Conor McGregor: Notorious (2017) Cały film



Łapcie mordy, ja wczoraj obejrzałem i...bez szału :) Niby w Irlandii ten film pobił wszystkie rekordy ich box offica ale dla mnie to taki sam dokument jakie przygotowuje UFC przed największymi galami.

http://www.allvideos.me/2017/11/conor-mcgregor-notorious-2017-full.html


Miałem dokładnie tak samo, takie dłuższe Embedded. Chociaż kilka momentów było fajnych pokazujących jak z małej Irlandzkiej gwiazdeczki stał się ikoną tego sportu. Fajna scena jak przyszedł Dana i Lorenco ogłosić że Mendes wypadł.
 
A może on by tak pas obronił z laski swojej. i na Boga, niech mu dadzą w końcu jakiegoś zapaśnika.
 
A może on by tak pas obronił z laski swojej. i na Boga, niech mu dadzą w końcu jakiegoś zapaśnika.
Thanks for the cheese!
maxresdefault.jpg
 


Łapcie mordy, ja wczoraj obejrzałem i...bez szału :) Niby w Irlandii ten film pobił wszystkie rekordy ich box offica ale dla mnie to taki sam dokument jakie przygotowuje UFC przed największymi galami.

http://www.allvideos.me/2017/11/conor-mcgregor-notorious-2017-full.html

Może ja patrzę trochę inaczej, ale 40 minut i dla mnie szał w chuj, przeżyć jeszcze raz te momenty, zobaczyć trochę backstage'u, do tego dobry montaż tego wszystkiego... Mega sprawa. :)
 
Ja chyba liczyłem na więcej zakulisowych momentów których nie widziałem jeszcze, tutaj większość to znany materiał. Ale zgadzam się, emocje z 2 walk z Diazem perełka hehe. To w sumie jest najczęściej mój oglądany materiał na UFC Fight Pass, reguralnie wracam do materiałow z tej walki.
 
z tego co poczytałem to box office'a za dobrego ten film nie ma, chyba nawet miliona euro nie wyciągnął.
 
i chuj, zapasnicy ? zapasnicy !
Niech go przetestuje zapaśnik po pełnym okresie przygotowawczym, i taki który będzie chciał obalać.
Poza tym prawdziwym mistrzem jest Tony, a nie typ co jedną walkę wygrał w lekkiej.

Nie oglądam tego filmu, bo... nie walczysz, nie ma cie. elo
 
Niech go przetestuje zapaśnik po pełnym okresie przygotowawczym, i taki który będzie chciał obalać.
Poza tym prawdziwym mistrzem jest Tony, a nie typ co jedną walkę wygrał w lekkiej.

Nie oglądam tego filmu, bo... nie walczysz, nie ma cie. elo
Wygral z mistrzem, a czym sie rozni Tony ? Poki co tez nie mial zadnej obrony
 
Wygral z mistrzem, a czym sie rozni Tony ? Poki co tez nie mial zadnej obrony
Wygrał jedną walkę i tyle go widzieli. 12 walkami w lekkiej się różni Tony, w tym z RDA, Lee i Barbozą, nie bronił bo dopiero pas zdobył, a nie rok temu.
 
Wygrał jedną walkę i tyle go widzieli. 12 walkami w lekkiej się różni Tony, w tym z RDA, Lee i Barbozą, nie bronił bo dopiero pas zdobył, a nie rok temu.
Ok, ale Conor wygral z mistrzem a Tony poki co tez nie bronil pasa wiec nie pisz ze jest prawdziwym mistrzem.
 
Najlepszy i najwybitniejszy zawodnik w historii wszystkich sportów walki. Wzorowy mistrz i przebogaty człowiek.
#potwierdzoneinfo
 
Back
Top