Czat z Jon Jonesem - wybrane fragmenty

jezeli trash talk nie walczy to skad te 30%? to jedyny "argument" jaki Chael ma nad JBJ - bardziej wygadana geba. stojka gorsza od Vitora, JJ gorsze od Vitora (nie wiem czy czael jakiekolwiek ju jitsu posiada), jedynie zapasy ma lepsze od Belforta, ale na pewno nie od JBJ. nie wiem skad te szanse Chael'a i jakie wtedy wg Ciebie ma Vitor?
 
Dalem 30 procent szans dla Chaela gdyz uwazam,ze moze obalic Jonesa i "przytwrzymac" go troche na glebie,to jego jedyna(nikla) szansa wg mnie.W kazdej walce istnieje takze kwestia przypadku,szczescia,wiec nigdy nie powiem ze ktos jest wogole bez szans.Mysle,ze Sonnen ma wieksze szanse na dablju niz Belfort,jeden z moich ulubionych zawodnikow,przez,ktorego "wkrecilem sie" w MMA. Vitor ma dosc dobra stojke,jednak przy zasiegu i stojce Bonesa,jego szanse sa mizerne( lucky shot?) IMHO jeszcze jedno,uwazam,ze Bones nie walczyl jeszcze z zapasnikiem pokroju Chaela,ktory wydaje mi sie nuie powinien miec problemu z jego obaleniem. tzn zle,to ujalem poprostu uwazam,ze Sonnen ma najlepsze zapasy pod katem MMA,w UFC
 
naprawde uwazasz, ze Chael ma lepsze zapasy od Rashada? wg mnie Suga byl idealnym kandydatem na detronizacje JBJ, sila fizyczna, zapasy, boks. wiadomo, ze trzeba brac pod uwage szczescie, ale 30% dla Chaela ktory daaawno nie walczyl w LHW po prostu wydalo mi sie przesada.
 
Back
Top