Counter Strike 1.6

Wojtek123

Moderator
Hej, temat dosyć archaiczny na aktualnej fali popularności CS:GO, ale może ktoś się znajdzie. :)

Są tu osoby które grają w CS 1.6?:) Jeśli tak to podajcie serwery na jakich gracie, można razem popykać.

Przy okazji zapraszam na swój serwer, prawdopodobnie jeden z trzech najstarszych w polsce http://reksio-cs.pl (w tym roku pyknie mu już 10 lat :) ). Gdyby się zebrało więcej osób można by zorganizować jakiś meczyk. ;)
 
Ja mam i 1.6 i GO na steamie, gram jako tako, jakby zebrała się grupka to mogę pograć
 
Gram 1.6 na non-steam :evil:
Jednak gdyby uzbierała się ekipa, to myślę, że można by zrobić jakiś turniej. Nawet jak ktoś nie ogarnia bardzo. To mogły by być dobre śmiechy ;))
 
Kiedyś grałem sporo czasu w pracy :D Jeśli coś się urodzi to chętnie dołacze
 
Też kiedyś dużo grałem, może nie super, ale jednak. Na tym zacząłem i na tej wersji skończyłem.
 
ja bym pograł csa z wami, ale na pewno nie w 1.6, skończyłem w to grać 5 lat temu po długim okresie gry i jak miesiąc temu zainstalowałem bo chciałem pobiegać troche to tragedia, tej mechaniki po roku grania w globala nie da się ogarnąć
 
Gram 1.6 na non-steam :evil:
Jednak gdyby uzbierała się ekipa, to myślę, że można by zrobić jakiś turniej. Nawet jak ktoś nie ogarnia bardzo. To mogły by być dobre śmiechy ;))
"zapomnialem passy do steam'a... Tez grywam na ns na Kuleczy FFa"
 
Back
Top