chce isc pod prad.Nawet jakbys przeczytal te ustawy to niewiele z nich zrozumiesz nie majac wyksztalcenia prawniczego-gdyz kazdy znak przestankowy lub spojnik moze zmieniac dzialanie ustawy.Wazne,ze ustawe przeanalizowali ludzie ,ktorzy na tym sie znaja i nam przekazali jakie zagrozenia z tych ustaw plyna.Patrz filmik powyzej.
 
Nie jestem krzykaczem ale niech wam będzie. I nie robię czegoś na siłę pod prąd, bo jak wspomniałem jestem przeciwny, napisałem maile do posłów z mojego OW, wybieram się na manifestację i tak dalej, więc i tak pewnie zrobiłem więcej niż gimbazy szalejące na FB i ustawiające opisy "stop soap" (błąd zamierzony)
 
spoko,mozemy nosic Cie na rekach?;) nie siej zametu-kazda publikacja pojedynczego "gimboza" czy jak to tam piszesz,sklada sie na ta wielka opozycje jaka teraz musimy byc,a w sieci nic nie ginie. Ty zapewne tez sie o tym dowiedziales dlatego,ze ktos to udostepnil
 
http://www.facebook.com/komentarzusunietyprzezacta naciśnijcie "Lubię To"
 
Nie powinniśmy panikować. Jeśli ACTA zostanie podpisane, to jeszcze musi być ratyfikowane przez prezydenta, UE, Polski senat, akurat do senatu mam zaufanie, bo poprawiają to, co spierdoli sejm. Dodatkowo nie są głusi i na pewno medialna burza wywołana przez NAS dosięgnie ich uszu.
 
Świat zchodzi na psy będę mysiał jakąś platforme z OS kupić bo nie wyżyje bez gal.
 
Back
Top