Cohones Awards 2015 - Wyniki

:D Choć ego ucierpiało ;) to musisz przyznać, że nie spociłeś się zliczając głosy. Zastanawia mnie dlaczego, ruch na forum wydaje się być spory.
Bo się jebanym leniom nie chce nawet szukać artykułów(już o czytaniu nie wspomnę), ani przeglądnąć listy userów. Potem płacz, że mmarockspudelek.pl i mało merytoryki. Jak ktoś wstawi artykuł, to za długie nie czytam ;)
 
:D Choć ego ucierpiało ;) to musisz przyznać, że nie spociłeś się zliczając głosy. Zastanawia mnie dlaczego, ruch na forum wydaje się być spory.
Konta pozakładali ludzie z branży monitorujący cohones pod kątem hejtów na własny temat i którzy generalnie zainteresowani są wyszukiwaniem nominacji do wbijania cweli ewentualnie wyłaniania kandydatów do lizanie jajec psom Różala.
Nastepnym razem nalezy poszerzyć kategorie tak żeby przyjemność mieli nie tylko nominowani ale i nominujący.

Co do mojego stosunku do imprezy to bardzo pozytywnie i ze zrozumieniem ją przyjmuję aczkolwiek nie brałem udziału tyleż z powodu mniejszej biernej obecności na cohones co ze zwyczajowej niechęci do brania udziału w akcjach społecznych, towarzyskich, ankieterskich i zwykłego lenistwa.

Żeby nie było to trochę coś w temacie jak już weń wdepnąłem;

Użytkownik roku skonstatowałem że zwycięzcy prawie nie kojarzę, moze dlatego, ze zdrowy tryb życia jest mi organicznie obcy a Saenchai głównie o paleo, rzeźbach, odżywianiu, tachaniu złomu. Szanuję i doceniam domyslając się dużego merytorycznego wkładu z jego strony w forum, nomen omen sportowego więc tak wysoka pozycja tym bardziej ma uzasadnienie ale ja z nudów nie wchodzę nawet w mauricze i w ogóle gustuje bardziej w pozamerytorycznych wątkach jak polityka i tam takie.
Masu dobry chłop ale ostatnio zrzędzi jak stary tetryk. Masta Blasta błyskotliwa nie wysilona ironia. Propos a tej ostatniej kiedyś Arlovski tez był niezgorszy teraz skapcaniał i tak wysoko jest chyba tylko z racji zasiedzenia na forum. Dalej Vae Victis, Benoit generalnie obaj angielscy dżentelmeni, wycyzelowane w formie w duchu common sense posty. Chociaż Vae Victis w ostatnim roku raczej mało chyba się udzielał. Wewióra też szanuję, chłopak dużo drąży mózgownicą, czasem coś tam przestrzela ale generalnie kierunek mnie się podoba.
Halibut dla mnie ex aequo uzytkownik i troll roku.

Dobra juz mi się niechce dalej klepać.
Gratulacje dla zwycięzców.
 
Nie pamiętam na jakiego użytkownika roku głosowałem. Kaczy pamiętasz? Ktos fajny?
 
A tu Cię zaskoczę: spociłem się.
Nie chciałem umiejszać pracy, którą wykonałeś :beer:
Ps. A co do frekwencji, to IMO w poprzednich edycjach, nie było inaczej
Stagnacja na słabym poziomie to najlepszy dowód na to, że aktualna forma jest zła.

Ja, patrząc choćby po sobie, główny problem dostrzegam tam, gdzie @Shoocker i @aryman: lenistwo. Może też dorzucić należy brak anonimowości?
 
mialem napisac to samo :lol: @Cloud
22_090412cup_3.jpg
 
Ło dopiero teraz się zjarzyłem że głosa dostałem. Dzięki @Gaara ziomuś, musiałem chyba najebany wchodzić na forum, że nie pamiętam powiadomienia wcześniejszego :)
 
Gratulacje panowie - @Masu dziku, @Saenchai @VaeVictis mimo że często się nie zgadzamy @Masta Blasta i pozostali wyróżnienie głosami, to mega przyjemność mieć takich ogarniętych gości na forum! @MMAkłowicz bez konkurencji @Wstawaj do dziś się ukrywa hehe @VoRaNeK to już prawdziwa legenda tego forum, nie ma chyba szybszego gościa od niego jeśli chodzi o newsy i bardziej pomocnego zarazem @Piotr Pędziszewski całkowcie rozjebał ten rok niesamowitą Grupą Początkująca, sam wczoraj przesłuchałem 3 zaległe odcinki bo najlepsze w tym jest że większość materiału się nie starzeje :) Dziękuje wszystkim za głosy na mnie, bardzo to miłe, szczególnie że mija już 8 rok naszej działalności nie zawsze łatwej i przyjemnej...kurwa jak ten czas leci hehe :) Dzięki wielkie też @Anonymous za podliczenie głosów :beer: Piwko dla wszystkich na następnym zlocie

Przepraszam też że tak późno odpowiadam ale byłem dość mocno wjebany w nową główną mmarocks :)
 
Gratulacje panowie - @Masu dziku, @Saenchai @VaeVictis mimo że często się nie zgadzamy @Masta Blasta i pozostali wyróżnienie głosami, to mega przyjemność mieć takich ogarniętych gości na forum! @MMAkłowicz bez konkurencji @Wstawaj do dziś się ukrywa hehe @VoRaNeK to już prawdziwa legenda tego forum, nie ma chyba szybszego gościa od niego jeśli chodzi o newsy i bardziej pomocnego zarazem @Piotr Pędziszewski całkowcie rozjebał ten rok niesamowitą Grupą Początkująca, sam wczoraj przesłuchałem 3 zaległe odcinki bo najlepsze w tym jest że większość materiału się nie starzeje :) Dziękuje wszystkim za głosy na mnie, bardzo to miłe, szczególnie że mija już 8 rok naszej działalności nie zawsze łatwej i przyjemnej...kurwa jak ten czas leci hehe :) Dzięki wielkie też @Anonymous za podliczenie głosów :beer: Piwko dla wszystkich na następnym zlocie

Przepraszam też że tak późno odpowiadam ale byłem dość mocno wjebany w nową główną mmarocks :)
Co nowe ? :lol::lol:

Gratulacje dla wszystkich !
 
@defthomas dziekuje za gratulacje a wszystkim, ktorzy na mnie glosowali za docenienie, to naprawde mile. Co do tych spraw w ktorych polemizowalem z szefem czy innymi czlonkami redakcji to juz przeszlosc, dzialajcie w sposob jaki uznajecie za najlepszy i najskuteczniejszy. Nawet komentowanie pojawiajacego sie na portalu MMA jak diabel z pudelka Szpilki sobie darowalem, choc latwo nie bylo ;) Jeszcze raz dziekuje wszystkim i mam nadzieje, ze do zobaczenia na jakims kolejnym zlocie.
 
@defthomas dziekuje za gratulacje a wszystkim, ktorzy na mnie glosowali za docenienie, to naprawde mile. Co do tych spraw w ktorych polemizowalem z szefem czy innymi czlonkami redakcji to juz przeszlosc, dzialajcie w sposob jaki uznajecie za najlepszy i najskuteczniejszy. Nawet komentowanie pojawiajacego sie na portalu MMA jak diabel z pudelka Szpilki sobie darowalem, choc latwo nie bylo ;) Jeszcze raz dziekuje wszystkim i mam nadzieje, ze do zobaczenia na jakims kolejnym zlocie.
Wpadaj do Warszawy 5 marca byku.
 
Back
Top