Cub Swanson vs. Doo Ho Choi-walka roku 2016 ??

Jak do tej pory, walka roku?

  • Tak

    Votes: 47 78.3%
  • Nie

    Votes: 13 21.7%

  • Total voters
    60

Anonymous

NoLife FC
Wideło - polecam!

Code:
https://vk.com/video397280870_456239077

Swanson and Choi earned a well deserved “Fight of the Night” and $50,000 apiece for their unforgettable slugfest in a featured featherweight contest. The two men went toe-to-toe during a wild 15 minutes that will likely end up on most 2016 “Fight of the Year” lists. Both Swanson and Choi appeared to be on the verge of a finish at various points, but ultimately it was the WEC veteran who put his stamp on the contest down the stretch to win a unanimous verdict.
 
Last edited:
2uhvnkz.jpg
 
Na pewno walka , która sie podoba. Walka podczas której skaczesz jak pojebany, zjadasz pilota a pogłaśniasz dźwięk batonikiem a jak w przerwie dzieciak Cie pyta gdzie schowałeś Amfetaminę to mu odpowiadasz że w szufladzie obok rewolweru. I to wszystko nie dla tego ,że Kawul z Wojkiem powiedzieli że to będzie dobre zestawienie i nie dla tego, że ktoś jest rudy . To wszystko bo dwóch mega wyszkolonych sportowców pokazało serce do walki i że są wariatami. I nawet jak ktoś ( kto?) widziałby ich po raz pierwszy w życiu to musi docenić. Nie ma chuja. Jest CHOI!
 
Walka rewelacyjna, ale czy najlepsza to nie wiem. Ostatnia akcja walki w wykonaniu Cuba, coś pięknego. Świetne podsumowanie całego sportowego show w ich wykonaniu.
 
Tego dnia miałem szczęście obejrzeć trzy kozackie wojny
Pierwsza na Glory : Makumba z Duutem
Druga z Manchesteru : Chisora z Whytem
Trzecia na UFC: Cuba z Choiem
Walka Cuba i Duuta najlepsze jakie widziałem od dawna, pzdr
 
Wideło - polecam!

Code:
https://vk.com/video397280870_456239077

Swanson and Choi earned a well deserved “Fight of the Night” and $50,000 apiece for their unforgettable slugfest in a featured featherweight contest. The two men went toe-to-toe during a wild 15 minutes that will likely end up on most 2016 “Fight of the Year” lists. Both Swanson and Choi appeared to be on the verge of a finish at various points, but ultimately it was the WEC veteran who put his stamp on the contest down the stretch to win a unanimous verdict.
Nie.
 
Jarałem się strasznie starciem Lawlera z Conditem, mimo wszystko bój Swansona z Choi(ki)em był, moim zdaniem, jeszcze bardziej emocjonujący, mimo mniejszej wagi pojedynku.
 
Back
Top