Cohones Awards 2015 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
Drobna uwagi:
- jak ktoś w kat. 6 , pisał, cokolwiek od Bijana - nie biorę pod uwagę jego głosu. Tu wybieramy KONKRETNY ARTYKUŁ . Głosowanie na redaktora jest w innym punkcie.
- też niektórzy pisali: tłumaczenia by Ktośtam
- ranking top 10 by ktoś tam

Już byście sobie zadali trudu i coś wskazali. Czas jest do jutra 20:00
 
Cactus w 2012r zaproponował coś takiego, wchodzimy w to ?
Czy redakcja aprobuje taki pomysł?

Hall of Fame Cohones!

Pojawił się kiedyś od kogoś pomysł Hall of Fame użytkowników MMARocks. Pomyślałem, że głosowanie CA będzie dobrym miejcem na wprowadzenie czegoś takiego. Spytałem się dla pewności i nie było głosów sprzeciwu.

Na czym będzie polegać HoF i kto się w nim znajdzie?

Sposobem na dołączenie do HoF jest wygranie trzech pozytywnych nahród Cohones Awards, tj.:

- Użytkownik roku
- Nowy użytkownik roku
- Najbardziej pomocny użytkownik roku
- Redaktor (admin) roku
- Artykuł roku

Załóżmy, że użytkownik X wygrywa nagrody: Nowy roku 2012, Użykownik roku 2013, Artykuł roku 2013. Wtedy dołącza do Hall of Fame. Jest to wykonalne, ale nie będzie za łatwo. Do tego o "rekrutacji" decydują wszyscy głosujący userzy Cohones. Listę Hall of Famerów aktualizowałbym co roku przy okazji wyników CA (chyba, że wolicie osobny temat?). Sprawa jest nadal otwarta, bo nikomu jeszcze nie udało się wygrać 3 pozytywnych nagród, więc zapraszam do dyskusji.

Jak już wcześniej wspominałem, całe CA i HoF ma formę zabawy i małego odznaczenia za wkład w forum. Mam nadzieję, że nikt nie weźmie tego jako powód do spiny lub przechwalania się.
 
Można do HoF grupować nagrody z różnych kont? Bo bym się połasił na debiut roku :boystop:
 
Można. Aczkolwiek za rok, proponowałbym zaostrzyć jednak swój wybór do jednego typu ( ekstremalnie dwóch).
 
1) Użytkownik roku: @Comber
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2015): @Wstawaj
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Szady
5) Temat roku: Oświadczenie trenera Kościelskiego
6) Artykuł roku: Nie przychodzi mi nic do głowy
7) Wydarzenie roku na forum: Pierwsza gala UFC w Polandii
8) Spamer / troll roku: Jakub B., bo wciąż pisze.
 
Jeszcze tylko 6 godzin do końca głosowania!!!

giphy.gif
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top