Podwieszony Cohones POMAGA!

31658042_2315601075327738_1726750605893959680_n.jpg


Hejo hejo hejo :)
Pamiętacie o meczu charytatywnym Bokserzy vs Zawodnicy MMA ? :)
Wiem, że nie każdy jest w stanie dojechać, ale jest szansa, by pomóc Aleksowi w inny sposób :)
Każda złotówka się liczy :)
Link do zbiórki:

https://pomagam.pl/fkz0ha4f
 
Ja pierdolę, nie mogę wchodzić na siepomaga i strony fundacji, zwłaszcza ze zbiórkami dla dzieciaków. Gdybym tylko był milionerem...
 
Ja mam pytanie bo widzę, że mnóstwo moich znajomych to udostępnia na fb i nawet wysyłają w prywatnych znajomych. Chodzi „tylko” o to, że w Tychach będzie można w ten dzień się zarejestrować? Przecież zarejestrować można się codziennie za darmo przez internet. Żeby nie było, super że ludzie się w to angażują tylko jakby nie rozumiem skąd ten nagły atak no i te Tychy rozsyłane po całej Polsce.
 
Ja mam pytanie bo widzę, że mnóstwo moich znajomych to udostępnia na fb i nawet wysyłają w prywatnych znajomych. Chodzi „tylko” o to, że w Tychach będzie można w ten dzień się zarejestrować? Przecież zarejestrować można się codziennie za darmo przez internet. Żeby nie było, super że ludzie się w to angażują tylko jakby nie rozumiem skąd ten nagły atak no i te Tychy rozsyłane po całej Polsce.
U mnie ktos z rodziny, czesto zaangazowany w akcje charytatywne, podeslal mi na fb. Glebokiej rozkiminy nie robilem "szpik", "dawca", i dalej nie czytalem, tylko wrzucilem u nas.
Ale zapytam.

EDIT:
Nie chodzi tylko o Tychy ,bo tam jest podane, gdzie się można jeszcze zarejestrować . Chodzi o rozpropagowanie, że jest coś takiego jak dzień dawcy szpiku. O dniu strażaka każdy wie, o dniu policjanta też, a o dniu dawcy szpiku niewiele osób. A obchodzony jest od 2002roku w Polsce.
 
Last edited:
U mnie ktos z rodziny, czesto zaangazowany w akcje charytatywne, podeslal mi na fb. Glebokiej rozkiminy nie robilem "szpik", "dawca", i dalej nie czytalem, tylko wrzucilem u nas.
Ale zapytam.

EDIT:
Ok, no tak właśnie myślałem, tylko zastanawia mnie czy nie ma normalnego plakatu? Bo pewnie sporo ludzi, wręcz przeciwnie do Ciebie zobaczy Tychy i od razu pomyśli „łeee to nie u mnie” i na tym się skończy. Fajnie, że coś ruszyło bo naprawdę mnóstwo osób to udostępniło w jednym czasie. Teraz wszedłem na stronę i widzę, że jest już ponad milion osób zarejestrowanych. Mega liczba. Ja jk się rejestrowałem w 2009 roku to było ledwo 30k. Piękna sprawa.
 
Ok, no tak właśnie myślałem, tylko zastanawia mnie czy nie ma normalnego plakatu? Bo pewnie sporo ludzi, wręcz przeciwnie do Ciebie zobaczy Tychy i od razu pomyśli „łeee to nie u mnie” i na tym się skończy. Fajnie, że coś ruszyło bo naprawdę mnóstwo osób to udostępniło w jednym czasie. Teraz wszedłem na stronę i widzę, że jest już ponad milion osób zarejestrowanych. Mega liczba. Ja jk się rejestrowałem w 2009 roku to było ledwo 30k. Piękna sprawa.
Podejrzewam ze akcja troche przeszla oczekiwania tworcow :)
 
Chłopaki z Ekipy Fantasy jak co roku robią stream charytatywny, jak macie ochotę to wesprzyjcie, zbiórka dla Mikołaja, który urodził się z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym czterokończynowym
 
Mordeczki paskudne, to taki chłopczyk z Sanoka, spierdolili mu u nas serduszko i teraz jedyny ratunek dla niego to droga operacja w USA. Jeśli ktoś miałby gest i parę złotych na taki cel to link poniżej

https://www.siepomaga.pl/julek
Poszło i przy okazji odkopuję stary, ale chyba ciągle aktualny? wpis @Shajs
Może jeszcze nie wszyscy się rozliczyli i można przekazać 1% i oczywiście coś dorzucić do zbiórki.

Ok, gryzłem się z tym od kilku lat.
Wrzucam tutaj link do subkonta syna w fundacji "Zdążyć z pomocą".
Wszystkim przekazującym jakąkolwiek darowiznę szczerze dziękujemy razem z żoną.
Młody od 1 dnia życia walczy z przeciwnościami losu. Urodził się z wrodzoną (nie wykrytą przez wcześniejsze badania) wadą serca.
Konieczna była operacja, która nie zakończyła się pełnym sukcesem, bo doszło do niedotlenienia mózgu, skąd wynikają dalsze problemy (mózgowe porażenie dziecięce, głęboki niedosłuch)

Jeżeli nie macie bliskiej osoby, by przekazać 1% podatku, to będziemy wdzięczni. (zdjęcie młodego sprzed 4 lat, za kilka dni powinni wgrać nowe)

http://dzieciom.pl/podopieczni/23260

Cała przekazana kasa idzie na subkonto młodego. Jeżeli chcemy z niego cokolwiek otrzymać, musimy przedstawić faktury (zapłacone, lub proforma).
 
Back
Top