Podwieszony Cohones Awards 2017 - głosowanie

Status
Not open for further replies.
1) Użytkownik roku: - ten uzytkownik co piszę tą prasę na Cohones
2) Nowy użytkownik roku: @MMA4LIFE
3) Najbardziej pomocny użytkownik: wielu ich było ale nie pamiętam Waszych nicków :sad:
4) Redaktor roku: @baju
5) Artykuł roku: prasa Cohones (jakkolwiek to sie nazywalo..)
6) Temat roku: KSW 40 i słynne zakłócenia :cryme:
7) Wydarzenie roku na forum: Sklep MMAROCKS - Sprawność seksualna :redford:
8) Inba roku: Porażka Jędrzejczyk i wszystkie komentarze na ten temat :putin:
9) Spamer / troll roku: @respect (twoj nick najbardziej mi zapadl przez ten rok w pamięć, najwięcej razy mnie cytowałeś :boystop:)
:damjan:
Powinieneś dać użytkownik roku za to, że w ogóle się Tobą interesowałem.
 
1) Użytkownik roku: @maras
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: -----
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
4) Redaktor roku: @Jakub Bijan
5) Artykuł roku**: Videoteka fana MMA
6) Temat roku: Hyde Park
7) Wydarzenie roku na forum: niespodziewanie długa absencja Kaczego.
8) Inba roku***: relacja z Glasgow
9) Spamer / troll roku: @MMA4LIFE
 
1) Użytkownik roku: @MMAkłowicz bezdyskusyjnie :D
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @ODYNIEC
3) Najbardziej pomocny użytkownik: oczywiście @Cactus
4) Redaktor roku: @Jacan888 Jacek wniósł według mnie ogromny powiew świeżości a jego wywiadów słucha się bardzo dobrze
5) Artykuł roku**: Wideoteka fana MMA od @Cactus . Seria Pride to również kawał świetnej roboty dlatego drugi głos leci na @Olos
6) Temat roku: http://cohones.mmarocks.pl/threads/sensacja-w-nowym-jorku-rose-namajunas-nową-mistrzynią-dywizji-słomkowej-ufc.40707/
7) Wydarzenie roku na forum: UFC Gdańsk
8) Inba roku***: Wibrujące słuchawki Bastka płakałem ze śmiechu jak czytałem
9) Spamer / troll roku: @Baasteek
 
1) Użytkownik roku: @maras @MMAkłowicz @Gaara
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: MlodyBi19krk
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus @lugasek @VoRaNeK
4) Redaktor roku: @Jakub Madej
5) Artykuł roku**: http://cohones.mmarocks.pl/threads/...dów-dla-których-warto-zobaczyć-ufc-216.40102/ Seria PRIDE @Olos
6) Temat roku: http://cohones.mmarocks.pl/threads/...ora-irlandczyk-wdał-się-w-barową-bójkę.41144/
7) Wydarzenie roku na forum: wprowadzenie ostrzeżeń.
8) Inba roku***: Cios Bilmana
9) Spamer / troll roku: @Aliibaba
 
1) Użytkownik roku: :fjedzia:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*::fjedzia:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
4) Redaktor roku: @baju
5) Artykuł roku**: :fjedzia:
6) Temat roku: :fjedzia:
7) Wydarzenie roku na forum: Zlot w Gdańsku
8) Inba roku***: Wibrujące słuchawki Baastka:DC:
9) Spamer / troll roku: @mmafan2 @MMA4LIFE
 
Użytkownik roku: @MMAkłowicz @maras @Gaara @Hefaner @jurasmma @lugasek @FredK
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @przemookk
3) Najbardziej pomocny użytkownik:@Cactus @lugasek @Comber @VoRaNeK @kapusta (bez twojego FightClubu nie kupiłbym biletu na UFC Londyn!)
4) Redaktor roku: @Jacan888 @duubertowa za wywiady, @Jakub Madej za weekendowy przegląd, @baju za newsy, @Cloud za typera
5) Artykuł roku**: Wideoteka fana MMA od @Cactus . Seria Pride @Olos
6) Temat roku: http://cohones.mmarocks.pl/threads/sensacja-w-nowym-jorku-rose-namajunas-nową-mistrzynią-dywizji-słomkowej-ufc.40707/
7) Wydarzenie roku na forum: zlot i UFC Gdańsk, tygodnik @J-Sona i ranking kaczki.
8) Inba roku***:
Forum wyklętych i turniej oraz
Akredytacja klimek1 i bogata relacja z UFC Glasgow
9) Spamer / troll roku: @kaczka41 @MMAkłowicz
 
Dobra, nie mam co robić teraz to w sumie mogę się rozpisać. W sumie nie mógłbym z tym czekać chuj wie ile, a jeśli po następnej gali KRS1 będzie super inba, to zrobię aktualizację w tym punkcie.
A, jeszcze muszę się dopierdolić, po raz kolejny zresztą, o brak kategorii : "komentarz roku". Naprawdę czasem ktoś jebnie coś takiego prosto w punkt, że należałoby to uhonorować, więc ja uparcie będę te komentarze roku i tak wpisywać. I chuj. Zresztą, jest jeszcze jedna kategoria nad którą należałoby się zastanowić, ale to już w dalszej części.
Dobra, jedziemy z tym!

1) Użytkownik roku: @Gaara i @respect za ponadprzeciętną aktywność na forum i za świetne rozmowy na czacie (lub nie na czacie), oraz @Cactus - za całokształt twórczości.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: OCZYWIŚCIE @Karol Bedorf , ale i @Ludwiczek też, jak najbardziej
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus i @lugasek, dla mnie jesteście - ex aequo - w chuj kozakami, dzięki za wszystko
4) Redaktor roku: Wciąż @duubertowa ale nie aż tak bardzo jak w zeszłym roku.
5) Artykuł roku**: A to w tym roku były jakieś artykuły? :beczka: Na pewno nie autorstwa redakcji. Tutaj bezapelacyjnie zwycięża @Cactus (ZNOWU!!!) i jego Wideoteka. Fantastyczna rzecz.
6) Temat roku: Zaznaczam, że patrzę na to nie pod kątem "istotności", a raczej ilości dostarczonej frajdy, więc tutaj zwycięzców mamy dwóch: Live z PLMMA 73 oraz Konkurs od Karola Bedorfa.
7) Wydarzenie roku na forum: Absencja Kaczego, periodyk "Na Dniach" autorstwa @J-Son
8) Inba roku***: Całość tematów związanych z porażką Joanny Jędrzejczyk, niestety. Wierzę jednak, że w wigilię Wigilii odkurwi się coś grubego w Katowicach, że przydarzy nam się inba z gatunku tych bardziej radosnych i że komentarze kasowane będą, a banami sypnie niczym płatkami śniegu.
9) Spamer / troll roku: siłą rzeczy jeden z moich ulubionych ludzi @lugasek musi dostać tytuł spamera za wstawianie miliarda komentarzy składających się tylko z emotki :bleed: lub:antonio:
Jeśli o drugą część chodzi to @TYTUS za notoryczne trollowanie... mnie. Czasem się wkurwiam, ale na dłuższą metę szanuję :beer:
10) Komentarz roku, do ciężkiej kurwy: @Gaara i reakcja na słowa Tomasza Oświecińskiego w zapowiedzi walki z Popkiem, czyli: "Ani aktor, ani fighter. Po prostu konfident"
11) Modne słowo roku: ukr@i#k@ - rozpierdala mnie to za każdym razem :śmiech:
 
1) Użytkownik roku: @Cactus
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: :fjedzia:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
4) Redaktor roku: @Jakub Madej
5) Artykuł roku**: Coś z serii pride.
6) Temat roku::fjedzia:
7) Wydarzenie roku na forum: Powrót @cactusa
8) Inba roku***: Akredytacja.Wyjazd do Glasgow.Sweet focie.Kobieta nie potrafi obsłużyć kamery. To tak w telegraficznym skrócie. :mjsmile:
9) Spamer / troll roku: @MMA4LIFE
 
1) Użytkownik roku: @MMAkłowicz za dostarczanie pozytywnych postów i docenianie wrzucanych przeze mnie z nim memów.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @przemookk za uwielbienie do stópek
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek za poratowanie licznymi linkami
4) Redaktor roku: @Jakub Bijan
5) Artykuł roku**: Wideoteka @Cactus i wszystkie tematy o zapasach autorstwa Pana w kategorii wyżej
6) Temat roku: Muzyka, bo sporo w tym roku ciekawych rzeczy tam znalazłem i usłyszałem
7) Wydarzenie roku na forum: spokój po odejściu kaczora
8) Inba roku***: Zakłócenia na KSW40
9) Spamer / troll roku: kolejna edycja mmafana
 
1) Użytkownik roku: @maras
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @Malkontent
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus (po raz pierwszy nie głosuję w tej kategorii na @VoRaNeK )
4) Redaktor roku: jakoś nikt w tym roku nie zapracował, chociaż chuj głos na @Jakub Madej za przegląd tygodnia na zachętę
5) Artykuł roku**: Wiadomo Wideoteka, wspaniała rzecz, brawo @Cactus
6) Temat roku:http://cohones.mmarocks.pl/threads/heraklesy-2016-rozdane-poznajcie-zwycięzców.36618/ Trochę zapomniany temat
7) Wydarzenie roku na forum: Odejście Kaczki, tygodnik na dniach @J-Son
8) Inba roku***: Dublin Gate
9) Spamer / troll roku: @TYTUS , @lugasek
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top