Conor McGregor - Rafael dos Anjos (1.65 - 2.25)

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
awdz1.jpg


Pojawiły się pierwsze kursy na potencjalne starcie Conora McGregora z Rafaelem dos Anjosem. Bez zaskoczenia faworytem jest McGregror.
 
Jestem ogromnie zaskoczony. Jeśli by doszło do takiej walki, to stawiam co najmniej stówę na RDA.

Edit: Conor faworytem to chyba bug graficzny:

74051f1f6dde4a4ec81a8eb2eb574b89.png


Teraz się mniej więcej zgadza. W każdym razie dos Anjos by zamordował Conora. Obalenie i gnp, bez zbędnej stójki - a w razie czego łeb ma z tytanu, żeby przetrwać kilka ciosów. Dziwię się, że są ludzie, którzy wciąż nie doceniają Brazylijczyka. Ale z drugiej strony wczoraj czytaliśmy, że Michael Johnson jest szybszy i eksplozywniejszy od Conora, więc... :crazy:
 
Nie no w sumie zero zaskoczenia. Pokonał Aldo jednym strzałem to jak przymasuje do lekkiej to Rafałowi urwie głowę. Niech idzie od razu do boksu po Floyda , po co sie rozdrabniać. Świat zwariował.
 
Co to za psioczenie? Przecież takie kursy, że można stawiać domy z garażami na RDA.
Podobnie było z Aldo :lol:
 
Hahahhahahahahahha kurwa to jest jakaś paranoja :D Rudy takim faworytem z RDA hahahahhahah poezja to jest.
 
też trochu pierdolicie,gość uspał w 13 sekund Aldo i ma być underdogiem cmon
 
No niestety qFel ma trochę racji. Niby rude toto nie ma szans ale ja tam przeciw niemu nie postawię bo podejrzewam go o czary.
 
Ja wam mówię, w ostatniej walce się nie udało, może w następnej się nie uda (nie wiadomo) ale w końcu ktoś zniszczy McGregora czy teraz czy później. Ale myślę, że stanie się to wcześniej niż później. Rudy to nie Bones.
 
też trochu pierdolicie,gość uspał w 13 sekund Aldo i ma być underdogiem cmon
Może być faworytem ale strasznie wysoko go stawiają. Ustrzelił Aldo ok, ale RDA zdemolował Pettisa, poskładał Bensona, wygrał z Diazem, dwa razy z Cerrone, moim zdaniem są to lepsi rywale niż Rudego, no wykluczając tu Aldo i Mendesa. Oprócz tej dwójki na rozpisce irola widnieje Siver, Poirier, Brandao, Holloway (jeszcze godny uwagi ale nie był tak rozwinięty jak teraz podczas ich walki), Brimage. Dlatego myślę, że kurs powinien być bardziej wyrównany.
 
Ja już lokowałem domy w Aldo i wyszedłem na tym jak Zabłocki na mydle :D, także nie podniecam się już :D
 
Mi długo zeszło żeby uwierzyć w skille McGregora ale powoli sie przekonuje.Niech RDA nim rzuca nawet 4 rundy to w piątej i tak dostanie obrotówke z pizdy albo cios na szczękę.
Ja sobie myślałem ,że Conor to zawsze idzie na spontana ale to jak miał rozpracowanego Aldo zamknęło mi jape na zawsze.Idealny timing i założenie spełnione w 100%.
 
Lol, w czym na papierze Conor ma przewagę wg buków? No, ale zawsze może celnie trafić, każdego kto nie ma szczęki z prawdziwego tytanu przynajmniej ;] Tak czy inaczej to, że Conor może wygrać nie znaczy, że powinno się go uważać za faworyta.
 
@Puczi podziwiam Cię za te wszystkie analizy szczególnie po ostatnich wygranych takich osób jak:
Leonardo Santos, Nate Marquardt, Nate Diaz, Alistair Overeem, Valentina Shevchenko, Luke Rockhold, Conor McGregor, Rose Namajunas, itp (to tylko osoby z grudnia)
Dla mnie to tylko pokazuje,że nie ma faworytów w walkach o dużej randze.Można mówić na Rudego różne rzeczy,że Dos Anjos go zabije,udusi i bóg wie co jeszcze ale to jednak Conor ma na koncie 17 wygranych przez KO/TKO.Do tego jak dojdzie do walki to zasięg i wzrost będzie po jego stronie,a mimo wszystko to Conor poruszaniem się w oktagonie zjada Dos Anjos i resztę lekkiej.

Pozdro!
PS.Nie stawiaj domu przeciwko Conorowi - chyba,że masz dwa.
 
@Puczi podziwiam Cię za te wszystkie analizy szczególnie po ostatnich wygranych takich osób jak:
Leonardo Santos, Nate Marquardt, Nate Diaz, Alistair Overeem, Valentina Shevchenko, Luke Rockhold, Conor McGregor, Rose Namajunas, itp (to tylko osoby z grudnia)
Dla mnie to tylko pokazuje,że nie ma faworytów w walkach o dużej randze.Można mówić na Rudego różne rzeczy,że Dos Anjos go zabije,udusi i bóg wie co jeszcze ale to jednak Conor ma na koncie 17 wygranych przez KO/TKO.Do tego jak dojdzie do walki to zasięg i wzrost będzie po jego stronie,a mimo wszystko to Conor poruszaniem się w oktagonie zjada Dos Anjos i resztę lekkiej.

Pozdro!
PS.Nie stawiaj domu przeciwko Conorowi - chyba,że masz dwa.

Ale ja sam łyknąłem hype na Conora już po walce z Hollowayem i błagam o więcej! Uwielbiam gościa i na pewno stawiałbym na niego przeciwko Kowbojowi, Fergusonowi, Barbozie, czy każdemu, kto się bawi w stójkę i/lub przejawia objawy podejrzanej szczęki. Problem w tym, że RDA jest genialnym taktykiem, ma żelazną szczękę, olbrzymią przewagę siły, wywiera presję i jest świetnym strikerem i grapplerem. Najbardziej kompletny zawodnik lekkiej wszechczasów. RDA, Nurmagomedow i Edgar to są jedyne osoby, na które postawię przeciwko Conorowi.
A co do nazwisk, które wymieniłeś - jedynie wygrana Santosa mnie zdziwiła, a na połowę dogów sam stawiałem, więc luz :}
 
Jest jeden ważny czynnik obok którego nie można przejsc obojetnie: Rafael Cordeiro. Gosc, ktory rozpracowal chociazby Pettisa czy Caina, a malo kto wierzyl ze sa do ugryzienia. Na Conora tez cos wymysli.
 
tylko Conor chyba nie chce z RDA walczyc, bo mowil, ze za malo znany jest
 
Back
Top