Masta

Vale Tudo
Open
Po tym jak Irlandzki Bóg MMA pojawił się w słowniku synonimów przy słowie genialny, Conor McGregor nr 1-10 p4p oficjalnie pierwszy wyskakuje w podpowiedziach w google.

34dj0og.jpg

McGregor przyzwyczaił nas do bycia pierwszym, najlepszym, wybitnym. Nie dziwią w tej sytuacji ostatnie doniesienia z polskiego podwórka dotyczące federacji aspirującej do nr 1 na świecie - KSW. Głośno w branży odbiła się oferta właścicieli KSW w kwocie 3 miliony talarów dla Conora. Kawulski zapytany czy to nie przesadna suma odpowiedział:

" Conor i KSW pasują do siebie jak mój kucyk i przerośnięte ego, On jest sofistikejted"

Król nie omieszkał także wysłać wiadomości do hejterskiej części fanów:

"Siedzę właśnie na kanapie z warana, przy łapaniu którego zginęło 5 osób i labrador, w złotych okularach korekcyjnych od Giorgio Armani model John Rambo, w spodniach Dziakomo Konti i białej koszulce z foki grenlandzkiej. Piję drogą whisky w której moczyły cycki 3 luksusowe striptizerki. Chcę żebyście o tym wiedzieli. Laspy ubogie. "


Przebywający obecnie w Irlandi mistrz pozostawił swoje najnowsze 4 kołowe nabytki pod opieką stojącego w rozkroku łysego Jaya. Po incydencie w którym antyfan napisał palcem na przybrudzonej masce Lamborghini "Conor jest biedny i kupuje ciuchy w lumpeksie" Jay nie spuszcza oka z samochodów, żywiąc się wafelkami z kieszeni.
 
Last edited:
"Siedzę właśnie na kanapie z warana, przy łapaniu którego zginęło 5 osób i labrador, w złotych okularach korekcyjnych od Giorgio Armani model John Rambo, w spodniach Dziakomo Konti i białej koszulce z foki grenlandzkiej. Piję drogą whisky w której moczyły cycki 3 luksusowe striptizerki. Chcę żebyście o tym wiedzieli. Laspy ubogie. "
Gdyby nie te Dziakomo Konti byłbym w stanie uwierzyć, że to na serio pisał Conor.
 
Przeglądałem ryjksiazke i ten post mi się pojawił to jest dopiero fejm :-) te słowa mógłby wypowiedzieć król Conor:-)
 
Ten to ma fantazje , niech w koncu idzie do jakiegos burdelu i sobie cos zaliczy , nie wiem co tam biedny Conorek lubi pobzykac, bo ma konkretnie zryta głowe ale sperma mu do tego pustego łba juz uderza i zachwile mu wybuchnie od tego cisnienia, wiec dobrze by bylo ,zeby sobie chłopak troche ulzyl bo nie chce zeby zszedl przedwczesnie a przynajmniej nie przed rewanzem z Aldo i walka z Frankim
 
Ten to ma fantazje , niech w koncu idzie do jakiegos burdelu i sobie cos zaliczy , nie wiem co tam biedny Conorek lubi pobzykac, bo ma konkretnie zryta głowe ale sperma mu do tego pustego łba juz uderza i zachwile mu wybuchnie od tego cisnienia, wiec dobrze by bylo ,zeby sobie chłopak troche ulzyl bo nie chce zeby zszedl przedwczesnie a przynajmniej nie przed rewanzem z Aldo i walka z Frankim
@Masta Blasta o kurwa ten serio myśli że król tak napisał
 
Back
Top