Cohones Awards 2016 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
Pozwole sobie zaglosowac na uzytkownika roku: @DD40 . Chlop widac ze ma prawdziwa zajawke, "wydaje" mnostwo srodkow cennych ($$$) jak i bezcennnych (czas). Oby wiecej takich fanow!

I to jedyny głos jaki oddasz w roku, w tym głosowaniu?? :benny:
Grubo! :nono:

Ps. Ale to i tak lepiej niż niektórzy z redakcji :homer:
 
A Ty wiesz ile @halibut wydał na koleżanki, które poznawał w trakcie zlotów... Funty, euro, dolary i to gość pracujący w Polsce!
@halibut by wydal/zgubil niezaleznie gdzie by byl :)
a teraz tak na serio juz, mysle ze bilety USA->EU i wykorzystywanie platnego albo nieplatnego urlopu na wyjazdy na gale sa duzo drozsze niz kolezanki halibuta, z calym szacunkiem dla kolezanek :)

@kaczka41 zbieram mysli, pewnie cos jeszcze tu napisze
 
1) Użytkownik roku: @DD40 (uzasadnienie wyzej)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: nie mam typu poki co
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Jakub Bijan (polityka)
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Szady @baju i @Cloud. Nie za tresci na glownej, ale za trud moderacji, po latach przerwy sie tego podjalem i widze, ze to prawdziwe niewdzieczna robota, a ktos to jednak musi robic. @duubertowa musi poczekac, takie emocje chwili, trudno :)
5) Temat roku: HP. Nie wiem czy temat sprzed 2016 sie regulaminowo lapie, ale kazdego roku ma inny klimat. Znaczy bukiet zapachowy :)
6) Artykuł roku**: Naczelny, http://www.mmarocks.pl/artykuly/dlaczego-polskim-fighterom-nie-nalezy-sie-godziwa-zaplata
7) Wydarzenie roku na forum: szczerze, to dalbym stabilnosc i szybkosc serwerow, ale to chyba moja zasluga, wiec odpada :( zloty? odwazne kobiety wsrod e-nerdow? Sam nie wiem. To moze rzeczywiscie te emoty (@defthomas)?.
8) Spamer / troll roku: @kaczka41. Bo trolowac trzeba umiec. Naprawde. Zwykle smieszki, zaczepki, chichotki i docinki, nie mowiac juz o jadzie, to de facto i prymitywne chamstwo i kompleksy zycia realnego. A @kaczka41, w przeciwienstwie do atrybutow wymienionych, jest trolem wyrafinowanym :) potrafiacym z dystansem strolowac nawet samego siebie, i jeszcze sie z tego cieszyc :) Dodatkowo lata naszej spolecznej wspolegzystencji sprawiaja, ze ta relacja jest dotarta i naprawde unikalna. Nie spierdol tego ;)
 
1) Użytkownik roku: MysticBęben za podcasty i dojrzałość umysłową
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: Jakub Madej.
3) Najbardziej pomocny użytkownik: pewnie Voranek no bo kto
4) Redaktor (admin,moderator) roku : Duubertowa za wywiady. Zawsze przygotowana, robi wrażenie osoby ze środowiska a nie manekina do trzymania mikrofonu.
5) Temat roku: jak dla mnie Kącik Baja - gdyby nie to to ktoś by pomyślał że to forum o sraniu i islamistach
6) Artykuł roku**:
7) Wydarzenie roku na forum: heldones
8) Spamer / troll roku: Gronostaj ale nominuję z sympatii. Nawet jeśli kiedyś się okaże że to sympatia dla Kaczki
 
1) Użytkownik roku: @DD40 (uzasadnienie wyzej)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: nie mam typu poki co
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Jakub Bijan (polityka)
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Szady @baju i @Cloud. Nie za tresci na glownej, ale za trud moderacji, po latach przerwy sie tego podjalem i widze, ze to prawdziwe niewdzieczna robota, a ktos to jednak musi robic. @duubertowa musi poczekac, takie emocje chwili, trudno :)
5) Temat roku: HP. Nie wiem czy temat sprzed 2016 sie regulaminowo lapie, ale kazdego roku ma inny klimat. Znaczy bukiet zapachowy :)
6) Artykuł roku**: Naczelny, http://www.mmarocks.pl/artykuly/dlaczego-polskim-fighterom-nie-nalezy-sie-godziwa-zaplata
7) Wydarzenie roku na forum: szczerze, to dalbym stabilnosc i szybkosc serwerow, ale to chyba moja zasluga, wiec odpada :( zloty? odwazne kobiety wsrod e-nerdow? Sam nie wiem. To moze rzeczywiscie te emoty (@defthomas)?.
8) Spamer / troll roku: @kaczka41. Bo trolowac trzeba umiec. Naprawde. Zwykle smieszki, zaczepki, chichotki i docinki, nie mowiac juz o jadzie, to de facto i prymitywne chamstwo i kompleksy zycia realnego. A @kaczka41, w przeciwienstwie do atrybutow wymienionych, jest trolem wyrafinowanym :) potrafiacym z dystansem strolowac nawet samego siebie, i jeszcze sie z tego cieszyc :) Dodatkowo lata naszej spolecznej wspolegzystencji sprawiaja, ze ta relacja jest dotarta i naprawde unikalna. Nie spierdol tego ;)


No i już go nie ma:jon:
 
1) Użytkownik roku: @MysticBęben @dizel77
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @Ujebałem Dres/Monster
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK @MMAkłowicz@Vic3k , @Lisiok
4) Redaktor (admin,moderator) roku one and only Dżoana Krupa of Mmacoks @baju
5) Temat roku: Kącik Baja
6) Artykuł roku**: Dlaczego Conor Mcgregor jest Królem mma.
7) Wydarzenie roku na forum: Heldones/Conores
8) Spamer / troll roku
Wymieniłbym kilkadziesiąt innych osób, ale mi się nie chce, ich wszystkich mocno pozdrawiam, bo to dzięki nim z tego miejsca tak ciężko odejść:beer:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top