Cohones League of Legends team ;-)

spa

Bellator
Welterweight
Moge zagrac pare razy jakies normale bez spiny z kolegami z forum. Jak ktos chetny to robimy team, umawiamy sie na konkretna date i gramy.
 
Ja gram. Wróciłem po 1,5 rocznej przerwie, wbiłem w pre sezonie do g3, a teraz siedzę w s2... Ehh
 
B1 ale to chyba z powodu tego,ze nie czesto gram, w sumie ciezko stamtad wyjsc bo czesto trafiam w teamie jakiegos jelenia ktory psuje cala ciezka prace druzyny :D
 
Trolle często sie zdarzają co wkurwia niemiłosiernie, miałem nie dawno typa na rankedzie który trollowal od początku i skończył ze statami 0/21... Chce juz wrócić do golda :( Według mnie jest zauwazalna różnica w zachowaniu ludzi, jakoś bardziej zależy im na wygranej, więcej myślą, współpracują i mniej wyzywają. Powoli odzyskuje spadkową formę wiec do konca przyszłego tygodnia golda powinienem wbić. Btw mój kumpel w kilka dni od wystartowania sezonu wbił d1 :D
 
Ups... :facepalm: Ostatnio trochę za dużo wychodziłem z lola (nie z mojej winy niestety) i dostałem jakieś dziwne ostrzeżenie, że przez najbliższe 5 gier muszę spełniać jakieś wymogi, żeby dostać IP :C
 
Tak się gra
 

Attachments

  • lol z cohones.jpg
    lol z cohones.jpg
    126.3 KB · Views: 117
Miałem w tej grze kiedyś jakąś tytanową czy inne platynową ligę, ale oddałem konto 7-letniemu bratu i chyba spadł :(

Ja teraz zacząłem cisnąć SMITE. Jak ktos chętny to można pyknąć.
 
Tak sie pany gra!

JC czekam na zapro :)
 

Attachments

  • tak sie gra.JPG
    tak sie gra.JPG
    116.4 KB · Views: 84
Back
Top