Conor McGregor: Suplementacja mistrza

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks


Co zażywa najbardziej rozpoznawalny zawodnik MMA na świecie? Z jaką marką jest związany? Charakterystyka bohatera oraz kilka słów o suplementacji mistrza przed jego walką z Floydem Mayweatherem.



Poziom sportowy Conora jest równie bezsprzecznie wysoki co wartość marketingowa jego nazwiska. Jego styl poruszania się, zadawania ciosów czy kończenia rywali - wszystko jest w nim unikalne. Nie ma drugiego takiego zawodnika.


Pełny artykuł dostępny pod adresem: https://sklep.mmarocks.pl/Conor-McGregor
http://www.mmarocks.pl/sklep-mmarocks/conor-mcgregor-suplementacja-mistrza
 
@Cloud Skąd takie informacje?
Slaby sposob na reklame .

Współpracujemy z BSN. Dlatego też teraz jest tydzień BSN i tylko w naszym sklepie będą promocje oraz atrakcyjne zestawy z tymi suplementami :) również zestawy z koszulkami (jednak nie wiem czy z Conorem bo dopiero w środę od BSN do nas dotrą :( )
 
''Co prawda później Conor zaliczył pierwszą porażkę w UFC, gdy zmierzył się w wadzę wyżej z Natem Diazem, ale już w kolejnej walce zrewanżował się Nate'owi i wygrał jednogłośnie na punkty.''

Conor McGregor def. Nate Diaz via majority decision (48-47, 47-47, 48-47)
 
To nie tani koszt. Sklep kosztował nas bardzo dużo pracy. Teraz powoli musimy nim dotrzeć do ludzi takimi lub innymi wpisami. Dzięki za zrozumienie :)
Kiedyś Ci mówiłem żeby wszystkich moich wpisów nie traktować poważnie. Dzięki za zrozumienie :)
 
To nie tani koszt. Sklep kosztował nas bardzo dużo pracy. Teraz powoli musimy nim dotrzeć do ludzi takimi lub innymi wpisami. Dzięki za zrozumienie :)
taka profeska, a nawet strony na fejsie nie macie ps nie banuj, to tylko dobra rada
 
Właśnie, myślę że reklama na fejsie dużo by dała, nawet jakieś posty sponsorowane, kurde przecież macie kontakt z Fachowcem :) następny temat może być "Suplementacja Popka, jakie białko by stać się takim dzikiem" . ;)
 
@Cloud
Panie Tomku czy jak zjem kilka opakowań tego BSN to będę zabijał lewą ręką czy to trzeba coś trenować do tego?

Pozdrawiam
Piotr.
 
taka profeska, a nawet strony na fejsie nie macie ps nie banuj, to tylko dobra rada

Yyyy, po co nam osobna strona facebookowa skoro mamy fanpejdż MMARocks, a sklep to dziecko MMARocks? :D

Następny temat może być "Suplementacja Popka, jakie białko by stać się takim dzikiem" . ;)

Pewnie kiedyś zrobimy :) Na pewno mega by był odzew jeśli chodzi o Popka :)

@Cloud
Panie Tomku czy jak zjem kilka opakowań tego BSN to będę zabijał lewą ręką czy to trzeba coś trenować do tego?

Pozdrawiam
Piotr.

Trzeba niestety trenować :( a suple jako dodatek do optymalizacji formy!
 
Dlatego o nim wspomniałem, tylko o chwytliwy temat zadbaj :D swoją drogą, spodobał mi się opis tych suplementów, jeśli ktoś tak jak ja, nie wie co do czego jest, to w sklepie jest wszystko elegancko opisane, przejrzyście i zrozumiale, a to dla kogoś kto nie ma pojęcia o suplementacji jest najważniejsze.
 
Ano, też bym to rozdzielił, takie łączenie strony branżowej ze sklepem powoduje lekkie zamieszanie, a główna w sumie już prawie jak sklep wygląda. Do tego reklamują się u was jakieś inne sklepy. Nie wiem co na to inni potencjalni reklamodawcy, ale ja bym się zastanowił czy to dobrze dla mnie reklamować się na stronie sklepu.

Ale ja chuja wiem i chuj mi do tego, pewnie wiecie co robicie :D
 
Mi prywatnie suplementy BSN nie podeszly, ProSupps czy Magnum Nutraceuticals duzo lepsze, ale Magnum w PL niedostepne , przewidujecie jakies zamowienia tegoż koncernu?
 
KFD i SFD już długo są na rynku, a dla nas jest to pierwszy miesiąc. Możliwe, że w przyszłości zrobimy FB sklepu :)
Toć był już sklep z 2 lata temu. Były koszulki,odżywki,Lambo i chuj wszystko strzelił.
Ps. Nie życzę powtórki z rozrywki, oczywiście
 
Toć był już sklep z 2 lata temu. Były koszulki,odżywki,Lambo i chuj wszystko strzelił.
Ps. Nie życzę powtórki z rozrywki, oczywiście

Nie było, to cały czas ten sam sklep i ta sama inicjatywa. Jak na kogoś kto pamięta wszystko, tę rzecz zapamiętałeś wyjątkowo mizernie.

Mi prywatnie suplementy BSN nie podeszly, ProSupps czy Magnum Nutraceuticals duzo lepsze, ale Magnum w PL niedostepne , przewidujecie jakies zamowienia tegoż koncernu?

Na chwilę obecną nie planujemy niestety dołączenie Magnuma do naszej oferty :(
 
Właśnie, myślę że reklama na fejsie dużo by dała, nawet jakieś posty sponsorowane, kurde przecież macie kontakt z Fachowcem :) następny temat może być "Suplementacja Popka, jakie białko by stać się takim dzikiem" . ;)
Naprawdę nie wiesz jakie białko stosuje Popek? :)
 
Naprawdę nie wiesz jakie białko stosuje Popek? :)
Towar_31915_48977.jpg
jak nie jak tak. Ale ja chce rosnąć, waga dawno ścięta :mamed:
 
Nie było, to cały czas ten sam sklep i ta sama inicjatywa. Jak na kogoś kto pamięta wszystko, tę rzecz zapamiętałeś wyjątkowo mizernie
Nie wiem, pisaliscie i nowym sklepie,więc sądziłem, że tamten zamknięto.
Czyli jednak odkurzenie starego.
Powo w takim razie. Niech się wiedzie
 
Back
Top