Cyberpunk 2

Status
Not open for further replies.
Myślę że można już nakręcać hajp na cześć drugą. Nowy silnik w miejsce kiepskiego Red engine, tuzy branży na pokładzie także z USA i zdolności opowiadania historii i tworzenia scenariuszy przez Redow. Będzie grubo i wierzę że tym razem tego nie zepsują a przynajmniej nie w takim stopniu jak części pierwszej. https://www.gram.pl/news/cyberpunk-...dzmin-cdp-red-ma-jasno-okreslony-plan-rozwoju
Dla mnie największą obawą jest to, że na UE5 gry Redów będą mniej unikalne, wyglądem i czuciem będą przypominać inne popularne gry.
 
Dla mnie największą obawą jest to, że na UE5 gry Redów będą mniej unikalne, wyglądem i czuciem będą przypominać inne popularne gry.
Na pewno poprawia fizykę to bez dwóch zdań. Z jedynki sam mam masę zdjęć bzdurnych zachowań samochodów w grze ale obiecałem że już nie będę się dalej pastwił.
Graficznie się nie obawiam bo już chyba poniżej pewnego poziomu nie zejdą a swój styl mają. Trzeba być dobrej myśli. Każda ich gra była lepsza od poprzedniej. Nawet zaryzykuję że cyberpunk 2077 po poprawkach jest lepszy od wiedźmina.
 
To zamykaj. To jest temat o części drugiej która już jest w produkcji.
Produkcja to dość duże słowo, obecnie to etap raczej koncepcyjny nad którym pracuje klika osób. Nie chce strzelać ale jak gra wyjdzie za 5-6 lat to byłby cud.
 
Produkcja to dość duże słowo, obecnie to etap raczej koncepcyjny nad którym pracuje klika osób. Nie chce strzelać ale jak gra wyjdzie za 5-6 lat to byłby cud.
Mój kolega nad Wiedźminem 4 pracuje od kilku lat a dopiero jakiś czas temu to zapowiedzieli, ale fakt coś takiego to wieloletni proces.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top