Cris Cyborg podpisała kontrakt ze Strikeforce

norolim

Brutaal
Lightweight
cris-cyborg-santos-mma.jpg
Jak poinformowała na swoim twitterze, po 14 miesiącach bez walki Cristiane "Cyborg" Santos zakończyła ostatecznie negocjacje z organizacją Strikeforce i podpisała nowy kontrakt.XyYMK.jpg
W oficjalnym komunikacie prasowym zamieszczonym na stronie mmarantstoday.com Cyborg dziękuje organizacji Strikeforce oraz firmie Zuffa i obiecuje, że udowodni kto jest najlepszą zawodniczką w kategorii do 66 kg. Zgłasza też gotowość do obrony pasa. Szczegóły najbliższej walki nie są jeszcze znane, ale Brazylijka przekonuje fanów, że nie pozwoli na siebie długo czekać.
 
przecież to było wiadome że Cris pozostanie w SF! teraz tylko dobrać jej odpowiednią przeciwniczkę i gitara!
 
Jak się mylę, Venom mnie za chwilę poprawi, ale wydaje mi się, że od momentu przejęcia kontrakty zawodników Strikeforce podpisywane są z Zuffą. Tak więc, w zależności od tego co jest dokładnie zapisane w takim kontrakcie, nawet po zlikwidowaniu organizacji może on obowiązywać i zawodnik/czka będzie walczyć np. w UFC.
 
No ale mi chodzi o to, że watpliwe jest przyjęcie kobiecych dywizji do UFC. A oni tu podpisują nowy kontrakt z Cris, więc albo będzie przełom i kobiety powalczą w UFC, albo Strikeforce przetrwa.
 
Diabli wiedzą, co Whiteowi do głowy przyjdzie. Dlatego napisałem np. UFC. Ale jak zlikwidują Strikeforce, co przypuszczam prędzej, czy później nastąpi, coś będa musieli zrobić z tymi laskami :).
 
coś będa musieli zrobić z tymi laskami


No właśnie.Dana nie chce ich w UFC, więc pewnie zostawi je w Strikeforce tym samym utrzymując tą federację przy życiu.
 
Znaczy, dla samych lasek Zuffa SF nie utrzyma. To możemy sobie już teraz powiedzieć wprost. Ale pewnie nie o to Ci chodziło. Myślisz, że wymyślili jakiś większy plan dla SF? Wątpię. Wszystko się rozstrzygnie po wygaśnięciu kontraktu z Showtime i ewentualnie kilku samodzielnie organizowanych galach.
 
UFC nie brało do siebie po fuzjii wszystkich lekkich z WEC, z kobietami będzie tak że żadnej nie przygarną, zerwą kontrakty i będą musiały sobie szukać pracy gdzie indziej, myślę że Elite XC jak się rozkręci postawi na wmma
 
Wiadomo, że same kobiety w tym Strikeforce nie zostaną... ja osobiście widzę tam tych wszystkich challengersów np. Jorge Gurgel, Roger Bowling, Adlan Amagov, Caros Fodor, Joe Duarte, Pat Healy, Lyle Beerbom czy Gian Villante i wtedy miałoby to podobną formułę do WEC, czyli pojedynki mniej znanych fighterów na antenie mniejszej telewizji kablowej, oczywiście w Palms Casino Resort.
 
No i bardzo dobrze że chcą utrzymać Strikeforce bo przynajmniej kobiety będą miały gdzie walczyć. Ciekawe tylko ile w tych zapewnieniach szczerych chęci a ile marketingowej ściemy.War Santos!!!
 
Plany, planami. Dużo już takich było względem przejętych organizacji. Jak o tej porze w przyszłym roku SF będzie jeszcze istniał to uderzę się w pierś i przyznam, że chyba jednak zostaje.
 
Back
Top